+ Konuyu Yanıtla
2 / 3 Sayfa İlkİlk 123 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 23 ileti bulundu.

Konu: Dialoglar... :)

Dialoglar... :) Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    584
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı 10-Dialoglar.. :)

Asya Pasifik Dumuristan Krallığı

----Ağhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!! Ellerin kırılsın emiiiiiiiiiiiiiiiii mısırlııı KöleeeeeeeeeeeEEEEEEE!!! zaten canım yanıyor bi de şuna bak nasıl da hoyrat hoyrat sürüyor kremi...

-----Kehh kehhh kehhhhh... Dur hele kıpraşma kralıçammmm yawwwwwwwww bitiyoooooo..

(Şlapttt şlapppttttt)

-----Ugggghhhhhhhhhhh yaktın valllaaaa omuzlarımı da kollarımı daaaaaaa... öldüm yaw öldümmmmmmmm

Ahhhh ahhhhhhhhhhhhh ne haltetmeye gider binersin gondollara, balerinalara, çarpışanlaraaaaaaaa!!!

Yanii koskocaman Kraliçeee...ooofffffffffff offfffffff ..

-----Aman Kralıçammmm binmeye bin de sen düşecem diye sıkı sıkıya demirlere tutunmaktan kasmışın gendini herhalll ..korktun muuuuuuuuuuuuuuu?))keh keh kehh...

-------Yok behhhh ne korkması..bugüne bugün yüksekten korkmuşluğum hiç mi hiç olmamıştır benim bikeremmm..

offffffffffff boynum falan da tutulmuş, sür hele şu kremi boynuma doğru... bak şlaptt sesi bi daha çıkarsa kelleni vurdurcam ona göre ağar ol ağarrr...can taşıyoz heralde..yazık yaw zaten canım yanıyo bi de sen acıtma oramı buramı..!!!ağğhhhhhhhhhhhh....kime diyoz mısırlı köleeeeeeeeee!!!

-------iyi tamam dikkatli olcaz..aman da bi tatlı canı varmış yaw!!!

azcık şevkat ediyim.. cici kraliçaaammmmm, amanınnnn da acımış mı kolları boynu sırtııııı..aguuuu aguuuuuu

-----Höstttttttttttt!! bebek değiliz herhalde..!

---Hıhh buna da yaranılmıyo yaw. Söylesene sen madem uçan gondollardan falan olmadı bu da neden oldu haa kralıçamm???

---Sorma yaw...! Asya Pasifik Dumuristan Krallığı Enderununun bahar şenlikleri vardı ya!!

---eeeeeeeeee?!

----Hani her akşam konser de vardı??!

----Hıııııı?

---eEEE Hepsine her akşam gitmek de şart tabii bir kaç saat bile olsa... Orda konserde hadinn eller havayaaa dedikçe biz de alkışladık tabi ayıp olmasın diye, eller hep bi havadaydı ama kardeşim yaw!!! hiç inmedi kollar aşağıya.. zaten habire ayaktayız konserde oturulmaz sevabına kraliçe bile olsan kıvırtacaksın ayıptır yani!!

----eeeeeee SAdede gel Kralıçam yaww!!

---Yaw demem o ki, eller havada ayaklar habire tepine tepine sorma vücut hamlamış, benim kollar o harekete dayanamadı iflas ettik! Gülmeeeeeeeeeeeeeeeee yawwwwwwwwwwww...alkışlamaktan insanın kolu bacağı tutulur mu deme vallaaa kelleni vurdururum haberin olsun ona göreeeeee..Ahhhhhhhhhhhhhhhhh!!! Sankim dansetmemişiz taş taşımızşız.. yaw şaka maka yaşlandık mı ne???

----Puahhhhhhhhhhhhhhhhhhh Yaw eğlenceden doktorluk oldum desene şuna..zaten bu hanedan milleti böyle, ne gelirse başına safahattan gelir yaw)hahhhhhhhhhhhhhh))

-------Nöbetçiiiiiiiiiiiiiiiii!!! Bu mısırlı köleyi al, konsere götürün, bengünde 2 taneden 8 inde böyle oldum buna 10 konserde el çırpma cezası verdim ,tez uygulansın)) görürsün sen gününü

Yaw çarpışan otoda dumuristan enderunundan izzet hocaya çarpmıştım , ona da sorun hele bi ihtiyacı var mı? durumu belgeleyen aslı kontesin makinasını kapın getirin, rezil olduk cümle aleme be!!!!

