Merhabalar,
Öncelikle cevap verenlere şimdiden teşekkürler,

Ekim 2011 de Kırmızı ışıkta beklerken ( Karşımda tüm kavşagı çeken 3-4 adet mobese kamerası var ) arkada bekleyen araç birden bire hareket
ederek bana çarptı ve bende bu darbeyle önceki araca vurdum. Sonrasında önceki araç plakasını bile alamadık olay yerini terk etti.
Benim aracımda önde ve arkada hasar oluştu. Arkadaki araç şöförü yanında bayan vardı ve genç bir bay, Babası duyarsa çok kızar,
eşinin arabada olduğunu aile içinde çok zor duruma düşeceğim rapor tutmayalım diyerek yalvardı yakardı adeta, yanındaki bayanın eşim
demesi üzerine telefon numaralarımızı alarak olay yerinden ayrıldık. 2 gün sonra aradığımda telefonlarımı açmadı. Bana mesajlar attı.
Bende ona karakola gideceğim diye mesaj attım. üstüne yaptıracağım arabanı tamam şuçluyum diyen sms ler attı. Aracım kaskolu kasko şirketi
kaza raporu olmadığı için hasar indiriminiz yanar dedi, Ben karakola gidip şikayetçi oldum. Sms leri gösterim. Plakasını telefon numarasını verdim.
Karakol Savcılığa sevketti olayı, karşı taraf karakola geldi aracın masraflarını tam karşılamak istemediği için bende şikayetçi oldum.
Yanındaki bayan eşi değilmiş, ve Şikayetçi olduğum kişinin ehliyeti yokmuş, Araç babasının değil sanırım kiralık ( ruhsat sahibi başkası çıktı )

Savcılık takipsizlik karası verdi. Ocak 2012 de bende tespit davası açtım ve 4800 tl hasar ve değer kaybı 5 gün onarım süreci
şeklinde bilirkişi raporu verdiler. Şuanda elimde

- Karakolda tutulan görgü ve tespit tutanağı
- Savcılık takipsizlik kararı
- Tespit davası sonucu verilen bilirkişi raporu
- Karşı tarafın kaza yaptığını ve şuçlu olduğunu kabul ettiği sms kayıtları

şuan ne yapacağım ? ( Tekrar davamı açacağım 400 tl den fazla tespit davasına gitti daha ne kadar harcarım )