+ Konuyu Yanýtla
3 / 4 Sayfa ÝlkÝlk 1234 SonSon
21 den 30´e kadar toplam 33 ileti bulundu.

Konu: Filipin Vatandaþý Bir Kýz ile Evlilik

Filipin Vatandaþý Bir Kýz ile Evlilik Hýzlandýrýlmýþ Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Kayýt Tarihi
    Feb 2017
    Nerede
    ankara
    Ýletiler
    7
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanýmlý Cevap: Filipin Vatandaþý Bir Kýz ile Evlilik

Alıntı bioticaret rumuzlu üyeden alýntý Ýletiyi Göster
    Progresso kardeþ þuan Filipinler deyim . bütün evraklarim hazýr. Ama yabancý olduðum için 500 $ para vermemiz gerekiyor. Belediyeye gittik onlarda ayni þeyi söyledi. Diðer arkadaþlarýnda bilgisi olsun. Üzerimde nakit var ama 20 gün daha kalacaðým için zor bir durum .
    500 usd ne için istediler,evlilik iþlemi içinmi?ben evlendiðimde 2000 peso nikahý kýyan adama vermiþtik evrak içinde 1000 peso felan gitmiþtir,totalde 3000 peso felandý oda 220 TL felan yapýyordu,ama nikahýmýzý kýyan,kiþi eþimin amcasýnýn arkadaþýydý,sanirim güzellik yaptý bize,geçenlerde hesap yaptým eþimin türkiyeye geliþ bileti dahil orda kaldýðým sürede yediðim içtiðim evraklar konsolosluk ücretleri hepsi dahil aþþaðý yukarý 15.000 TL civarý gitti ama orda birçok kere uçakla manila iloilo city gittik geldik,15.000 tl bukadar iþlem için büyük bir para deðil sanirim kaldýki dünyanýn bir ucunda 1 ay krallar gibi takýldým türkiyede evlenmiþ olsam bi 50.000 giderdi kanýmca,eðer banka kartin varsa hesabýnda para varsa ordaki bir atm den çekebilirsin dostum,ben finansbankýn kartýyla çekim yapýyordum banka tl yi usd ye usd den pesoya çevirip ödeme yapýyor.birde aklýnýzda bulunsun ceptelefonunuzda sim kartýnýz takýlý gitmeyin turkcell ordan kimseyi aramadýðým halde internetini bile kullanmadýðým halde 1 ay kaldýðým süre zarfýnda bana 2 ay 30 tl den 60 tl kitledi müþteri hizmetlerini aradýðýmda otomatik yurt dýþý paketi aktif oluyor diye kendi kendine birþeyler sayýkladý.Bu arada Eþimin vizesi 3 gün önce çýkmýþ

Hukuki NET Güncel Haber

Filipin Vatandaþý Bir Kýz ile Evlilik konulu yargýtay kararý ara
    Filipin Vatandaþý Bir Kýz ile Evlilik konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Kayýt Tarihi
    Bugün
    Nerede
    Avukat Dünyasý
    Ýletiler
    Ne kadar?

Kayýt Tarihi
    Mar 2007
    Nerede
    Bursa
    Ýletiler
    2.153
    Dilekçeler Sözleþmeler
    1
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Progress rumuzlu üyeden alýntý Ýletiyi Göster
    500 usd ne için istediler,evlilik iþlemi içinmi?ben evlendiðimde 2000 peso nikahý kýyan adama vermiþtik evrak içinde 1000 peso felan gitmiþtir,totalde 3000 peso felandý oda 220 TL felan yapýyordu,ama nikahýmýzý kýyan,kiþi eþimin amcasýnýn arkadaþýydý,sanirim güzellik yaptý bize,geçenlerde hesap yaptým eþimin türkiyeye geliþ bileti dahil orda kaldýðým sürede yediðim içtiðim evraklar konsolosluk ücretleri hepsi dahil aþþaðý yukarý 15.000 TL civarý gitti ama orda birçok kere uçakla manila iloilo city gittik geldik,15.000 tl bukadar iþlem için büyük bir para deðil sanirim kaldýki dünyanýn bir ucunda 1 ay krallar gibi takýldým türkiyede evlenmiþ olsam bi 50.000 giderdi kanýmca,eðer banka kartin varsa hesabýnda para varsa ordaki bir atm den çekebilirsin dostum,ben finansbankýn kartýyla çekim yapýyordum banka tl yi usd ye usd den pesoya çevirip ödeme yapýyor.birde aklýnýzda bulunsun ceptelefonunuzda sim kartýnýz takýlý gitmeyin turkcell ordan kimseyi aramadýðým halde internetini bile kullanmadýðým halde 1 ay kaldýðým süre zarfýnda bana 2 ay 30 tl den 60 tl kitledi müþteri hizmetlerini aradýðýmda otomatik yurt dýþý paketi aktif oluyor diye kendi kendine birþeyler sayýkladý.Bu arada Eþimin vizesi 3 gün önce çýkmýþ
    Peki ben nasýl gidebilirim? Bana tavsiyeleriniz nelerdir?

