Hukukçu arkadaşlar Bir firmaya 25000 tl lik senet vermiştim alışverişlerimden dolayı şimdi bu firmayla ayrıldık bana busenetteki rakamdan dolayı icra takibi başlattı.ilk olarak ihtiyati haciz kararı çıkarttı gelen avukata ve icra memuruna benim daha önce bu firmaya ödemelerim vardı bu ödemeler konusunda asıl alacaklı ile görüşüp çözeceğiz.kalan kısmın tamamını ekim 2008 de ödemeyi kubul ederim dedim .ama bu ihtiyatihacizde senet bana gösterilmedi ve ben bu 25000 tl yi kabul ediyorum diye bir kelime kullanmadım.sadece iyi niyetimden dolayı kalan borcum olabileceğini belirttim.daha sonra esas haciz aşamasında senedi gördüm ve senedin düzenlenme tarihinin ödeme tarihinden sonra olduğu ve düzeltildiğini fark ettim.birde senetteki rakam tarih itibariyle tl o dönem de ytl vardı.birde lehtarın hükmi şahsiyeti tam yazılmamış.ben de bu senetten doğan borcu kabul etmiyorum dedim senet bilirkişiye gönderildi oda borçlu borcunu ihtiyati hacizde kabul etmiş senedin hükmü yoktur demiş.hakimde bilirkişinin verdiği kararla şikayeti reddetti.şimdi temyize göndereceğim.sizce verilen kara doğrumudur temyize gideceğim.nasıl bir sonuç çıkabilir.temyize ne yazmam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim