1 / 2 Sayfa 12 SonSon
1 den 10´e kadar toplam 14 ileti bulundu.
    İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Sabıka kaydı

Öncelikle çok selamlar .. Benim uyuştrucu kullanmaktan 1996 yılında kesinleşmiş sabıkam vardı . 3 Ay önce sildirdim .. Ehliyet almak için başvurdum . Kursta sildirdiysen sorun yok dedi . Yazıldım kazandım . sertifikamı alıp kart bastırmak için trafik şubesine teslim ettim .. Onlarda daha önceden uyuşturucu kullanmaktan arşiv kaydım oldugu için ehliyet alamıyorsun dediler .. Şaşırdım kaldım .. Kurs beni kandırmış . 400 ytl kursa 190 ytl vergi dairesine harc parası ödedim .. Magdur oldum . Ehliyetimi alabilirmiyim ? alamazsam paramı iade ederlermi ?
    Bu konu hakkında yardımcı olur bana bir yol gösterirseniz memnun olurum .

Saygılarımla

İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Ehliyet almak için sabıka kaydı sorunu

Öncelikle site ye çok teşekkürler , çok selamlar .. Benim uyuştrucu kullanmaktan 1996 yılında kesinleşmiş sabıkam vardı . 3 Ay önce sildirdim .. Ehliyet almak için başvurdum . Kursta sildirdiysen sorun yok dedi . Yazıldım kazandım . sertifikamı alıp kart bastırmak için trafik şubesine teslim ettim .. Onlarda daha önceden uyuşturucu kullanmaktan arşiv kaydım oldugu için ehliyet alamıyorsun dediler .. Şaşırdım kaldım .. Kurs beni kandırmış . 400 ytl kursa 190 ytl vergi dairesine harc parası ödedim .. Magdur oldum . Ehliyetimi alabilirmiyim ? alamazsam paramı iade ederlermi ?
    Saygılar

İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Adli sicil ile ilgili konular bu başlık altında toplanacaktır

Öncelikle çok selamlar .. Benim uyuştrucu kullanmaktan 1996 yılında kesinleşmiş sabıkam vardı . 3 Ay önce sildirdim .. Ehliyet almak için başvurdum . Kursta sildirdiysen sorun yok dedi . Yazıldım kazandım . sertifikamı alıp kart bastırmak için trafik şubesine teslim ettim .. Onlarda daha önceden uyuşturucu kullanmaktan arşiv kaydım oldugu için ehliyet alamıyorsun dediler .. Şaşırdım kaldım .. Kurs beni kandırmış . 400 ytl kursa 190 ytl vergi dairesine harc parası ödedim .. Magdur oldum . Ehliyetimi alabilirmiyim ? alamazsam paramı iade ederlermi ?

Saygılarımla

İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı ehliyetimi aldım

ben cevap aradım burdan ama sagolasın hiç kimse yardımcı olmadı . cesur arkadaş hariç ) : sagolsun onun yardımları ve yönlendirmesiyle cezayı veren mahkemeye başvurdum . dilekçemi verdim .. karar olumlu çıktı .ve ehliyet alma hakkını aldım .. trafiktende bastırdım . bu konuy la alakalı sorunu olan varsa yukarıdaki adresi eklesin yada mail atsın . cesur yardımcı olur .. tşkler cesur :D

İletiler
    10
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Ehliyet almak için sabıka kaydı sorunu

arkadaslar hukuki olarak eğitimim yok yapöış oldugum arastırmalar sonucunda edındığım bılgılere dayanarak yardımcı olmaya calısıorum yardım ısteyen arkadaslar buyursun gelsin sedat abi yardımcı olabıldıysek ne mutlu bana

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Red face Cevap: Ehliyet almak için sabıka kaydı sorunu

Selam arkadaşım rahatsız ediyorum ama bu uyuşturucu yüzünden ehliyet alamama konusunda burada yazan arkadaşla aynı durumdayım daha önce yardımcı olmuşsun sanırım bişey sorucam ben mahkeme'den bitirme fişi ve kararın fotokopisini aldım sence bunlar işime yarayabilirmi? Ocağın 17sinde randevum var ehliyet için emniyetle mahkeme de başka birşey veremeyeceğini söyledi bana bunlar yeterli olur dediler sence doğrumu arkadaşta aynı şeyleri mi almıştı acaba merak ettim yardımcı olursan sevinirim.

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: ehliyetimi aldım

Alıntı charismamale rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    arkadaslar hukuki olarak eğitimim yok yapöış oldugum arastırmalar sonucunda edındığım bılgılere dayanarak yardımcı olmaya calısıorum yardım ısteyen arkadaslar buyursun gelsin sedat abi yardımcı olabıldıysek ne mutlu bana
    Alıntı sed@t_cetin rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    ben cevap aradım burdan ama sagolasın hiç kimse yardımcı olmadı . cesur arkadaş hariç ) : sagolsun onun yardımları ve yönlendirmesiyle cezayı veren mahkemeye başvurdum . dilekçemi verdim .. karar olumlu çıktı .ve ehliyet alma hakkını aldım .. trafiktende bastırdım . bu konuy la alakalı sorunu olan varsa yukarıdaki adresi eklesin yada mail atsın . cesur yardımcı olur .. tşkler cesur :D
    sedat bey sizde yadımcı olabilirsiniz

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: ehliyetimi aldım

selamlar sedat beyın basına gelenın bır benzerı de benım basıma geldı benım kullanmadıgım denetımlı serbestlık ve amatem tarafından kesınlestı,fakat sicilimden silinmediği için bende alamadım ehliyet dosyalarım şu anda trafık de ıptalı için yazı yazacağız dediler nasılbır yol izlemelıyım yardımlarınız ıcın tesekkurler

İletiler
    21
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Ehliyet almak için sabıka kaydı sorunu

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama aynı sorun bende de var.Nasıl cözdün arkadaş bu sorunu.Benimde sabıkam temizlendi şimdi salı günü icin randevu aldım ilce emniyetinden.acaba bende e sorun cıkarırlarmı??

Nerede
    bursa
    İletiler
    50
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Ehliyet almak için sabıka kaydı sorunu

sabıkanı sildirsende gbtnde çıkar . bu yüzden emniyette sorun çıkarırlar . yapacağın iş kardeş 1 adet sabıka kaydı çıkart ve 1 adet (ehliyet için ) memnu hakların iadesi için dilekçe yazdırtırıyorsun . sonrada ağır ceza mahkemesine başvuruyorsun . buradan olumlu karar çıkarsa ( büyük ihtimal çıkar . sabıkayı sildirdiğin için ) çıkan kararı emniyete götür ehliyetini versinler

1 / 2 Sayfa 12 SonSon