Kayýt Tarihi
    Mar 2017
    Nerede
    Antalya
    Ýletiler
    6
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Karavelioglu kardeþ mesajýný çoktan gördüm ama yaþ 56 galiba senin ondan yazmadim . gerçekten evlenmek isteyen biri var yaþ 26 dul sadece bir küçük kýzý var . Ýngilizce ve filipin dili biliyor. Benden birini bulmamý istedi ama yaþ konusu birþey diyemem . progresso kardeþ herþey için saðol. Ben parayý ödedim onlar saðolsun hýzlý bir þekilde yaptýlar. Ayin 4 veya 5 evlilik kontratý alacaðýz. Soyadý hemen deðiþek dediler . bir sorum olacak . eþinin vizesi için ne kadar sürede çýktý ve gerekli belgeler tam olarak nedir? Evlilik tescilini biliyorum. Vize için hangi dokümanlar sonradan istenilen saðlýk raporu tamam . evlilik kontratý tamam. Söylemek istediðin diðer evraklarý anlamadým.

- - - Updated - - -

Karavelioglu kardeþ mesajýný çoktan gördüm ama yaþ 56 galiba senin ondan yazmadim . gerçekten evlenmek isteyen biri var yaþ 26 dul sadece bir küçük kýzý var . Ýngilizce ve filipin dili biliyor. Benden birini bulmamý istedi ama yaþ konusu birþey diyemem . progresso kardeþ herþey için saðol. Ben 500 dolar parayý ödedim onlar saðolsun hýzlý bir þekilde yaptýlar. Ayin 4 nisan veya 5 nisan da evlilik kontratý alacaðýz. Soyadý hemen deðiþek dediler . bir sorum olacak . eþinin vizesi için ne kadar sürede çýktý ve gerekli belgeler tam olarak nedir? Evlilik tescilini biliyorum. Vize için hangi dokümanlar sonradan istenilen saðlýk raporu tamam . evlilik kontratý tamam. Söylemek istediðin diðer evraklarý anlamadým.

- - - Updated - - -

Arkadaşlar aslında fazla nakit para ile gelmedim . benim ve eşimin uçak bileti hariç 6000 tl nakitle geldim tabi İstanbul da dolar ve pezo yaptırdım az zararım oldu . malum havalimani ve dolar değeri yüksekdi . en ideal progresso kardeşimizin dediği gibi 10.000 ile 15000 tl . Ama 500 dolar versemeydim çok iyi olacak di . bu sadece hızlı olması için yeterli. 8 veya bilemedin 9 günde evlilik kontratı alırsınız. Hafta sonunu cumartesi ve pazari saymiyoruz. Quezon city bölgesinde hall city de başvuru yaptım. Burda apartman dedikleri gecekondu da kiralık ev tuttum elektrik ve su ile beraber depozito ile 11000pezo verdim . düşük maliyetli davrandım. bu ayın 10 nisan akşamı geri dönüyorum. Evlilik tescilini konsolosluğa başvurup döneceğim. Sadece vize için eşimi yalnız bırakmak zorunda kalacağım. Bunun için progres kardesimizin dediği gibi vize olayını cok masrafsız çözersem . herşey yolunda olacak . yiyecekler konusunda ucuz tabi , bazı ürünlerin fiyatlari burda pahali . Çünkü bizde olan ürünler onlarda pahalı gibi düşünün. İçeceklerden kola türü ucuz bulamadim. Kısaca konsolosluktan sadece tek bir yazi aldim evlilik icin bu belgede benim kimlik bilgilerimin detayi ve ingilizce olarak marriage capasite yaziyor tek sayfa ve diger dogim belgesi nufus kayit ornegi ihtiyac duymadan tek bir sayfa ile sadece kendim basvurdum . konsolosluğa eşimle taksi ile giderken iceri almadilar . o disarda beklemek zorunda kaldi . 24 martta benim pasaport ve konsoloslugun verdigi tek yazı ile eşimin bütün belgeler ile Öz llikle bunlarda iki kimlik var biri olmazsa evlilik basvurusu olmaz. Hem doğduğu yerde verilen kimlik hem merkezin verdiği kimlik düşünün. 30 martta nikah yaptık. 4 veya 5 nisan da evlilik kontratı alacağız ( yani aile cüzdanı gibi birşey) alır almaz konsolosluğa tescil yaptıracağım. Gerisini tekrar yazarım. Çünkü o aşamaya gelmedim.. Progres kardeş sağolsun. Birazda benim katkım olsun .

Kayýt Tarihi
    Mar 2007
    Nerede
    Bursa
    Ýletiler
    2.153
    Dilekçeler Sözleþmeler
    1
    Dosya Yükleme
    0

bioticaret kardeþ, tamam da bana biraz yol yordam gösterin. Nasýl olacak bu iþler? Oraya gelip sizi nasýl bulacaðým vb?

