+ Konuyu Yanıtla
3 / 4 Sayfa İlkİlk 1234 SonSon
21 den 30´e kadar toplam 31 ileti bulundu.
    Nerede
    ankara
    İletiler
    7
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Filipin Vatandaşı Bir Kız ile Evlilik

Alıntı bioticaret rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Progresso kardeş şuan Filipinler deyim . bütün evraklarim hazır. Ama yabancı olduğum için 500 $ para vermemiz gerekiyor. Belediyeye gittik onlarda ayni şeyi söyledi. Diğer arkadaşlarında bilgisi olsun. Üzerimde nakit var ama 20 gün daha kalacağım için zor bir durum .
    500 usd ne için istediler,evlilik işlemi içinmi?ben evlendiğimde 2000 peso nikahı kıyan adama vermiştik evrak içinde 1000 peso felan gitmiştir,totalde 3000 peso felandı oda 220 TL felan yapıyordu,ama nikahımızı kıyan,kişi eşimin amcasının arkadaşıydı,sanirim güzellik yaptı bize,geçenlerde hesap yaptım eşimin türkiyeye geliş bileti dahil orda kaldığım sürede yediğim içtiğim evraklar konsolosluk ücretleri hepsi dahil aşşağı yukarı 15.000 TL civarı gitti ama orda birçok kere uçakla manila iloilo city gittik geldik,15.000 tl bukadar işlem için büyük bir para değil sanirim kaldıki dünyanın bir ucunda 1 ay krallar gibi takıldım türkiyede evlenmiş olsam bi 50.000 giderdi kanımca,eğer banka kartin varsa hesabında para varsa ordaki bir atm den çekebilirsin dostum,ben finansbankın kartıyla çekim yapıyordum banka tl yi usd ye usd den pesoya çevirip ödeme yapıyor.birde aklınızda bulunsun ceptelefonunuzda sim kartınız takılı gitmeyin turkcell ordan kimseyi aramadığım halde internetini bile kullanmadığım halde 1 ay kaldığım süre zarfında bana 2 ay 30 tl den 60 tl kitledi müşteri hizmetlerini aradığımda otomatik yurt dışı paketi aktif oluyor diye kendi kendine birşeyler sayıkladı.Bu arada Eşimin vizesi 3 gün önce çıkmış

Hukuki NET Güncel Haber

Filipin Vatandaşı Bir Kız ile Evlilik konulu yargıtay kararı ara
    Filipin Vatandaşı Bir Kız ile Evlilik konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Bursa
    İletiler
    1.354
    Dilekçeler Sözleşmeler
    1
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Progress rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    500 usd ne için istediler,evlilik işlemi içinmi?ben evlendiğimde 2000 peso nikahı kıyan adama vermiştik evrak içinde 1000 peso felan gitmiştir,totalde 3000 peso felandı oda 220 TL felan yapıyordu,ama nikahımızı kıyan,kişi eşimin amcasının arkadaşıydı,sanirim güzellik yaptı bize,geçenlerde hesap yaptım eşimin türkiyeye geliş bileti dahil orda kaldığım sürede yediğim içtiğim evraklar konsolosluk ücretleri hepsi dahil aşşağı yukarı 15.000 TL civarı gitti ama orda birçok kere uçakla manila iloilo city gittik geldik,15.000 tl bukadar işlem için büyük bir para değil sanirim kaldıki dünyanın bir ucunda 1 ay krallar gibi takıldım türkiyede evlenmiş olsam bi 50.000 giderdi kanımca,eğer banka kartin varsa hesabında para varsa ordaki bir atm den çekebilirsin dostum,ben finansbankın kartıyla çekim yapıyordum banka tl yi usd ye usd den pesoya çevirip ödeme yapıyor.birde aklınızda bulunsun ceptelefonunuzda sim kartınız takılı gitmeyin turkcell ordan kimseyi aramadığım halde internetini bile kullanmadığım halde 1 ay kaldığım süre zarfında bana 2 ay 30 tl den 60 tl kitledi müşteri hizmetlerini aradığımda otomatik yurt dışı paketi aktif oluyor diye kendi kendine birşeyler sayıkladı.Bu arada Eşimin vizesi 3 gün önce çıkmış
    Peki ben nasıl gidebilirim? Bana tavsiyeleriniz nelerdir?

