Sevgili hukukçu arkdaşlar,
Komşum ile evimde eşimle ben geç saatte yüksek sesle konuşup kavga ettigimiz iddası ile bir ay önce sözlü bir tartışmamız oldu. olay şöyle oldu ben 4 üncü katta oturuyorum kendisi 1 inci katta ve aşagıdan yukarıya eşimin adı ile bagırdı ben çıktı ne oldugunu sordum ve yeter falan diyince rahatsızmı oldun dedim içeriden kocası bana bak senin a. korum dedim ardından bende ona bende senin dedim ordan kızı çıktı cama banabak kes sesini gel aşagıya biz burda erkek s kiyoruz dedi. eşimede sen orospu olmasan o cama çıkmazdın dedi karakolda ifade verdik şimdi bir kagıt geldi eşimin adına gelen kagıtta Hakaret ve tehdit davası yazıyordu
süphelinin üzerine atılı suçu kabul etmediğini ve bu nedenle şikayetçininde somut bir delili olmadıgından kovuşturma yapılmasına yer olmadıgına kararın tebligine karar verilmiştir diyor. en alttada şu Şekilde bir yazı var.

Not : Şikayetçi ve şüpheli akın türkay'ın hakkında çekmece sulh ceza mahkemesinde kamu davası açılmıştır.

Benim adıma neden dava açılmıştır. Ve hapis ile sonlanırmı. Cevaplarınız için teşekkür ederim