Sayın Üyeler Olay ozetle soyle...

İşyerimde Eski eşimin ve beraberınde bulunan insanların saldırısına maruz kaldım ve darp edildim.

Fakat 86-2 ve 106-1 den savcılık dava açtı. Beni tehdit etmekten karsı tarafıda basit yarlamadan suclamaktadır.

Toplam 4 kişi olan karsı taraf tek bir ifadeyle dışarı cıkarak kendılerıne benım saldırdığımı ve olumle tehdit ettiğimi soylemekte yani olayı başlatanın benım oldugumu soylemektedırler. 2 kişiden 2 si ifade sahibi olarak dınlenmekte ve ifadelerınde celıskıler sozkonusu. Ustelık ısyerı kamera kayıtlarında tamamının işyerının içerısınde bana zarar verdıklerıne daır kayıtlar var.

Gorulen durusmada hakım tanık olup olmadıgını sordu ve tanıkları bulup getırmem ıstendı sımdı tanıklar ıfadelerını verdı ve durusma gununu beklıyorum.

Sımdı bu konuyla ılgılı bılgılerınızden ve deneyımlerınızden ıstıfade etmek ıstıyorum.

1- Halka acık bır H.markette olay cıkaran ve ıcerıde benıde darp eden bu sahıslarla ılgılı izlemem gereken yol nedır.

2- Tamamen mahkemeyı yanıltıcı ıfadeler veren bu ınsanlarla ılgılı ne yapmalıyım. Su anda gorulen dava tek bır kısı ıle ılgılı ve basit yaralamadan yargılanmaktadır.

3- Ben bunlarla ılgılı oncelıkle ış yerımde olay cıkardıklarından dolayı sonrada yalan ifade ve darptan dolayı en yuksek cezayı almalarını nasıl saglayabılırım.Tazminat davasıda dahil olmak uzere nasıl bır dava daha açmalıyım.