Nerede
    Antalya
    İletiler
    6
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Karavelioglu kardeş mesajını çoktan gördüm ama yaş 56 galiba senin ondan yazmadim . gerçekten evlenmek isteyen biri var yaş 26 dul sadece bir küçük kızı var . İngilizce ve filipin dili biliyor. Benden birini bulmamı istedi ama yaş konusu birşey diyemem . progresso kardeş herşey için sağol. Ben parayı ödedim onlar sağolsun hızlı bir şekilde yaptılar. Ayin 4 veya 5 evlilik kontratı alacağız. Soyadı hemen değişek dediler . bir sorum olacak . eşinin vizesi için ne kadar sürede çıktı ve gerekli belgeler tam olarak nedir? Evlilik tescilini biliyorum. Vize için hangi dokümanlar sonradan istenilen sağlık raporu tamam . evlilik kontratı tamam. Söylemek istediğin diğer evrakları anlamadım.

- - - Updated - - -

Karavelioglu kardeş mesajını çoktan gördüm ama yaş 56 galiba senin ondan yazmadim . gerçekten evlenmek isteyen biri var yaş 26 dul sadece bir küçük kızı var . İngilizce ve filipin dili biliyor. Benden birini bulmamı istedi ama yaş konusu birşey diyemem . progresso kardeş herşey için sağol. Ben 500 dolar parayı ödedim onlar sağolsun hızlı bir şekilde yaptılar. Ayin 4 nisan veya 5 nisan da evlilik kontratı alacağız. Soyadı hemen değişek dediler . bir sorum olacak . eşinin vizesi için ne kadar sürede çıktı ve gerekli belgeler tam olarak nedir? Evlilik tescilini biliyorum. Vize için hangi dokümanlar sonradan istenilen sağlık raporu tamam . evlilik kontratı tamam. Söylemek istediğin diğer evrakları anlamadım.

- - - Updated - - -

Arkadaşlar aslında fazla nakit para ile gelmedim . benim ve eşimin uçak bileti hariç 6000 tl nakitle geldim tabi İstanbul da dolar ve pezo yaptırdım az zararım oldu . malum havalimani ve dolar değeri yüksekdi . en ideal progresso kardeşimizin dediği gibi 10.000 ile 15000 tl . Ama 500 dolar versemeydim çok iyi olacak di . bu sadece hızlı olması için yeterli. 8 veya bilemedin 9 günde evlilik kontratı alırsınız. Hafta sonunu cumartesi ve pazari saymiyoruz. Quezon city bölgesinde hall city de başvuru yaptım. Burda apartman dedikleri gecekondu da kiralık ev tuttum elektrik ve su ile beraber depozito ile 11000pezo verdim . düşük maliyetli davrandım. bu ayın 10 nisan akşamı geri dönüyorum. Evlilik tescilini konsolosluğa başvurup döneceğim. Sadece vize için eşimi yalnız bırakmak zorunda kalacağım. Bunun için progres kardesimizin dediği gibi vize olayını cok masrafsız çözersem . herşey yolunda olacak . yiyecekler konusunda ucuz tabi , bazı ürünlerin fiyatlari burda pahali . Çünkü bizde olan ürünler onlarda pahalı gibi düşünün. İçeceklerden kola türü ucuz bulamadim. Kısaca konsolosluktan sadece tek bir yazi aldim evlilik icin bu belgede benim kimlik bilgilerimin detayi ve ingilizce olarak marriage capasite yaziyor tek sayfa ve diger dogim belgesi nufus kayit ornegi ihtiyac duymadan tek bir sayfa ile sadece kendim basvurdum . konsolosluğa eşimle taksi ile giderken iceri almadilar . o disarda beklemek zorunda kaldi . 24 martta benim pasaport ve konsoloslugun verdigi tek yazı ile eşimin bütün belgeler ile Öz llikle bunlarda iki kimlik var biri olmazsa evlilik basvurusu olmaz. Hem doğduğu yerde verilen kimlik hem merkezin verdiği kimlik düşünün. 30 martta nikah yaptık. 4 veya 5 nisan da evlilik kontratı alacağız ( yani aile cüzdanı gibi birşey) alır almaz konsolosluğa tescil yaptıracağım. Gerisini tekrar yazarım. Çünkü o aşamaya gelmedim.. Progres kardeş sağolsun. Birazda benim katkım olsun .

Nerede
    Bursa
    İletiler
    1.354
    Dilekçeler Sözleşmeler
    1
    Dosya Yükleme
    0

bioticaret kardeş, tamam da bana biraz yol yordam gösterin. Nasıl olacak bu işler? Oraya gelip sizi nasıl bulacağım vb?

