öncelikle merhaba
babam bagkura borcu oldugu için emekli olamıyordu geçen sene çıkan aftan yararlanarak ödemedigi günlerden indirim yapıldı ve geriye kalana borcunu ben ve kardeşim beraber ödedik ancak günlerden düşülme oldugu için yaş beklemesi gerekiyor ve yaşına 2,5 yıl var.bu süre zarfında annem ve babam saglık bakımını herhangi bir gelirleri ve mülkleri olmadıgı için ben üstlendim benim sskdan bakılıyorlar.bundan ay önce motorsiklet kazası yaptı ve diz kemiği parçalandı ve ameliyat oldu.ama ayagını eskisi gibi kullanamıyor ve koltuk degnekleri ile yeni yeni yürümeye başladı.eskiden arada bir ufak tefek işlere gider 3-5 kuruş kazanırdı ancak şimdi onuda yapamıyor.annem ev işlerine gidiyordu şimdi ona bakmak zorunda çünkü pek çok ihtiyacını o karşılıyor. ben evliyim eşimde bende asgari ücret alıyoruz ve evimiz kira kendimeze yetemiyoruz.kardeşim çalışıyor ama bagkuru ödemek için eşten dosttan aldıgımız borcları ancak karşılayabiliyor.annem ve babamın oturdugu evde kira annem bu durumda sakat bakım maaşı alabilirmi.alırlarsada benden ssk yardımı almaya devam edebilirlermi?yardımlarınız için teşekkürler