--Nöbetçiii Dumuristana haftaya hangi sazcılar geliyomuş bi öğren gel.. :o

21.05.2008

Hukuki NET Güncel Haber

Dialoglar... :) konulu yargıtay kararı ara
    Dialoglar... :) konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    584
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı 11- Dialoglar.. :)

Asya Pasifik Dumuristan Krallığında gece vakti...

Kuş uçmuyor ve de kervan geçmiyor (Zaten artık kuş uçar kervan geçerse Kelle-Paça Almaktan Sorumlu Yoldaş Paşa icabına bakacak)

Dumuristan Krallığımıza Birsen Sultan da uğramış kavuk bırakmış. Hımmmmm...ince bir davranış. Teşekkürler Birsen Sultan. Güvercinleri kim vurmuş haberimiz olsun, Savaş açalım. Bilirsiniz güvercine kalkan eller vurula diye hükmüm vardır. Ayrıca bunu genişleterek havada uçan tüm leyleklerin de koruma altına alınmasına ve yerde görülen leyleklere bakılmamasına dair karar aldım. (Yerde görürsek gezemezmişiz...Bakmayın sakın)

Neyse..

Yarın sefer var, Asya Pasifik Dumuristanın başkentine bir gidip denetleme yapacağım. Bakalım bizim kurşun askerler ne yaparlar bir görelim. Meclisin tavanına çiğ köfte yapışır mı? Yapışmıyorsa tavan bozulmuş mudur? Tamiri gerekir mi? Kartonpiyeri çiğköfte yapışır cinsinden yapmamışlar mı hepsini denetlemem lazımdır.. Bakacağız bakalım..

Bizim Tayyeddin iyileşmiş mi ACABA?

-----Kralıçammmmmmmmmmm???

----Rahatsız etme, gezi planı yapıyorum rezil köle..

----Yok bee bişiy demiycem, yaw o it , dirseği olmuştur...

-----Hııııı?!!!! Ayıp beahhhhhhhhhhh....ayıpppp...

---Yok beahhhh it dirseği deriz biz... Gözü şişer kocaman olur falan. Soğan bişirin koyun bişiyciği kalmaz derdi ninem.

----İyi tamam soğanı pişir hazır et, yarın gidince ben yapıştırırım Sevap işleriz. Asya Pasifik Dumuristan Kainat Göz Hospitılına da tarifini verelim istersen))))Hahhhhhhhhhhh ... Deli bu köle yaw

tamam hadii..yatıp uyumam lazım.. Sabah kervanı hazır edin. Yolluk bişiyler hazırlayın. Develerin yağına suyuna lastiklerine, pardon nallarına bakın.. Hadi kremlerimi sür de yatıyım ben artık..Bak acıtırsan bu sefer kesin kellen gider söylemedi deme..!

---İyi beeee..Tamam kralicammmm, gayettt narin sürcem...gel hele..

----AAHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!

(kehh kehh kehhhh )

-------Nöbetçiiiiiiiiiiiiiiiii...........bu köleyi al, soytarıya ver. Bundan ala işkence olmaz

İletiler
    584
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı 12- Dialoglar.. :)

Asya Pasifik Dumuristan Kraliçesi tüm azametiyle ve de yorgun argın sarayına girer. Karşılama ekibi kırmızı halıları sermiştir. Nöbetçileri selamlar ve getirdiği incik boncukları halka dağıtır.

-----A o ne, sana o küpe olmaz nöbetçi yaw..Çıkar onu, aaaa...Bu nöbetçileri fazla oturttuk burda, tez zamanda sefer düzenleyelim yoksa bunlar yumuşayacaklar gittikçe

----Kralıçammmmmmm hoş gelmişsiniz… Nasıl özledik nasıl özledik bilemezsiniz. ( yaw taht da pek bi rahattı, nerden geldi bu)

-----Belli bellliiiiiiiiiiii kalk bakıyım tahtımdan!! Utanmaz köle seniiiiiiiii… ne işin var senin benim tahtımda..?aa bu neeeeee benim yelpazecileri de kullanıyor bak..! Yahu ben bu tahtın üstüne klima taktırın dememiş miydim?? Hangi çağdayız biz haaaaaa?? elalemin kraliyetinde klimalar üfür püfür esiyor, biz kalkmış haalaaa yelpazeci mısırlı cincik boncuk köle kullanıyoruz. Üstelik bunların devirleri de pek bi düşük.. yaww hızlı hızlııı sallayın biraz şu yelpazeleriiiiiiii.. off offf bu sarayın hiç bi işi doğru diil ki…

Tamam kalk bakıyım mısırlı köle, bana bişiyler hazırla bütün gün koşuşturdum payitahtta bugün.. pek bi yorgunum.. bi daha deveyle falan gitmiycem, tez bana özel kalemi çağırın gelsin..