Nerede
    ankara
    İletiler
    7
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı bioticaret rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Karavelioglu kardeş mesajını çoktan gördüm ama yaş 56 galiba senin ondan yazmadim . gerçekten evlenmek isteyen biri var yaş 26 dul sadece bir küçük kızı var . İngilizce ve filipin dili biliyor. Benden birini bulmamı istedi ama yaş konusu birşey diyemem . progresso kardeş herşey için sağol. Ben parayı ödedim onlar sağolsun hızlı bir şekilde yaptılar. Ayin 4 veya 5 evlilik kontratı alacağız. Soyadı hemen değişek dediler . bir sorum olacak . eşinin vizesi için ne kadar sürede çıktı ve gerekli belgeler tam olarak nedir? Evlilik tescilini biliyorum. Vize için hangi dokümanlar sonradan istenilen sağlık raporu tamam . evlilik kontratı tamam. Söylemek istediğin diğer evrakları anlamadım.

- - - Updated - - -

Karavelioglu kardeş mesajını çoktan gördüm ama yaş 56 galiba senin ondan yazmadim . gerçekten evlenmek isteyen biri var yaş 26 dul sadece bir küçük kızı var . İngilizce ve filipin dili biliyor. Benden birini bulmamı istedi ama yaş konusu birşey diyemem . progresso kardeş herşey için sağol. Ben 500 dolar parayı ödedim onlar sağolsun hızlı bir şekilde yaptılar. Ayin 4 nisan veya 5 nisan da evlilik kontratı alacağız. Soyadı hemen değişek dediler . bir sorum olacak . eşinin vizesi için ne kadar sürede çıktı ve gerekli belgeler tam olarak nedir? Evlilik tescilini biliyorum. Vize için hangi dokümanlar sonradan istenilen sağlık raporu tamam . evlilik kontratı tamam. Söylemek istediğin diğer evrakları anlamadım.

- - - Updated - - -

dostum merhabalar,evlilik kontratını 1 hafta içinde almıştık biz evliliğin orda işleme girmesi zaman alıyor,DFA diye bir yer var ordan redreborn diye bir evrak kağıt veriyorlar konsolosluğun istediği evrak evlilik kontratıyla olmuyor DFA dan onaylı belge istiyorlar şuna benzer kurdeleli bir evrak

https://lexhari.files.wordpress.com/...3-11_15-19.jpg

konsolosluk istenilen belgeleri görmüşsündür evlilik tescili için ama dediğim gibi redreborn kağıdını DFA dan alıyorsunuz,Dfa ya gitmeden önce NSO dan evlilik kontratının mühürlü olmasını istiyorlar,ben nikahı iloilo cityde yapmiştim dfa için manilaya gitmiştik, belki quenzon da işlemler daha hızlıdır,vize için sağlık raporu 2x2 biometrik resim (arka fonu beyaz olacak)Teminat mektubu türkiyeden noteden alıyorsunuz ilk mesajımda belirtmiştim,eşinizin pasaportu,tüm evraklar tamam olunva visa.gov.tr den vize başvurusu yapıyorsunuz,vize türünü aile birleşim vizesini seçiyosunuz aman unutma,en son işlemde VisaApplicationForm var pdf formatinda onu indirip çıktısını alıyosunuz konsolosluktan randevu alıp evrakları teslim ediyosunuz.birde 60 usd ücret valla bi arkadaşım vardi eşi filipinliydi 2016 ağustos başında vizeye başvurdu ağustosun sonunda vizesi çıkmıştı,biz şubat 7 de başvurduk konsolosluğa vize evraklarini teslim ettik 7 şubat başvuru 3 nisan vize onaylandı,2 ayi buldu ama sanirim burda yoğunluktan dolayı.bizim sıkıntımız manila ile iloilo city nin 400 500 km olmasi uçakla gidip gelmemiz,eşimin eski pasaportunun süresinin dolmasi bize zaman kaybettirdi,ben tr ye döndüm kendisi halletti,ben tr ye döndükten sonra başka yerlerede gitmişti örneğin commission on filipinos overseasCFO,ama burası hakkında bir bilgim yok,sanirim mülakat gibi bişey soruyolar seni seviyomu mutlu olacakmısınız sen onu seviyomusun kıl tüy işler.

- - - Updated - - -

Alıntı karavelioglu rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    bioticaret kardeş, tamam da bana biraz yol yordam gösterin. Nasıl olacak bu işler? Oraya gelip sizi nasıl bulacağım vb?

üstadım merhabalar,yolu yordamı yok üstadım,evleneceğiniz kişiyi bulduğunuzda mutlu olacağınıza inanıyorsanız,basıp gidersiniz zaten oraya gidince hepsi çorap söküğü gibi geliyor,evleneceğiniz bayanı bulursanız gidiş uçağından tut orda yapmanız gerekenler konusunda elimden geldiği kadarınca anlatmaya çalışırım,ben son gün orda konsoloslukta türk bir amcayla tanıştım yaşı 60 65 vardı adam 30 senelik evli,orda yaşıyor,biraz anlattı erkeklerine çok bağlılar hizmetkarlar doğru seçim yaptın diye bizim türk kadınlarından çok çok farklı dedi..

