Sorunum su: 2008-2009 Ögretim yılında ilçemizde önce REEL FEN DERSHANESİ daha sonrada ismi değiştirilerek ARDA DERSHANESİ olan bu kuruma velisi bulundugum iki çocugumu kayıt ettirdim. Daha sonra Karı&Koca olduklarını öğrendiğim bu şahıslar deneme sınavı adı altında ve bir dahaki seneye indirim kazandırmak amacıyla bir sınav düzenlediler. Haliyle cocuklarımda bu sınava girdiler ve bir tanesi 1. diğeri 2. olarak sınavı kazandılar.Bana söylenen 1. olandan ücret alınmayacağı 2. den ise %75 indirim kazandıgım ve sadece 175 TL. Karşılığı dersaneden yararlandırılacakları oldu.Bunun neticesinde bende diğer dershanelerden gelen telefonlara rağmen(MALTEPE, AÇI gibi) nasılsa kazanılmış haktır diyerek başka bir dershaneye kayıt yaptırmadım. Fakat ilerleyen tarihte dershanenin kapatıldıgını öğrendim ve şok oldum. Şu andada iki çocugumuda dershaneye gönderemedim. Şimdi Milli Eğitim Bakanlğı bünyesinde öğretmen olarak çalıştıklarını bildiğim bu karı&koca hakkında ne gibi bir işlem yapabilirim.Yardımcı olursanız sevinirim...