Merhabalar;
Öğrenmek istediğim konuyu anlatmak gerekirse,ben eşimin 2 .karısıyım.Benim 2 oğlum diğer karısından da 2 kızı bir oğlu var.Eşimin yaşı 81 ben 53 yaşındayım.Diğer eşinden olan kızlarından bir tanesi onun soyadında.Eşim akciğer kanseri ve beyni dahil ışn tedavisi oldu.Fakat ne olduysa gerçi bekliyoduk onun soyadındaki kızı nasıl bir oyun döndüyse ve kandırdıysa banka hesaplarını üstüne geçirdi,bahanesi ise yatalak olursam kızım baksın bana şeklinde bir ifade kulanarak böyle bişi yaptığını söyledi benim hiç param yok eşi olduğum halde ne emekli maaşından neden diğer parasından şuan elime hiç birşey geçmiyor ve beni evde beş parasız bıraktı yemeğini bile kızı ile doşarda yiyerek temin ediyor.Benim hiç bir konuda mali gücüm yok.Akli dengesi basit konularda yerinde fakat kanser ilaçları kullanıp dolaşmaya bile zor hali var.Sana hiç birşey bırakmıcam diye tehdit edip duruyor.ölmeden önce mali olarak herşeyi kızına yaptı hastalık başladıktan sonra yaptı.1.sorum Kendi mali gücünü bu şekilde kızına kullanmasını nasıl önlerim yada üstüme alırım.2. sorum ölünce eğer benim haberim olmadan yaptığı herhangi bir miras varsa bu geçerlimi yada noterden tasdikli bişi veya oturduğum evin satışı gibi..Hala evliyiz.