Nerede
    ankara
    İletiler
    7
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

bioticaret selam üstat ne yaptın ne ettin nasıl beğendinmi oraları,evlilik işlemleri ne durumda haberdar edersen sevinirim saygılar...

Nerede
    Antalya
    İletiler
    6
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Kardeş farklı bir ülke, Türkiye cennet. Kafa dinlemek için filipinler ideal. Bir ay kaldım. Trafik çok yoğun. Sana birşey söyleyeyim. Evlilik tescilini yaptım. Ama biraz zor oldu. Çünkü elçilik de türk bayan yok du. Bu vize olayı biraz başımı ağrıtabilir . umarım eşime vize verirler. CFO dediğin yer, eşimin annesini istemiş. Soru soracaklar. Evlilik kontratını bizim elçiliğe verdik. Elimizde orijinal evlilik sertifikası olmadığından. Vize için başlangıç yapamadık. Yani belge gerekli . örneğin CFO için. İki hafta bekleyeceğiz yeni orjinali alacakmis . Eşim şuan yalniz yapıyor. Kendisi zorlanıyor. Çünkü ben bile evlilik tescili yaptırırken ,biliyorsun yol adamı yoruyor. Birde bölgeyi bilmiyorsan. Neyse ki eşime öğrettim. Ama şuan dediğim gibi tedirginim. Ve vize için eşim eksik bilgi biliyor. Ne kadar söylesem de bilgim az. Eşin yapmış hayırlı olsun. Ben paylaşım yapacağım, diğer arkadaşların ihtiyacı olacak. Ve nereden nereye gidilecek hepsinin adresleri kayıt yaptım. Çünkü yeri geldi yanlış yere gittik. İşimiz geç oldu . vize işlemi de bitsin . paylaşım yapacağım noktasına kadar. beni faceden eklersen sevinirim. bioticaret yazarsan facebook da arama kısmına beni görebilirsin. Deniz Doğru.

Nerede
    ankara
    İletiler
    7
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım bende 1 ay süre sonunda dönmek zorunda kaldım,Facebooktan ekledim seni,eşin eşimi ekleyebilir.sormak istediği bişeyler olduğunda yardımcı olsun,benim durum daha sıkıntılıydı çünkü evliliği iloilo city zaragga da yaptık 500 Km felan git gel ben geldikten sonra eşim bi çok kez manilaya gitti,kısmetse mayıs 8 de konsolosluğa gidip vizeyi alacak mayıs 10 veya 12 de thy den biletini alıp türkiyeye getireceğim.birde ikamet teskeresi kovalayacağız burda bu Cfo ya eşim tek gitmişti manila da Camminion on filipinos overseas diye biryer orda sanirim evliliğiniz ile ilgili sorular soracaklar,işte seviyorlarmı birbirlerini aylık eşine nekadar ücret gönderiyor vs öyle hatirliyorum eşim söylemişti..Dünde bi arkadaş filipinlere gitti facebooktan eklemişti elimden geldiğince onada yardımcı olmaya çalıştım,
    Konu Progress tarafından (29-04-2017 Saat 02:28:44 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    Antalya
    İletiler
    6
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Teşekkür ederim. Eşim eklemiş, eğer Eşiniz yardımcı olursa sevinirim . ayrıca senin arkadaşın yeni Filipinlere gitti demişsin. Beni ekleyebilir. Ona yardimci olabilirim . Gideceği yerlere konum gönderebilirim. Taksi ile gitmesine gerek yok . cok para tutar . tek ya da çift otobus ile gidebilir . ayrıca elçilikte ödenmesi gereken para vardı. Ben odemedim. Ohalden dolayı personel değişti. Söylememe rağmen almadılar. Sadece arkadaşın manila merkez de evlenmesin . yabancılar dan 500 dolar para istiyorlar.

Nerede
    Antalya
    İletiler
    6
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

FİLİPİNLER ÜLKESİNDE EVLENMEK İÇİN GEREKLİ ADIMLAR;

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0317877

FİLİPİNLER ÜLKESİNDE Kİ ELÇİLİĞİMİZE GİDİYORUZ. FİLİPİNLERDE EVLENMEK İSTİYORUM, KAPASİTE BELGESİ İSTİYORLAR DEMENİZ YETERLİ. BU TEK SAYFA EVLİLİK İÇİN YETERLİDİR.

