Merhaba 30.03.2007 tarihinde evlendim eşimin köyünde kendi arazileri üzerine ev inşaa ettim içgüvesi olarak orada oturmaya başladık ve 2008'de kız çocuğuna sahip olduk ve aynı bahçe içerisindeki kayınvalidem kızıma bakması için yanımıza geldi eşim ve ben tartışma anına kadar çalışıyordum.ilk tartışmalar değildi,evi yeni yaptığımız için borç içerisinde idik ama eşimin gösteriş merakı yüzünden onu alalım bunu alalım borç yığıldı ben asgari maaşla çalışmakta idim hiçbir mal varlığım yok ama kendilerinin mal variyetleri iyi beni sanki bir ayarlı robot misali görmeye başladılar çalış murat getir murat otur murat yat murat durumuna geldim açıkçası para kazanabilirsen iyi getiremezsen kötü oluyorsun eşim benden çok malını mülkünü ve annesini seviyor seni bırakırım annemi malımı asla diye defalarca telkinlerde bulundu şahsıma.benim hobisel hayatımı kısıtlamaya başladılar televizyon izlerim hep televizyonmu izleyeceksin,müzik dinlerim ne bu böyle bangır bangır kapat şunu diyorlardı,playstation oyun konsolunda oyun oynarım ne o çocuklar gibi oyun oynuyorsun demeye başladılar.bu davranışlardan sonra artık dayanamaz hale geldim ve hepsini toplayıp kaldırdım bu severde hep evde duruyorsun kahveye çık demeye başladılar(bekarlığımdan itibaren ne kahvehane ortamı,ne çapkınlık,ne içki ortamı bilmem)meçburen kahveye çıkmaya başladım 13.01.2009 tarihinde işsiz kaldım.kızımında 3 aylık durumda olması giderlerin çoğalmasına neden oldu 16.03.2009 tarihine kadar işsizdim bu tarihler arasında tartışmalar hat safhaya kadar geldi.02.03.2009 tarihinde bir borç olayı yüzünde eşimle sözlü tartışma yaşadım o günden 04.03.2009 tarihine kadar eşimle dargın durumda olduğumdan fazla ilgilenmiyor tartışma büyümesin diye zamanımı kahvede oturarak geçiriyordum zaten işsizim borç var bebek var gelir yok çıldırmak üzereyim 04-05'e bağlayan tarihte saat 2:30 sularında eve geldim eşim ve annesi oturmuş beni bekliyorlardı zaten kendileri aradılar sen bu saate kadar neredesin diye...
Buraya kadar yazdığım başımdan geçen olayın özeti idi.o saatte tartışma sabah saat 7:00 kadar sürdü ben tek başıma bir köşede oturuyorum anne kız beni psikolojik baskı ile yıpratmaya çalışıyorlardı anne baba ve kardeşlerime ağıza alınmayacak küfürler hakaretler ve beddualarda bulunuyorlar aynı şekilde banada bu davranışta bulundular bende bunların sonu kötüye gideceğini hissettiğim anda eve ilk girerken cep telefonumun ses kayıt modunu devreye aldım sonra benim evden gitmemi söylediler bende bekarlığımda almış olduğum uydu alıcı,t.v,playstation oyun konsolu,t. sehpası,ve giysilerimi toparladım.evlendiğimde almış olduğum buzdolabı,oturma grubu,baza yatak,oturduğumuz eve yapmış olduğum mutfak dolabı,banyo dizayn,odalara seramik fayans,kapı,pencere gibi eşyaların hepsini bıraktım.20.05.09 tarihinde eşim bana boşanma davası açmış,eşim evden kaçmıştır,eşimin eve çağırmasında ihtarda bulunuyorum eğer gelmez ise boşanmak istiyorum diye dilekçe yazdırmış ve 10.000.00tl tazminat kendisi için 450.00.tl nafaka kızım için 250.00tl nafaka talebinde bulunmuştur ilk celsede ben ne ile suçlanıyorum bilmiyor idim.sonra ben bir dilekçe yazdım 2.celsede görülmesi amaçlı ben evden kaçmadım beni evden kovdular 2 saatlik ses kayıdım var diye mahkemeye sundum eşimde bu dilekçeyi görünçe avukatı davayı direk bıraktı ve başka bir avukata yetki verdi ve dilekçeyi değiştirdi 2.celsede hakim kendisine sordu dilekçeyi niye değiştirdin diye o dilekçe yanlıştı doğrusu bu dedi hakimde ilk dilekçende eşinin eve çağırılması uyarısında bulunmuşssun bunu istemiyormusun dedi bir cevap vermedi ve benim şahidimi dinlemek istediğini söyledi hakim eşimin çocukluk arkadaşı olan kendi köylüsü bir bey olayların annesinin davranışlarından kaynaklandığını davalının eşini sevdiğini ve gerekirse eve dönebileceğini söylemesi üzere dava 3.celseye başka şahitlerin dinlenilmesine karar verdi duruşmadan çıktığım anda bahsetmiş olduğum kendi köylüsü olan şahısa ağır hitamlarda bulunmuş olup arkadaşıma tekme ve tokatlı darpta bulunmuştur.
Eşinim gerçekleri meydana çıkaracak ses kayıtlarını göz ardı edebilmek için dilekçeyi değiştirmiş olup hakime yalan söylemiştir bu olay mahkemeyi ve hakimi yanıltmaya yönelik bir suçmudur eğer suç ise benim ne yapmam gerekmektedir nasıl bir dilekçe sunmalıyım hakime veya sözlü olarak ne demeliyimve darpta bulunulan şahidim ne yapmalı acil cevap ilginize teşekkür ederim.