Kayýt Tarihi
    Feb 2017
    Nerede
    ankara
    Ýletiler
    7
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı bioticaret rumuzlu üyeden alýntý Ýletiyi Göster
    Karavelioglu kardeþ mesajýný çoktan gördüm ama yaþ 56 galiba senin ondan yazmadim . gerçekten evlenmek isteyen biri var yaþ 26 dul sadece bir küçük kýzý var . Ýngilizce ve filipin dili biliyor. Benden birini bulmamý istedi ama yaþ konusu birþey diyemem . progresso kardeþ herþey için saðol. Ben parayý ödedim onlar saðolsun hýzlý bir þekilde yaptýlar. Ayin 4 veya 5 evlilik kontratý alacaðýz. Soyadý hemen deðiþek dediler . bir sorum olacak . eþinin vizesi için ne kadar sürede çýktý ve gerekli belgeler tam olarak nedir? Evlilik tescilini biliyorum. Vize için hangi dokümanlar sonradan istenilen saðlýk raporu tamam . evlilik kontratý tamam. Söylemek istediðin diðer evraklarý anlamadým.

- - - Updated - - -

Karavelioglu kardeþ mesajýný çoktan gördüm ama yaþ 56 galiba senin ondan yazmadim . gerçekten evlenmek isteyen biri var yaþ 26 dul sadece bir küçük kýzý var . Ýngilizce ve filipin dili biliyor. Benden birini bulmamý istedi ama yaþ konusu birþey diyemem . progresso kardeþ herþey için saðol. Ben 500 dolar parayý ödedim onlar saðolsun hýzlý bir þekilde yaptýlar. Ayin 4 nisan veya 5 nisan da evlilik kontratý alacaðýz. Soyadý hemen deðiþek dediler . bir sorum olacak . eþinin vizesi için ne kadar sürede çýktý ve gerekli belgeler tam olarak nedir? Evlilik tescilini biliyorum. Vize için hangi dokümanlar sonradan istenilen saðlýk raporu tamam . evlilik kontratý tamam. Söylemek istediðin diðer evraklarý anlamadým.

- - - Updated - - -

dostum merhabalar,evlilik kontratýný 1 hafta içinde almýþtýk biz evliliðin orda iþleme girmesi zaman alýyor,DFA diye bir yer var ordan redreborn diye bir evrak kaðýt veriyorlar konsolosluðun istediði evrak evlilik kontratýyla olmuyor DFA dan onaylý belge istiyorlar þuna benzer kurdeleli bir evrak

https://lexhari.files.wordpress.com/...3-11_15-19.jpg

konsolosluk istenilen belgeleri görmüþsündür evlilik tescili için ama dediðim gibi redreborn kaðýdýný DFA dan alýyorsunuz,Dfa ya gitmeden önce NSO dan evlilik kontratýnýn mühürlü olmasýný istiyorlar,ben nikahý iloilo cityde yapmiþtim dfa için manilaya gitmiþtik, belki quenzon da iþlemler daha hýzlýdýr,vize için saðlýk raporu 2x2 biometrik resim (arka fonu beyaz olacak)Teminat mektubu türkiyeden noteden alýyorsunuz ilk mesajýmda belirtmiþtim,eþinizin pasaportu,tüm evraklar tamam olunva visa.gov.tr den vize baþvurusu yapýyorsunuz,vize türünü aile birleþim vizesini seçiyosunuz aman unutma,en son iþlemde VisaApplicationForm var pdf formatinda onu indirip çýktýsýný alýyosunuz konsolosluktan randevu alýp evraklarý teslim ediyosunuz.birde 60 usd ücret valla bi arkadaþým vardi eþi filipinliydi 2016 aðustos baþýnda vizeye baþvurdu aðustosun sonunda vizesi çýkmýþtý,biz þubat 7 de baþvurduk konsolosluða vize evraklarini teslim ettik 7 þubat baþvuru 3 nisan vize onaylandý,2 ayi buldu ama sanirim burda yoðunluktan dolayý.bizim sýkýntýmýz manila ile iloilo city nin 400 500 km olmasi uçakla gidip gelmemiz,eþimin eski pasaportunun süresinin dolmasi bize zaman kaybettirdi,ben tr ye döndüm kendisi halletti,ben tr ye döndükten sonra baþka yerlerede gitmiþti örneðin commission on filipinos overseasCFO,ama burasý hakkýnda bir bilgim yok,sanirim mülakat gibi biþey soruyolar seni seviyomu mutlu olacakmýsýnýz sen onu seviyomusun kýl tüy iþler.

- - - Updated - - -

Alıntı karavelioglu rumuzlu üyeden alýntý Ýletiyi Göster
    bioticaret kardeþ, tamam da bana biraz yol yordam gösterin. Nasýl olacak bu iþler? Oraya gelip sizi nasýl bulacaðým vb?

üstadým merhabalar,yolu yordamý yok üstadým,evleneceðiniz kiþiyi bulduðunuzda mutlu olacaðýnýza inanýyorsanýz,basýp gidersiniz zaten oraya gidince hepsi çorap söküðü gibi geliyor,evleneceðiniz bayaný bulursanýz gidiþ uçaðýndan tut orda yapmanýz gerekenler konusunda elimden geldiði kadarýnca anlatmaya çalýþýrým,ben son gün orda konsoloslukta türk bir amcayla tanýþtým yaþý 60 65 vardý adam 30 senelik evli,orda yaþýyor,biraz anlattý erkeklerine çok baðlýlar hizmetkarlar doðru seçim yaptýn diye bizim türk kadýnlarýndan çok çok farklý dedi..