MANİLA QUEZON CİTY BÖLGESİ İÇİN

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0435733

DİYELİM Kİ Novaliches District Center DE EVLİLİK YAPACAĞIZ. EVRAKLARI TESLİM EDİYORUZ . İLK BAŞVURUMUZU YAPIYORUZ. 7 GÜN DE NİKAH TARİMİZ BELLİ OLUYOR.. DİKKATLİ OLUN YABANCILARDAN 500 DOLAR PARA İSTİYORLAR . TANIDIĞINIZ MUTLAKA OLSUN YADA BAŞKA YERDEN EVLENİNİZ.

QUEZON CİTY İÇİN NİKAH YERİMİZ BURASI https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0525111

DİKKATLİ OLUNUZ , DOĞUM YERİNİZ VE İKAMETGAH YA DA ANNE ADI BABA ADI HATALI İSE DÜZELTTİRİNİZ. ÇÜNKÜ İKİ HAFTA BEKLEMEK ZORUNDA KALIRSINIZ.
    NİKAH YAPTIK EVİLİLİK KONTRATIMIZI ALMAK İÇİN GÜN SAYIYORUZ.
    EVLİLİK KONTRATINI ALDIK MI BİZ EVLİYİZ DEMEKTİR. AMA RESMİ BELGEYE DÖKMEDİK. SIRASIYLA...
    EVLİLİK KONTRATINI FİLİPİNLERDE NSO DAN ( NUFÜS DAİRESİ DEMEK ) KASELİ YAPTIRINIZ. ORJİNAL OLMASI İÇİN. EŞİNİZDE MUTLAKA EVİLİLİK BELGESİNİN FOTOKOPİSİ OLSUN. ÇÜNKÜ POLİS NOKTASINDA TÜRK ELÇİLİĞİNDE İÇERİ ALMAZLAR.

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0041475

KAŞELİ EVİLİLİK KONTRATINI DFA DAN KURDELİLİ(REDREBORN BELGESİ İLE EVİLİK KONTRATININ KURDELELİ HALİ)(DIŞİŞLERİ BAKANLIĞININ ORJİNALİ ANLAMINDA) YAPTIRINIZ . BİRGÜN SONRA SABAH ALABİLİRSİNİZ . EVRAĞINIZ ANCA GELİR.

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0563084

EVLİLİK KONTRATINI KURDEDELİ BİR ŞEKİLDE ALDIKTAN SONRA
    TÜRK ELÇİLİĞİNE RANDEVULU YADA SABAH ERKEN GİDİNİZ 12 DEN SONRA ALMIYORLAR OHALDEN DOLAYI MEMUR YOK ŞU ARALAR. AYRICA EŞİNİZ İLE GİTTİĞİNİZDE MUTLAKA EVLİLİK BELGESİNİN BİRKAÇ TANE FOTOKOPİSİ EŞİNİZ DE OLSUN. ÇÜNKÜ İÇERİ ALMAZLAR.EŞİNİZ HER GELİŞİNDE EVLİ OLDUĞUNA DAİR BELGE İLE POLİS NOKTASINDAN RAHATLIKLA GEÇİŞ YAPABİLİR.
    İLK ÖNCE TÜRK ELÇİLİĞE VERİLMEK ÜZERE TÜRKİYEDE EVLİ GÖZÜKMEK İÇİN ELÇİLİKTEN 2 SAYFA EVRAĞI DOLDURUYORUZ. EVİLİLİK TESCİLİ İÇİN. EŞİNİZİN CENOMER BEGESİ, DOĞUM BELGESİ, EVİLİLİK KONTRATININ KURDELELİ HALİ VE ELÇİLİKTEN EVLİLİK TESCİLİ İÇİN 2 SAYFA EVRAĞIMIZI DOLDURUYORUZ.

https://www.konsolosluk.gov.tr/Proce...ownloadForm/20 Ä°STERSENÄ°Z TESCÄ°LÄ° BURADAN Ä°NDÄ°REBÄ°LÄ°RSÄ°NÄ°Z

https://www.turkiye.gov.tr/ SİTESİNDEN E DEVLET ŞİFRENİZ İLE KİMLİK BİLGİLERİ KISMINI GÜNCELLEYİNİZ EVLİ OLDUĞUNUZU KİMLİK BİLGİNİZ KISMINDA BURADAN GÖREBİLİRİSİNİZ.

EŞİNİZ NSO DAN TAKİP EDEREK , EŞİNİZ YENİ KİMLİĞİNİ SİZİN SOYADINIZI ALARAK, 15 GÜNDE ALABİLİR. VE EVLİ GÖZÜKMESİ İÇİN MUTLAKA 1 AY BEKLEMELİDİR. ÇÜNKÜ FİLİPİNLERDE BİR AYDA EVLİ OLDUĞU GÖZÜKÜR. BİZİM TÜRKİYE GİBİ 1 GÜN VEYA 3 GÜNDE GÜNCELLENME OLMUYOR.

