Simdiden Cevap Için Tesekkür Ederim. Ben Ailemle Ayni Evde Yasiyorum Evliyim Esimle Beraber Ailemde Kaliyoruz Ev Babamin Bir Avukatla Görüstüm Eve Icra Gelirse Sadece Faturasi Olmayan Esyalari Alirlarmis Babamin üzerine Faturali Olana Dokunamazlarmis Bu Dogrumu Eger Dogru Ise Evde Faturasi Olmayan Eşyalara Icra Gelmeden Gidip Bir Yerden Yeni Almis Gibi Babamin Adina Fatura Alsam Bir Oturma Grubu, Yemek Odasi, Yatak Odasi Faturasiz Bunlara Fatura Alsam Geçerli Olurmu Onlari Götüremezler Degilmi?

Iyi Günler öncelikle Boyle Bir Site Yaptiginiz Ve Sorunlara Cevap Verdiginiz Için Tesekkür Ederim. Evliyim Ve Ailemle Ayni Evde Kaliyorum Ticaretle Ugrasiyorum Ve Su Anda Işlerim çok Kötü Gidiyor Kredi Kartlarimi Odeyemiyorum 3 Kartim Avukata Düstü Avukat Taksit Yapti Taksitlerini Odemeye çalisiyorum Diger Bankalar Su An Için Sadece Tebligat Gonderdi Geri Dönüşte Yapmadim Su An Için Odeme Gücüm Yok Zaten Bundan 3 Ay Ailemin Yanindan Tasinacaktim Muhtarliktan Kagit Aldim Ama Tasinmadim Kagit Hala Bende Ve Hala Ayni Evde Kaliyoruz Bu Kagidin Benim Evime Icra Gelmemesi Için Faydasi Olurmu Yani Olayin Ailem Tarafindan Duyulmasini Istemiyorum Bu Borcumdan Haberleri Yok Evi Aradiklarinda Annem Ve Babam Açmasin Diye Kardesimi Eşimi Tembihledim Ama Icra Gelmemesi Için Yol Ariyorum Ne Yapmaliyim Dükkana Icra Gelmesi Umrumda Degil Ama Ailem Için üzülüyorum Ve Onlar Bilsin Istemiyorum Ayrica Ev Telefonu Benim üzerime Ev Telefonunu Annemin üzerine Yapsam Baska Bir Adrese Tasindi Gibi Baska Muhtarliga Kayit Yaptirsam Ve Yeni Muhtarimdan Aldigim Kagidi Avukata Noter Yolu Ile Gondersem Eve Gelirlermi Lütfen Cevap Verin Simdiden Cevabiniz Için Tesekkür Ederim.

Cevabiniz Için Simdiden Sagolun Banka Bana 1 Hafta Içinde Borcunu öde Diye Ihtarname Gonderdi Bankayi Aradim Tamamini ödeyemiyorsaniz Taksitlendirelim Dedi Bende Tamam Dedim Bir Sözleşme Yaptim 12ye Böldük Ama Işlerim çok Kötü Gittigi Için Odeme Yapamadim Taksit Yaptigim Için Ve Odeme Sözüneuymadigim Için Hapis Yatarmiyim Yada Bu Hapis Sadece Icra Memuru Geldigi Anda Verdigin Söz Içinmi Geçerli? Cevabiniz Için Simdiden Tesekkür Ederim?

Müsadenizle Size Iki Sorum Olacak Konu Kredi Kartim 1.si Suanda Bana Icra Müdürlügünden Ilamsiz Takipte ödeme Emri Geldi Avukata Gittim Anlasamadik 7 Gün Doldu Bundan Sonraki Süreç Ne Olacak Hemen Icraya Olurmu Yoksa Icra Baslatmak Için Uzun Protokol Varmi? 2.si 4 Bankadan Teblig Zarfi Gonderdiler 7 Gün Doldu Hemen Icraya Gelirlermi Yoksa Once Avukata Gonderi Avukat Bana Ulasir Sonrami Icra Olur Teblig Zarfi Icra Demekmidir? Cevabiniz Için Simdiden Tesekkür Ederim?