Kayýt Tarihi
    Feb 2017
    Nerede
    ankara
    Ýletiler
    7
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

bioticaret selam üstat ne yaptýn ne ettin nasýl beðendinmi oralarý,evlilik iþlemleri ne durumda haberdar edersen sevinirim saygýlar...

Kayýt Tarihi
    Mar 2017
    Nerede
    Antalya
    Ýletiler
    6
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Kardeþ farklý bir ülke, Türkiye cennet. Kafa dinlemek için filipinler ideal. Bir ay kaldým. Trafik çok yoðun. Sana birþey söyleyeyim. Evlilik tescilini yaptým. Ama biraz zor oldu. Çünkü elçilik de türk bayan yok du. Bu vize olayý biraz baþýmý aðrýtabilir . umarým eþime vize verirler. CFO dediðin yer, eþimin annesini istemiþ. Soru soracaklar. Evlilik kontratýný bizim elçiliðe verdik. Elimizde orijinal evlilik sertifikasý olmadýðýndan. Vize için baþlangýç yapamadýk. Yani belge gerekli . örneðin CFO için. Ýki hafta bekleyeceðiz yeni orjinali alacakmis . Eþim þuan yalniz yapýyor. Kendisi zorlanýyor. Çünkü ben bile evlilik tescili yaptýrýrken ,biliyorsun yol adamý yoruyor. Birde bölgeyi bilmiyorsan. Neyse ki eþime öðrettim. Ama þuan dediðim gibi tedirginim. Ve vize için eþim eksik bilgi biliyor. Ne kadar söylesem de bilgim az. Eþin yapmýþ hayýrlý olsun. Ben paylaþým yapacaðým, diðer arkadaþlarýn ihtiyacý olacak. Ve nereden nereye gidilecek hepsinin adresleri kayýt yaptým. Çünkü yeri geldi yanlýþ yere gittik. Ýþimiz geç oldu . vize iþlemi de bitsin . paylaþým yapacaðým noktasýna kadar. beni faceden eklersen sevinirim. bioticaret yazarsan facebook da arama kýsmýna beni görebilirsin. Deniz Doðru.

Kayýt Tarihi
    Feb 2017
    Nerede
    ankara
    Ýletiler
    7
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Elimden geldiðince yardýmcý olmaya çalýþtým bende 1 ay süre sonunda dönmek zorunda kaldým,Facebooktan ekledim seni,eþin eþimi ekleyebilir.sormak istediði biþeyler olduðunda yardýmcý olsun,benim durum daha sýkýntýlýydý çünkü evliliði iloilo city zaragga da yaptýk 500 Km felan git gel ben geldikten sonra eþim bi çok kez manilaya gitti,kýsmetse mayýs 8 de konsolosluða gidip vizeyi alacak mayýs 10 veya 12 de thy den biletini alýp türkiyeye getireceðim.birde ikamet teskeresi kovalayacaðýz burda bu Cfo ya eþim tek gitmiþti manila da Camminion on filipinos overseas diye biryer orda sanirim evliliðiniz ile ilgili sorular soracaklar,iþte seviyorlarmý birbirlerini aylýk eþine nekadar ücret gönderiyor vs öyle hatirliyorum eþim söylemiþti..Dünde bi arkadaþ filipinlere gitti facebooktan eklemiþti elimden geldiðince onada yardýmcý olmaya çalýþtým,
    Konu Progress tarafýndan (29-04-2017 Saat 02:28:44 ) de deðiþtirilmiþtir.

Kayýt Tarihi
    Mar 2017
    Nerede
    Antalya
    Ýletiler
    6
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Teþekkür ederim. Eþim eklemiþ, eðer Eþiniz yardýmcý olursa sevinirim . ayrýca senin arkadaþýn yeni Filipinlere gitti demiþsin. Beni ekleyebilir. Ona yardimci olabilirim . Gideceði yerlere konum gönderebilirim. Taksi ile gitmesine gerek yok . cok para tutar . tek ya da çift otobus ile gidebilir . ayrýca elçilikte ödenmesi gereken para vardý. Ben odemedim. Ohalden dolayý personel deðiþti. Söylememe raðmen almadýlar. Sadece arkadaþýn manila merkez de evlenmesin . yabancýlar dan 500 dolar para istiyorlar.

Kayýt Tarihi
    Mar 2017
    Nerede
    Antalya
    Ýletiler
    6
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanýmlý Cevap: Filipin Vatandaşı Bir Kız ile Evlilik

FİLİPİNLER ÜLKESİNDE EVLENMEK İÇİN GEREKLİ ADIMLAR;

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0317877

FİLİPİNLER ÜLKESİNDE Kİ ELÇİLİĞİMİZE GİDİYORUZ. FİLİPİNLERDE EVLENMEK İSTİYORUM, KAPASİTE BELGESİ İSTİYORLAR DEMENİZ YETERLİ. BU TEK SAYFA EVLİLİK İÇİN YETERLİDİR.

