+ Konuyu Yanıtla
1 den 2´e kadar toplam 2 ileti bulundu.

Konu: Danıştay kararı

Danıştay kararı Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Danıştay kararı

değerli büyüklerim ben yüksek lisans öğrencisiyim ve vergi hukuku dersinde yarın sunum yapacağım ve konumda küreselleşme sürecinde vergi rekabeti ve bununla ilgili bir danıştay kararı hepsini buldum ama danıştay kararını güzelce şekilli açıklamayan sınıfta kalıyor ben bir karar buldum ama hocanın istediği gibi çıklayamadım bana yardımcı olurmusunuz aşağdaki sayfada karar var bu danıştay kararını çok kısa şekillendirmemiz lazım adres şu karar için

http://www.danistay.gov.tr/kerisim/k...in&dokid=23852

hukuki yasa
    sebep maddi yasam olayı tipiklik ilişkisi

esas nedensellik

konu

bu şekilde svergilendirilecek olay,tipiklik ilişkisi nedensellik bağı isteniyor yardım ederseniz sevinirim karar yukardakş adreste var teşekkürler

Hukuki NET Güncel Haber

Danıştay kararı konulu yargıtay kararı ara
    Danıştay kararı konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    55
    Dilekçeler Sözleşmeler
    1
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Danıştay kararı

Sevgili Maria Hanım, Yukarıdaki link acılmıyor.

+ Konuyu Yanıtla

Bu sayfada bulunan kavramlar:

Benzer Konular :

1. Mahkeme kararı ile polis olduktan sonra danıştay bozma kararı
    Değerli abilerim ve kardeşlerim öncelikle vereceğiniz cevaplardan dolayı hepinize teşekkür ederim.Benim durumum Arap saçına döndü desem yalan olmaz...
    Yazan: brscvkkvvt_16 Forum: İdare Hukuku
    Yanıt: 15
    Son İleti: 30-04-2016, 15:52:11
  2. Danıştay Kararı
    Danıştay 3. Dairesi E.No: 1992/718, K.No: 1992/3379 nolu kararı bulamadım. varsa paylaşabilir misiniz?
    Yazan: kararxy Forum: Vergi Hukuku
    Yanıt: 0
    Son İleti: 21-06-2013, 00:28:45
  3. Danıştay Kararı
    İkinci Daire: 2008/7479 E. 2010/2596 K. Sicil notu ile ilgili bu kararı Danıştayın bilgi bankasında bulamadım. Kararı bulabileceğim başka bir yer...
    Yazan: tolg Forum: İdare Hukuku
    Son İleti: 11-01-2012, 15:35:24
  4. Danıştay kararı
    Selam arkadaşlar...Genel anlamda internet kullanımında olduğu gibi,bu siteye katılım konusunda da acemi sayılırım.bir kaonuda bana yardımcı...
    Yazan: Av.Vedat Forum: Avukatlık Hukuku
    Son İleti: 14-09-2007, 20:55:33
  5. Danıştay Kararı
    Milli Eğitim Bakanlığı aleyhine açtığım davada Danıştay 2. dairesince yürütmeyi durdurma kararı verilmiştir. gerekçem 2004-2 Öğretmen atama döneminde...
    Yazan: felsam Forum: İdare Hukuku
    Son İleti: 07-09-2005, 14:49:48

Yetkileriniz

• Yeni konu açma yetkiniz yok
  • Konuya cevap verme yetkiniz yok
  • Dosya ekleme yetkisi yok
  • İleti düzenleme yetkisi yok
  •  

2022 tarihli Hukuk Blog |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Site Ekleme |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Bayefendi |  Afternic Alanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2022 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı & Istemihan Mehmet Pazarbasi[İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2022 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.