VİZE İÇİN CFO DAN BİR HAFTA ÖNCESİNDEN EŞİNİZ RANDEVU ALMALI VE BU GENELLİKLE CUMA GÜNLERİDİR. CFO YA GİTMEDEN NSO DAN ALINAN EVLİLİK KONTRATI MUTLAKA YANINDA OLMALI

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d120.9964871

CFO DA SORGUYA ÇEKİLİR GİBİ, NASIL TANIŞTINIZ, SEVİYOR MUSUN, O SENİ SEVİYOR MU, PARA GÖNDERİYOR MU, NİKAH ESNASINDA FOTOĞRAFINIZ VAR MI? .. VS. SORULAR SORACAKLAR. MUTLAKA ELİNİZDE FOTOĞRAFLAR FACEBOOK, MSN GİBİ BELGBELER İLE EŞİNİZ CFO DAN KOLAYLIKLA BELGESİNİ ALMALI. ÇÜNKÜ BU ÜLKEDE KAÇIŞ İÇİN BAZI VATANDAŞLAR ANLAŞMA YOLU İLE EVLENİP ÜLKEDEN KAÇTIKLARI OLUYORMUŞ.

CFO DAN BELGE İLE, 2 FOTO, EVİLİK BELGESİ, KONSOLOSLUK SİTESİNDEN VİZE BAŞVURUSU İÇİN DÖKÜMEN İNDİRİNİZ. EŞİNİZ BUNU DOLDURMALI. VİZE TÜRÜNÜ AİLE BİRLEŞİMİ VİZESİ OLARAK İŞARETLEMELİ. BU VİZE BAŞVURUSU BELGE İLE. SİZ TÜRKİYEDEN NOTERDEN EŞİNİZİN PASAPORT BİLGİSİ İLE ADRESİ YANINIZDA OLSUN . NOTERDEN TAHATTUT ALIYORSUNUZ BÜTÜN MASRAFLARI BEN KARŞILIYORUM ANLAMINDA , EŞİNİZİN ÜLKEYE GELMESİ İÇİN. NOTERDEN ALDIĞINIZ BELGE İLE İNTERNETTEN İLETİNİZ. ÇIKTI ALSIN. BÜTÜN BU BELGELER İLE BAŞVURU YAPILACAK. 3 HAFTA İLE 6 HAFTA ARASINDA VİZESİ ÇIKAR. YOĞUNLUĞA GÖRE.

BU ESNADA SOYADI DEĞİŞTİĞİ İÇİN. PASAPORT BAŞVURUSU YAPACAK. SİZ SİZ OLUN MANİLA DA YAPTIRMAYIN 3 AYI BİLE BULABİLİR YOĞUNLUKTAN DOLAYI. UZAK BİR ŞEHİRDE YAPTIRIN. 2 HAFTADA PASAPORTU EŞİNİZ ALABİLİR..

VİZEYİ ALDINIZ. ALIR ALMAZ CFO YA GİDİYORSUNUZ. CFO DAN PASAPORTA PUL ŞEKLİNDE MÜHÜR YAPIŞTIRIYORLAR. PASAPORT KONTROL GEÇİŞ DE İHTİYAÇMIŞ. UÇAK BİLETİ İLE YOLCULUK B AŞLIYOR. TÜRKİYE EŞİNİZ GELDİĞİNDE VİZESİ 1 AYLIK OLABİLİR. TÜRKİYEDE İKAMETGAH TEZKERESİ BAŞVURUSU YAPACAKSINIZ . OTURUM BELGESİ ANLAMINDA... ARKADAŞLAR BENDEN BU KADAR. YERİ GELDİ SAYFA KAPANDI TEKRAR YAZMAK ZORUNDA KALDIM. MUTLAKA HARİTADAN VERDİĞİM KONUMA GÖRE HAREKET EDERSENİZ. ÖRNEĞİN NSO, CFO, VE DFA İŞİNİZ DAHA KOLAY OLUR.

- - - Updated - - -

FİLİPİNLER ÜLKESİNDE EVLENMEK İÇİN GEREKLİ ADIMLAR;

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0317877

FİLİPİNLER ÜLKESİNDE Kİ ELÇİLİĞİMİZE GİDİYORUZ. FİLİPİNLERDE EVLENMEK İSTİYORUM, KAPASİTE BELGESİ İSTİYORLAR DEMENİZ YETERLİ. BU TEK SAYFA EVLİLİK İÇİN YETERLİDİR.

