Sahibinden 2. el araç aldım kontrolü için tanıdığı bir servise gittik şahsın eli yüzü düzgün olduğu kariyer sahibi olduğu için aracın temiz olduğunu söylediler belge almadık, daha sonra acelesinin olduğunu söyleyip evine gidip ödemeyi orada yapabilirmiyiz diye sordu kabul ettim evine gittik ve ödemeyi yaptım arabayı aldıktan sonra bir arkadaşın tavsiyesi üzerine başka bir servise götürdüm ve kazalı olduğunu öğrendim adamı aradığımda parayı veremeyeceğini borçlarına kullandığını söyledi. Bende avukata vekalet vererek dava açtırdım. Fakat kaskoda başka adres yazdığı için telefonla arayıp adresini istedim vermedi bende oturduğu yerin adresini almak için aynı zamanda alışverişi yaptığımız yer olan şahsın evine gittim, kendisinden tepki gelmemesi için apartamanda gördüğüm bir adama apartamanın adresini sordum, sebebini soruncada durumu dava açacağım için istediği söyledim. ardından adresi alıp ben çıktım peşimden beni telefonla arayıp tehdit etti. ardından savcılığa gidip beni şikayet etmiş can güvenliği olmadığını onu tehdit ettiğimi söylemiş, ben alışverişi orada yaptığım için adres almak için tekrar oraya gitmem yanlışmı, ben dolandırılmış olmadım mı, savcı ifade için çağırmış ne yapmalıyım.