Merhaba avukat ve avukat adayı arkadaşlar... önceki gece aracımla giderken arkadan gelen bir aracın önce bariyerlere sonra bana çarpması sonuzu kaza geçirdik. bizim arabada hafif yaralılar vardı ama bize çarpan araçta iki tane ölü bir tanede ağır yaralı olduğunu öğrendik. bugün kazayla ilgili ifade verdim. sonra kaza raporunu aldım. kazada bana kusur bulmamış polisler. ayrıca kaza anında arkadan gelipte duran arabalardan biride benim suçlu olmadığımı ve bununla alakalı tanıklık yapabileceğini söyledi. hastaneden öğrendiğimize göre sürücü alkollüymüş ve ölmüş yanında ki hanımefendide ölmüş... bu ölümlerden dolayı bana bir ceza gelirmi vede aracımın kaskosu yok karşı tarafın ruhsat ve sigortasını bulamadılar. bu durumda ben zararımı nasıl tanzim ederim?,ifademde karşı taraftan "zararımın karşılanması ve haklarımın saklı kalması şartıyla" davacı olmadım bu aleyhime sonuş teçkil edermi? bundan sonra benim ne yapmam gerekiyor ve tecrübelerinize dayanarak bu durumun akıbeti ne olur?... bu sorularıma cevap bulabilirsem çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim...