Mahkemeye raporları sunun, raporlar elinizde değilse mahkeme kanalı ile dosyaya girmesini sağlayın, şahitler de önemli bir unsurdur. Ben de anlattıklarınız ışığında hakimin velayeti size vereceğini düşünüyorum.

Alıntı batuhan71 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
Öncelikle vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum.2010Yılında evlilik yaptım.eşim bipolar hastası olduğunu benden gizledi ve evlendikden 1 yıl sonra söledi bana.birde kız çocuğumuz dünyaya geldi.eşim 1 ay öncesi yine atak geçirdi ve ANKARA GATA ya yatırıldı.16 gün tedavi gördü ve EPİKRİZ düzenlendi.2007 yılında 2012 yılına kadar ANTALYA DEVLET HASTANESİNDE 7 kayıt (yenileyen depresif bozukluk, ankstye bozukluk, yaygın Ankstye bozukluk,bipolar) tanıları konulmuş. ISPARTA DEVLET HASTANESİ (depresif nöbet tanısından) 2 kayıt, ÇAPA TIP FAKULTESİNDEN( bipolar duygu durum bozukluğu) tanısıyla EPİKRİZ düzenlenmiş.eşim atak sırasında ÇOCUGUN KAFASINI YERE VURASI geldiğini sölüyordu.şahitlerimde mevcut.şimdi ise çocugun velayetıni istiyor.bilgisi olan arkadaşlar BİPOLAR DUYGU DURUM BOZUKLUĞU olan ve bu şekilde şiddet içeren sözler sarf eden bir anneye çocuğun velayetini hakim anneye verir mi?