MANİLA QUEZON CİTY BÖLGESİ İÇİN

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0435733

DÄ°YELÄ°M KÄ° Novaliches District Center DE EVLÄ°LÄ°K YAPACAÄžIZ. EVRAKLARI TESLÄ°M EDÄ°YORUZ . Ä°LK BAÅžVURUMUZU YAPIYORUZ. 7 GÃœN DE NÄ°KAH TARÄ°MÄ°Z BELLÄ° OLUYOR.. DÄ°KKATLÄ° OLUN YABANCILARDAN 500 DOLAR PARA Ä°STÄ°YORLAR . TANIDIÄžINIZ MUTLAKA OLSUN YADA BAÅžKA YERDEN EVLENÄ°NÄ°Z.

QUEZON CİTY İÇİN NİKAH YERİMİZ BURASI https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0525111

DİKKATLİ OLUNUZ , DOĞUM YERİNİZ VE İKAMETGAH YA DA ANNE ADI BABA ADI HATALI İSE DÜZELTTİRİNİZ. ÇÜNKÜ İKİ HAFTA BEKLEMEK ZORUNDA KALIRSINIZ.
    NİKAH YAPTIK EVİLİLİK KONTRATIMIZI ALMAK İÇİN GÜN SAYIYORUZ.
    EVLİLİK KONTRATINI ALDIK MI BİZ EVLİYİZ DEMEKTİR. AMA RESMİ BELGEYE DÖKMEDİK. SIRASIYLA...
    EVLİLİK KONTRATINI FİLİPİNLERDE NSO DAN ( NUFÜS DAİRESİ DEMEK ) KASELİ YAPTIRINIZ. ORJİNAL OLMASI İÇİN. EŞİNİZDE MUTLAKA EVİLİLİK BELGESİNİN FOTOKOPİSİ OLSUN. ÇÜNKÜ POLİS NOKTASINDA TÜRK ELÇİLİĞİNDE İÇERİ ALMAZLAR.

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0041475

KAŞELİ EVİLİLİK KONTRATINI DFA DAN KURDELİLİ(REDREBORN BELGESİ İLE EVİLİK KONTRATININ KURDELELİ HALİ)(DIŞİŞLERİ BAKANLIĞININ ORJİNALİ ANLAMINDA) YAPTIRINIZ . BİRGÜN SONRA SABAH ALABİLİRSİNİZ . EVRAĞINIZ ANCA GELİR.

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0563084

EVLÄ°LÄ°K KONTRATINI KURDEDELÄ° BÄ°R ÅžEKÄ°LDE ALDIKTAN SONRA
    TÜRK ELÇİLİĞİNE RANDEVULU YADA SABAH ERKEN GİDİNİZ 12 DEN SONRA ALMIYORLAR OHALDEN DOLAYI MEMUR YOK ŞU ARALAR. AYRICA EŞİNİZ İLE GİTTİĞİNİZDE MUTLAKA EVLİLİK BELGESİNİN BİRKAÇ TANE FOTOKOPİSİ EŞİNİZ DE OLSUN. ÇÜNKÜ İÇERİ ALMAZLAR.EŞİNİZ HER GELİŞİNDE EVLİ OLDUĞUNA DAİR BELGE İLE POLİS NOKTASINDAN RAHATLIKLA GEÇİŞ YAPABİLİR.
    İLK ÖNCE TÜRK ELÇİLİĞE VERİLMEK ÜZERE TÜRKİYEDE EVLİ GÖZÜKMEK İÇİN ELÇİLİKTEN 2 SAYFA EVRAĞI DOLDURUYORUZ. EVİLİLİK TESCİLİ İÇİN. EŞİNİZİN CENOMER BEGESİ, DOĞUM BELGESİ, EVİLİLİK KONTRATININ KURDELELİ HALİ VE ELÇİLİKTEN EVLİLİK TESCİLİ İÇİN 2 SAYFA EVRAĞIMIZI DOLDURUYORUZ.

https://www.konsolosluk.gov.tr/Proce...ownloadForm/20 Ä°STERSENÄ°Z TESCÄ°LÄ° BURADAN Ä°NDÄ°REBÄ°LÄ°RSÄ°NÄ°Z

https://www.turkiye.gov.tr/ SİTESİNDEN E DEVLET ŞİFRENİZ İLE KİMLİK BİLGİLERİ KISMINI GÜNCELLEYİNİZ EVLİ OLDUĞUNUZU KİMLİK BİLGİNİZ KISMINDA BURADAN GÖREBİLİRİSİNİZ.

EŞİNİZ NSO DAN TAKİP EDEREK , EŞİNİZ YENİ KİMLİĞİNİ SİZİN SOYADINIZI ALARAK, 15 GÜNDE ALABİLİR. VE EVLİ GÖZÜKMESİ İÇİN MUTLAKA 1 AY BEKLEMELİDİR. ÇÜNKÜ FİLİPİNLERDE BİR AYDA EVLİ OLDUĞU GÖZÜKÜR. BİZİM TÜRKİYE GİBİ 1 GÜN VEYA 3 GÜNDE GÜNCELLENME OLMUYOR.

VİZE İÇİN CFO DAN BİR HAFTA ÖNCESİNDEN EŞİNİZ RANDEVU ALMALI VE BU GENELLİKLE CUMA GÜNLERİDİR. CFO YA GİTMEDEN NSO DAN ALINAN EVLİLİK KONTRATI MUTLAKA YANINDA OLMALI

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d120.9964871

CFO DA SORGUYA ÇEKİLİR GİBİ, NASIL TANIŞTINIZ, SEVİYOR MUSUN, O SENİ SEVİYOR MU, PARA GÖNDERİYOR MU, NİKAH ESNASINDA FOTOĞRAFINIZ VAR MI? .. VS. SORULAR SORACAKLAR. MUTLAKA ELİNİZDE FOTOĞRAFLAR FACEBOOK, MSN GİBİ BELGBELER İLE EŞİNİZ CFO DAN KOLAYLIKLA BELGESİNİ ALMALI. ÇÜNKÜ BU ÜLKEDE KAÇIŞ İÇİN BAZI VATANDAŞLAR ANLAŞMA YOLU İLE EVLENİP ÜLKEDEN KAÇTIKLARI OLUYORMUŞ.

CFO DAN BELGE İLE, 2 FOTO, EVİLİK BELGESİ, KONSOLOSLUK SİTESİNDEN VİZE BAŞVURUSU İÇİN DÖKÜMEN İNDİRİNİZ. EŞİNİZ BUNU DOLDURMALI. VİZE TÜRÜNÜ AİLE BİRLEŞİMİ VİZESİ OLARAK İŞARETLEMELİ. BU VİZE BAŞVURUSU BELGE İLE. SİZ TÜRKİYEDEN NOTERDEN EŞİNİZİN PASAPORT BİLGİSİ İLE ADRESİ YANINIZDA OLSUN . NOTERDEN TAHATTUT ALIYORSUNUZ BÜTÜN MASRAFLARI BEN KARŞILIYORUM ANLAMINDA , EŞİNİZİN ÜLKEYE GELMESİ İÇİN. NOTERDEN ALDIĞINIZ BELGE İLE İNTERNETTEN İLETİNİZ. ÇIKTI ALSIN. BÜTÜN BU BELGELER İLE BAŞVURU YAPILACAK. 3 HAFTA İLE 6 HAFTA ARASINDA VİZESİ ÇIKAR. YOĞUNLUĞA GÖRE.

BU ESNADA SOYADI DEĞİŞTİĞİ İÇİN. PASAPORT BAŞVURUSU YAPACAK. SİZ SİZ OLUN MANİLA DA YAPTIRMAYIN 3 AYI BİLE BULABİLİR YOĞUNLUKTAN DOLAYI. UZAK BİR ŞEHİRDE YAPTIRIN. 2 HAFTADA PASAPORTU EŞİNİZ ALABİLİR..

VİZEYİ ALDINIZ. ALIR ALMAZ CFO YA GİDİYORSUNUZ. CFO DAN PASAPORTA PUL ŞEKLİNDE MÜHÜR YAPIŞTIRIYORLAR. PASAPORT KONTROL GEÇİŞ DE İHTİYAÇMIŞ. UÇAK BİLETİ İLE YOLCULUK B AŞLIYOR. TÜRKİYE EŞİNİZ GELDİĞİNDE VİZESİ 1 AYLIK OLABİLİR. TÜRKİYEDE İKAMETGAH TEZKERESİ BAŞVURUSU YAPACAKSINIZ . OTURUM BELGESİ ANLAMINDA... ARKADAŞLAR BENDEN BU KADAR. YERİ GELDİ SAYFA KAPANDI TEKRAR YAZMAK ZORUNDA KALDIM. MUTLAKA HARİTADAN VERDİĞİM KONUMA GÖRE HAREKET EDERSENİZ. ÖRNEĞİN NSO, CFO, VE DFA İŞİNİZ DAHA KOLAY OLUR.

- - - Updated - - -

FÝLÝPÝNLER ÜLKESÝNDE EVLENMEK ÝÇÝN GEREKLÝ ADIMLAR;

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0317877

FÝLÝPÝNLER ÜLKESÝNDE KÝ ELÇÝLÝÐÝMÝZE GÝDÝYORUZ. FÝLÝPÝNLERDE EVLENMEK ÝSTÝYORUM, KAPASÝTE BELGESÝ ÝSTÝYORLAR DEMENÝZ YETERLÝ. BU TEK SAYFA EVLÝLÝK ÝÇÝN YETERLÝDÝR.

MANÝLA QUEZON CÝTY BÖLGESÝ ÝÇÝN

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0435733

DÝYELÝM KÝ Novaliches District Center DE EVLÝLÝK YAPACAÐIZ. EVRAKLARI TESLÝM EDÝYORUZ . ÝLK BAÞVURUMUZU YAPIYORUZ. 7 GÜN DE NÝKAH TARÝMÝZ BELLÝ OLUYOR.. DÝKKATLÝ OLUN YABANCILARDAN 500 DOLAR PARA ÝSTÝYORLAR . TANIDIÐINIZ MUTLAKA OLSUN YADA BAÞKA YERDEN EVLENÝNÝZ.

QUEZON CÝTY ÝÇÝN NÝKAH YERÝMÝZ BURASI https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0525111

DÝKKATLÝ OLUNUZ , DOÐUM YERÝNÝZ VE ÝKAMETGAH YA DA ANNE ADI BABA ADI HATALI ÝSE DÜZELTTÝRÝNÝZ. ÇÜNKÜ ÝKÝ HAFTA BEKLEMEK ZORUNDA KALIRSINIZ.
    NÝKAH YAPTIK EVÝLÝLÝK KONTRATIMIZI ALMAK ÝÇÝN GÜN SAYIYORUZ.
    EVLÝLÝK KONTRATINI ALDIK MI BÝZ EVLÝYÝZ DEMEKTÝR. AMA RESMÝ BELGEYE DÖKMEDÝK. SIRASIYLA...
    EVLÝLÝK KONTRATINI FÝLÝPÝNLERDE NSO DAN ( NUFÜS DAÝRESÝ DEMEK ) KASELÝ YAPTIRINIZ. ORJÝNAL OLMASI ÝÇÝN. EÞÝNÝZDE MUTLAKA EVÝLÝLÝK BELGESÝNÝN FOTOKOPÝSÝ OLSUN. ÇÜNKÜ POLÝS NOKTASINDA TÜRK ELÇÝLÝÐÝNDE ÝÇERÝ ALMAZLAR.

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0041475

KAÞELÝ EVÝLÝLÝK KONTRATINI DFA DAN KURDELÝLÝ(REDREBORN BELGESÝ ÝLE EVÝLÝK KONTRATININ KURDELELÝ HALÝ)(DIÞÝÞLERÝ BAKANLIÐININ ORJÝNALÝ ANLAMINDA) YAPTIRINIZ . BÝRGÜN SONRA SABAH ALABÝLÝRSÝNÝZ . EVRAÐINIZ ANCA GELÝR.

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0563084

EVLÝLÝK KONTRATINI KURDEDELÝ BÝR ÞEKÝLDE ALDIKTAN SONRA
    TÜRK ELÇÝLÝÐÝNE RANDEVULU YADA SABAH ERKEN GÝDÝNÝZ 12 DEN SONRA ALMIYORLAR OHALDEN DOLAYI MEMUR YOK ÞU ARALAR. AYRICA EÞÝNÝZ ÝLE GÝTTÝÐÝNÝZDE MUTLAKA EVLÝLÝK BELGESÝNÝN BÝRKAÇ TANE FOTOKOPÝSÝ EÞÝNÝZ DE OLSUN. ÇÜNKÜ ÝÇERÝ ALMAZLAR.EÞÝNÝZ HER GELÝÞÝNDE EVLÝ OLDUÐUNA DAÝR BELGE ÝLE POLÝS NOKTASINDAN RAHATLIKLA GEÇÝÞ YAPABÝLÝR.
    ÝLK ÖNCE TÜRK ELÇÝLÝÐE VERÝLMEK ÜZERE TÜRKÝYEDE EVLÝ GÖZÜKMEK ÝÇÝN ELÇÝLÝKTEN 2 SAYFA EVRAÐI DOLDURUYORUZ. EVÝLÝLÝK TESCÝLÝ ÝÇÝN. EÞÝNÝZÝN CENOMER BEGESÝ, DOÐUM BELGESÝ, EVÝLÝLÝK KONTRATININ KURDELELÝ HALÝ VE ELÇÝLÝKTEN EVLÝLÝK TESCÝLÝ ÝÇÝN 2 SAYFA EVRAÐIMIZI DOLDURUYORUZ. EVÝLÝLÝK TESCÝL ÝÇÝN PARA ALABÝLÝRLER . BENDEN ALMADILAR ÇÜNKÜ TÜRK MEMUR YOKTU, O KADAR SÖYLEMEME RAÐMEN , PARA ALMADILAR . ÝÞÝNÝZ TAMAM DEDÝ VE GÖNDERDÝ. OHALDEN DOLAYI HERÞEY KARIÞIKTI ANLAYACAÐINIZ...

https://www.konsolosluk.gov.tr/Proce...ownloadForm/20 ÝSTERSENÝZ TESCÝLÝ BURADAN ÝNDÝREBÝLÝRSÝNÝZ

https://www.turkiye.gov.tr/ SÝTESÝNDEN E DEVLET ÞÝFRENÝZ ÝLE KÝMLÝK BÝLGÝLERÝ KISMINI GÜNCELLEYÝNÝZ EVLÝ OLDUÐUNUZU KÝMLÝK BÝLGÝNÝZ KISMINDA BURADAN GÖREBÝLÝRÝSÝNÝZ.

EÞÝNÝZ NSO DAN TAKÝP EDEREK , EÞÝNÝZ YENÝ KÝMLÝÐÝNÝ SÝZÝN SOYADINIZI ALARAK, 15 GÜNDE ALABÝLÝR. VE EVLÝ GÖZÜKMESÝ ÝÇÝN MUTLAKA 1 AY BEKLEMELÝDÝR. ÇÜNKÜ FÝLÝPÝNLERDE BÝR AYDA EVLÝ OLDUÐU GÖZÜKÜR. BÝZÝM TÜRKÝYE GÝBÝ 1 GÜN VEYA 3 GÜNDE GÜNCELLENME OLMUYOR.

