öncelikle herkese merhaba
sorunumu kısaca özetlemek istiyorum
02.03.2009 tarihinde sevdigim kızla rızası olarak kaçarak evlendik. ailesi bu durumu kabullenemeyip işi inada bindirmiş tehditler savurmakta gördügümüz yerde kan dökecegiz diyorlar. araya ne kadar aracı koyup ortamı yumuşatmaya çalışşakta bu düşüncelerinden aradan 2.5 ay geçmesine ragmen vazgeçmiş degiller. eşimin ailesinin egitim düzeyi düşük oldugu için bu söylediklerinin korkutma yada blöf oldugunu düşünmemekteyiim. geçen zaman zarfında hiç karşılaşmamaya özen gösterdim.

ailecek parazcılık yaparak geçimimizi sürdürmekteyiz. ne yazıkki eşimin aileside aynı pazarlara çıkmakta. haftada birgün karşılaşmaktayız. evlendigimiz günden bu yana o pazara annem ve babam bir kez gitmiş bizimkileri görünce eşimin kardeşi bıçakları cebine koymuş komşuların ikazı ile ailem tatsızlık çıkmasın diye geri dönmüş.

maddi olarak zarardayız. tatsızlıkta çıksın istemiyoruz. dün gidip savcılıga suç duyurusunda bulundum. konuyu özetleyen bir dilekçe yazdım. daha sonra savcı ile görüşüp gerekli düzetmeleri savcı yapıp imzalattı.

sorum o ki bu durumda şimdi ne olacak. söz konusu eşimin ailesi. açıkçası bir ceza almalarını i,stemem ama bi şekilde ikna olmaları ve bu husumetin son bulması lazım. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...