29 Haziran günü FSM köprüsünde trafik nedeni ile dururken, sol arka çaprazımdan bir kamyon çarparak aracıma sürttürdü. Tutulan tutanakta ben kazaya karşı tarafın sebebiyet verdiğini belirtip imzaladıktan sonra, karşı taraf da benim kendisine çarptığımı yazarak imzaladı. İtiraz ettiğimde olay yerindeki trafik polisi bunun önemli olmadığını, eksperin durumu anlayacağını söyledi bunun üzerine olay yerinden ayrıldım. Köprü yoğunluğu nedeni ile fotoğraf çekme imkanım olmadı. Sigorta şirketi, tutanağı baz alarak %50-%50 kusur dağılımı verdi. Daha sonra karşı tarafın mal sahibini aradığımda, iyi niyet göstererek yeni bir tutanak tutuldu ve bu tutanakta şerit ihlali esnasında aracımı görmeyecek çarptığını beyan etti. İki farklı tutanak olmasından ötürü de harici bir dilekçe aldım. Bu dilekçeye de karşı taraf olay günü işten çıkarılma endişesi ile farklı beyanda bulunduğunu açıkladı fakat sigorta şirketi ikinci tutanağı kabul etmedi. Bu durumda yapabileceklerim nelerdir ? Birkaç avukat ile görüştüm fakat 2.500 TL gibi bir rakam istediklerini söylediler. Aracımın masrafı 3.000 TL bu nedenle avukat ile yola çıkmak anlamsız ama hiçbir şekilde yol yordam bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.