VÝZE ÝÇÝN CFO DAN BÝR HAFTA ÖNCESÝNDEN EÞÝNÝZ RANDEVU ALMALI VE BU GENELLÝKLE CUMA GÜNLERÝDÝR. CFO YA GÝTMEDEN NSO DAN ALINAN EVLÝLÝK KONTRATI MUTLAKA YANINDA OLMALI

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d120.9964871

CFO DA SORGUYA ÇEKÝLÝR GÝBÝ, NASIL TANIÞTINIZ, SEVÝYOR MUSUN, O SENÝ SEVÝYOR MU, PARA GÖNDERÝYOR MU, NÝKAH ESNASINDA FOTOÐRAFINIZ VAR MI? .. VS. SORULAR SORACAKLAR. MUTLAKA ELÝNÝZDE FOTOÐRAFLAR FACEBOOK, MSN GÝBÝ BELGBELER ÝLE EÞÝNÝZ CFO DAN KOLAYLIKLA BELGESÝNÝ ALMALI. ÇÜNKÜ BU ÜLKEDE KAÇIÞ ÝÇÝN BAZI VATANDAÞLAR ANLAÞMA YOLU ÝLE EVLENÝP ÜLKEDEN KAÇTIKLARI OLUYORMUÞ.

CFO DAN BELGE ÝLE, 2 FOTO, EVÝLÝK BELGESÝ, KONSOLOSLUK SÝTESÝNDEN VÝZE BAÞVURUSU ÝÇÝN DÖKÜMEN ÝNDÝRÝNÝZ. EÞÝNÝZ BUNU DOLDURMALI. VÝZE TÜRÜNÜ AÝLE BÝRLEÞÝMÝ VÝZESÝ OLARAK ÝÞARETLEMELÝ. BU VÝZE BAÞVURUSU BELGE ÝLE. SÝZ TÜRKÝYEDEN NOTERDEN EÞÝNÝZÝN PASAPORT BÝLGÝSÝ ÝLE ADRESÝ YANINIZDA OLSUN . NOTERDEN TAHATTUT ALIYORSUNUZ BÜTÜN MASRAFLARI BEN KARÞILIYORUM ANLAMINDA , EÞÝNÝZÝN ÜLKEYE GELMESÝ ÝÇÝN. NOTERDEN ALDIÐINIZ BELGE ÝLE ÝNTERNETTEN ÝLETÝNÝZ. ÇIKTI ALSIN. VÝZE ÜCRETÝ ÝLE , BÜTÜN BU BELGELER ÝLE BAÞVURU YAPILACAK. 3 HAFTA ÝLE 6 HAFTA ARASINDA VÝZESÝ ÇIKAR. YOÐUNLUÐA GÖRE.

BU ESNADA SOYADI DEÐÝÞTÝÐÝ ÝÇÝN. PASAPORT BAÞVURUSU YAPACAK. SÝZ SÝZ OLUN MANÝLA DA YAPTIRMAYIN 3 AYI BÝLE BULABÝLÝR YOÐUNLUKTAN DOLAYI. UZAK BÝR ÞEHÝRDE YAPTIRIN. 2 HAFTADA PASAPORTU EÞÝNÝZ ALABÝLÝR..

VÝZEYÝ ALDINIZ. ALIR ALMAZ CFO YA GÝDÝYORSUNUZ. CFO DAN PASAPORTA PUL ÞEKLÝNDE MÜHÜR YAPIÞTIRIYORLAR. PASAPORT KONTROL GEÇÝÞ DE ÝHTÝYAÇMIÞ. UÇAK BÝLETÝ ÝLE YOLCULUK B AÞLIYOR. TÜRKÝYE EÞÝNÝZ GELDÝÐÝNDE VÝZESÝ 1 AYLIK OLABÝLÝR. TÜRKÝYEDE ÝKAMETGAH TEZKERESÝ BAÞVURUSU YAPACAKSINIZ . OTURUM BELGESÝ ANLAMINDA... ARKADAÞLAR BENDEN BU KADAR. YERÝ GELDÝ SAYFA KAPANDI TEKRAR YAZMAK ZORUNDA KALDIM. MUTLAKA HARÝTADAN VERDÝÐÝM KONUMA GÖRE HAREKET EDERSENÝZ. ÖRNEÐÝN NSO, CFO, VE DFA ÝÞÝNÝZ DAHA KOLAY OLUR. UNUTTUKLARIMI TEKRAR HATILARSAM GÜNCELLEME YAPABÝLÝRÝM . HERKESE KOLAY GELSÝN...

+ Konuyu Yanýtla
3 / 4 Sayfa ÝlkÝlk 1234 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

filipinler vize

filipinlerde evlilik

filipinler vize istiyor mu

filipin

filipinli kizla evlenmek

http:www.hukuki.netshowthread.php51411-Filipin-Vatandasi-Bir-Kiz-ile-Evlilikfilipinlerde evlenmekfilipinlerde yaþayan türklerfilipinli kizlarfilipinli amifilipinli bayanla evlilikfilipinli ile evlilik filipinli biriyle evlenmekfilipinli ile evlenmekfilipinlere vizefilipinlere vize varmýfilipinler vizesifilipinler pasaportfilipin amifilipinli kýzla evlenmekfilipindeki turklerhttps:www.hukuki.netshowthread.php51411-Filipin-Vatandasi-Bir-Kiz-ile-Evlilikpage2Filipin amýfýlýpýnfilipinde evlilik
Forum