bu konu ile dava acmıs ılgılı banka avukatları, dava tarıhı bellı oldu. drumda yavas yavas anlasılmaya basladı. Sırket lehıne verdıgım ıpotekegı sırket hemen tıcarı temınat mektubuna cevırmıs vede 1,5 sene sonra herhangıbır kredı kullanmadan(extrelerden gordugum kadar ıle)fek ederek gerı bana vermıs yanı .hemen ıpotege cevırme konusunuda su sekılde anladım sırketın bankayla olan ıslemlerının extrelerını elde ettım ve saklıyorum. Sımdı ılgılı bankanın bana yonelttıgı suclamada ımzan var muteselsıl kefılsındır.
extrelerde ımzamın nedenı temınat verebılmek ve tapuda ıpotegı fekkı net.temınat olarak ıpotek verdıgım evde satıldı. ımzam da su sekılde standart banka sozlesmesının en arka sayfsına temınat veren musterek borclu ve muteselsıl kelfıller yazılı yerın altında stunda 4. sırada yer alan kısımda.standart matbuğ evrak.
ayrıca ben ustumde yer alan kısınıda temınat olarak verdıgı bır ev var ve o hala bankanın elınde borcu karsılayabılecek drumda. basıma gelebılecekler acısından yapacagınız yorumlar gercekten cok onemlı. saygılar sunuyorum.