MANİLA QUEZON CİTY BÖLGESİ İÇİN

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0435733

DİYELİM Kİ Novaliches District Center DE EVLİLİK YAPACAĞIZ. EVRAKLARI TESLİM EDİYORUZ . İLK BAŞVURUMUZU YAPIYORUZ. 7 GÜN DE NİKAH TARİMİZ BELLİ OLUYOR.. DİKKATLİ OLUN YABANCILARDAN 500 DOLAR PARA İSTİYORLAR . TANIDIĞINIZ MUTLAKA OLSUN YADA BAŞKA YERDEN EVLENİNİZ.

QUEZON CİTY İÇİN NİKAH YERİMİZ BURASI https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0525111

DİKKATLİ OLUNUZ , DOĞUM YERİNİZ VE İKAMETGAH YA DA ANNE ADI BABA ADI HATALI İSE DÜZELTTİRİNİZ. ÇÜNKÜ İKİ HAFTA BEKLEMEK ZORUNDA KALIRSINIZ.
    NİKAH YAPTIK EVİLİLİK KONTRATIMIZI ALMAK İÇİN GÜN SAYIYORUZ.
    EVLİLİK KONTRATINI ALDIK MI BİZ EVLİYİZ DEMEKTİR. AMA RESMİ BELGEYE DÖKMEDİK. SIRASIYLA...
    EVLİLİK KONTRATINI FİLİPİNLERDE NSO DAN ( NUFÜS DAİRESİ DEMEK ) KASELİ YAPTIRINIZ. ORJİNAL OLMASI İÇİN. EŞİNİZDE MUTLAKA EVİLİLİK BELGESİNİN FOTOKOPİSİ OLSUN. ÇÜNKÜ POLİS NOKTASINDA TÜRK ELÇİLİĞİNDE İÇERİ ALMAZLAR.

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0041475

KAŞELİ EVİLİLİK KONTRATINI DFA DAN KURDELİLİ(REDREBORN BELGESİ İLE EVİLİK KONTRATININ KURDELELİ HALİ)(DIŞİŞLERİ BAKANLIĞININ ORJİNALİ ANLAMINDA) YAPTIRINIZ . BİRGÜN SONRA SABAH ALABİLİRSİNİZ . EVRAĞINIZ ANCA GELİR.

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d121.0563084

EVLİLİK KONTRATINI KURDEDELİ BİR ŞEKİLDE ALDIKTAN SONRA
    TÜRK ELÇİLİĞİNE RANDEVULU YADA SABAH ERKEN GİDİNİZ 12 DEN SONRA ALMIYORLAR OHALDEN DOLAYI MEMUR YOK ŞU ARALAR. AYRICA EŞİNİZ İLE GİTTİĞİNİZDE MUTLAKA EVLİLİK BELGESİNİN BİRKAÇ TANE FOTOKOPİSİ EŞİNİZ DE OLSUN. ÇÜNKÜ İÇERİ ALMAZLAR.EŞİNİZ HER GELİŞİNDE EVLİ OLDUĞUNA DAİR BELGE İLE POLİS NOKTASINDAN RAHATLIKLA GEÇİŞ YAPABİLİR.
    İLK ÖNCE TÜRK ELÇİLİĞE VERİLMEK ÜZERE TÜRKİYEDE EVLİ GÖZÜKMEK İÇİN ELÇİLİKTEN 2 SAYFA EVRAĞI DOLDURUYORUZ. EVİLİLİK TESCİLİ İÇİN. EŞİNİZİN CENOMER BEGESİ, DOĞUM BELGESİ, EVİLİLİK KONTRATININ KURDELELİ HALİ VE ELÇİLİKTEN EVLİLİK TESCİLİ İÇİN 2 SAYFA EVRAĞIMIZI DOLDURUYORUZ. EVİLİLİK TESCİL İÇİN PARA ALABİLİRLER . BENDEN ALMADILAR ÇÜNKÜ TÜRK MEMUR YOKTU, O KADAR SÖYLEMEME RAĞMEN , PARA ALMADILAR . İŞİNİZ TAMAM DEDİ VE GÖNDERDİ. OHALDEN DOLAYI HERŞEY KARIŞIKTI ANLAYACAĞINIZ...

https://www.konsolosluk.gov.tr/Proce...ownloadForm/20 İSTERSENİZ TESCİLİ BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

https://www.turkiye.gov.tr/ SİTESİNDEN E DEVLET ŞİFRENİZ İLE KİMLİK BİLGİLERİ KISMINI GÜNCELLEYİNİZ EVLİ OLDUĞUNUZU KİMLİK BİLGİNİZ KISMINDA BURADAN GÖREBİLİRİSİNİZ.

EŞİNİZ NSO DAN TAKİP EDEREK , EŞİNİZ YENİ KİMLİĞİNİ SİZİN SOYADINIZI ALARAK, 15 GÜNDE ALABİLİR. VE EVLİ GÖZÜKMESİ İÇİN MUTLAKA 1 AY BEKLEMELİDİR. ÇÜNKÜ FİLİPİNLERDE BİR AYDA EVLİ OLDUĞU GÖZÜKÜR. BİZİM TÜRKİYE GİBİ 1 GÜN VEYA 3 GÜNDE GÜNCELLENME OLMUYOR.

VİZE İÇİN CFO DAN BİR HAFTA ÖNCESİNDEN EŞİNİZ RANDEVU ALMALI VE BU GENELLİKLE CUMA GÜNLERİDİR. CFO YA GİTMEDEN NSO DAN ALINAN EVLİLİK KONTRATI MUTLAKA YANINDA OLMALI

https://www.google.com.tr/maps/place...!4d120.9964871

CFO DA SORGUYA ÇEKİLİR GİBİ, NASIL TANIŞTINIZ, SEVİYOR MUSUN, O SENİ SEVİYOR MU, PARA GÖNDERİYOR MU, NİKAH ESNASINDA FOTOĞRAFINIZ VAR MI? .. VS. SORULAR SORACAKLAR. MUTLAKA ELİNİZDE FOTOĞRAFLAR FACEBOOK, MSN GİBİ BELGBELER İLE EŞİNİZ CFO DAN KOLAYLIKLA BELGESİNİ ALMALI. ÇÜNKÜ BU ÜLKEDE KAÇIŞ İÇİN BAZI VATANDAŞLAR ANLAŞMA YOLU İLE EVLENİP ÜLKEDEN KAÇTIKLARI OLUYORMUŞ.

CFO DAN BELGE İLE, 2 FOTO, EVİLİK BELGESİ, KONSOLOSLUK SİTESİNDEN VİZE BAŞVURUSU İÇİN DÖKÜMEN İNDİRİNİZ. EŞİNİZ BUNU DOLDURMALI. VİZE TÜRÜNÜ AİLE BİRLEŞİMİ VİZESİ OLARAK İŞARETLEMELİ. BU VİZE BAŞVURUSU BELGE İLE. SİZ TÜRKİYEDEN NOTERDEN EŞİNİZİN PASAPORT BİLGİSİ İLE ADRESİ YANINIZDA OLSUN . NOTERDEN TAHATTUT ALIYORSUNUZ BÜTÜN MASRAFLARI BEN KARŞILIYORUM ANLAMINDA , EŞİNİZİN ÜLKEYE GELMESİ İÇİN. NOTERDEN ALDIĞINIZ BELGE İLE İNTERNETTEN İLETİNİZ. ÇIKTI ALSIN. VİZE ÜCRETİ İLE , BÜTÜN BU BELGELER İLE BAŞVURU YAPILACAK. 3 HAFTA İLE 6 HAFTA ARASINDA VİZESİ ÇIKAR. YOĞUNLUĞA GÖRE.

BU ESNADA SOYADI DEĞİŞTİĞİ İÇİN. PASAPORT BAŞVURUSU YAPACAK. SİZ SİZ OLUN MANİLA DA YAPTIRMAYIN 3 AYI BİLE BULABİLİR YOĞUNLUKTAN DOLAYI. UZAK BİR ŞEHİRDE YAPTIRIN. 2 HAFTADA PASAPORTU EŞİNİZ ALABİLİR..

VİZEYİ ALDINIZ. ALIR ALMAZ CFO YA GİDİYORSUNUZ. CFO DAN PASAPORTA PUL ŞEKLİNDE MÜHÜR YAPIŞTIRIYORLAR. PASAPORT KONTROL GEÇİŞ DE İHTİYAÇMIŞ. UÇAK BİLETİ İLE YOLCULUK B AŞLIYOR. TÜRKİYE EŞİNİZ GELDİĞİNDE VİZESİ 1 AYLIK OLABİLİR. TÜRKİYEDE İKAMETGAH TEZKERESİ BAŞVURUSU YAPACAKSINIZ . OTURUM BELGESİ ANLAMINDA... ARKADAŞLAR BENDEN BU KADAR. YERİ GELDİ SAYFA KAPANDI TEKRAR YAZMAK ZORUNDA KALDIM. MUTLAKA HARİTADAN VERDİĞİM KONUMA GÖRE HAREKET EDERSENİZ. ÖRNEĞİN NSO, CFO, VE DFA İŞİNİZ DAHA KOLAY OLUR. UNUTTUKLARIMI TEKRAR HATILARSAM GÜNCELLEME YAPABİLİRİM . HERKESE KOLAY GELSİN...

+ Konuyu Yanıtla
3 / 4 Sayfa İlkİlk 1234 SonSon