Merhaba,

Gectigimiz hafta icinde yagmur yagmasi neticesi ile en ust kattaki evimin tavanindan sular akti. Esyalarimiz ve yatak odalarimiz islandi. Ertesi gun apartman yoneticimize durumu ilettim ancak yoneticimiz catinin durumundan zaten haberdar oldugunu, daha once baktiklarini ve 10.000 lira kadar tutacagini, kimsenin bu parayi vermek istemeyecegini, kendisinin aidati bile toplamakta zorlandigini, kasada bu isi yaptirmak icin para olmadigini, diger kat maliklerinin bazilarinin evde olmadigini vs soyledi.

Durumun aciliyetini ve vehametini fotograflarla belgeledim, bir cati ustasi ile catiya cikip, catida evimizin uzerinde olusmus olan havuzu, Ustanin soylediklerini ve tamir icin verdigi fiyati (2600 TL) video'ya kaydettim ve ustayi yoneticimiz ile gorusturdum.

Bunca vakit gecmesine ragmen yoneticimizden konuyla ilgili hic bir sekilde haber almadim, henuz hicbir sey yapilmadi, toplanti cagrisi olmadi.

Bu konuda resmi olarak ne yapabilecegimi, nereye nasil basvurabilecegim konusunda yardimci olursaniz sevinirim.

Dilekce ornegi de yazarsaniz cok sevinirim.

Tesekkurler.

Okan