--buyrun kralıçem!

--gel bakalım, bana şöyle bi makam arabası lazım . kurşun geçirmeyen siyah camlı cadillac.. Mercedes, yani az buçuk da murat124 katın, karma bi model yapın.. şahin görünümlü olmasın ama, bize şöyle kartal görünümlü bişiyler yaraşır hani..

Hemen mekanikçi opelion ustaya söyle işi kotarsın, sabah kapımda istiyorum..

--ama kraliçem sabaha nasıl yetişir??

---kraliçe ne derse o olur! Gidin çalışın.. yaw her şeyi de ben mi söylüycem, bi gün olsun düşündün mü ha opelion usta, bu kraiçem deve sırtında rahat edemez dedin mi..saçımı süpürge ettim yaw şu dumuristana!!! Dur replikler karıştı neyse..hadi git ülkede ne kadar mühendis varsa topla, sabah kapıda görcem ben o makam arabasını..

--evet mısırlı köle sütüm hazır mı..?

----Hee getirdim sultanım iç de yat hadi..

----Küvete boşalt.. yalnız light süt di mi, Cleopatra yağlı süte bana bana dana gibi olmuş 8)

-----Yaw desene sultanım banyo edecem sütlen diye.. ben de içeceksin sandıydım.. daha yeni küvetten çıktım..hheeeee senin küvete jakuzi taktırsak diyom..

------Neeeeeeeeee benim küvetimi de mi kullandın.. yaww sen var yaaaaaaaaaaaaaaaa tam gyotinliksin.. sabah bu işi çözcem tamam.. dur not alıyım..

LİSTE: mısırlı kölenin kellesi vurulacak, imparatoriçeye özet geçtiği için teşekkür edilecek ve hediye yollanacak (kargo ücretini bu sefer onlara yükle) , birsen sultana keltoş müdür yardımcısı için cep gyotini yollanacak, kelle paşadan sorumlu yoldaş paşaya payitahtan getirilen yeni işkence takımı teslim edilecek, (işkence düzeneği kurma ve geliştirme dersine kayıt yenileme unutmasın hatırlat) ; selgül sultana hoş geldin sultanım partisi verilecek ama kafası fazla karıştırılmayacak, Ayşenur kontese yine ziyafet verilecek, kesin aşermiştir .. Cor Paşayı tutup getirsinler diye askerli birlik yollanacak ve gelmezse zorla getirilecek ve kabul edene kadar gıdıklanacak .!

Bitti mi?

Dumuristan Halkı.. Kralıçanız payitahtaki izlenimlerini ayriyeteeennnnn yazacaktır ..
    -----Kraliçemmmmmmmmmmmmmmm....Yaw nerde kaldın...?
    ----Ayyyy tamam beyyyyyyyyy..geldim ayolll :
    ----Bak yandaki sarayın kralı yarın akşam maaile bize gelcekmiş biraz cebir atcaz, differansiyel denklem konuşcaz haberin olsun..

----İyi iyi gelsinler:rolleyes:

İletiler
    584
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı 13-Dialoglar.. :)

ASYA PASİFİK DUMURİSTAN KRALLIĞINDA AKŞAM VAKTİ...
    Birsen Sultan, tahtın altına sıkışan kitabımı buldum, aslında onu oraya saklayan mısırlı köleymiş. Yahuuu bıktım ben bunun kumpaslarından canımmmmm.... diyorum ki senin keloğlanla ikisini başgöz etsek.. gerçi senin keloğlana acıyorum ama bir şekilde bu mısırlı köleyi başımdan savmak zorundayım. geçen gün tüm raporları naaptığını biliyorsunuz. onla kalsa iyi, ne zaman saraydan ayrılsam kişisel ne kadar eşyam, kıyafetim, makyaj malzemem varsa hepsini kullanıyor ve bir gıdım boyu ile kaftanlarımı giydiği için de hep kaftanlarımın etekleri mahvolmuş durumda.. hatta utanmadan bazılarını kendi boyuna uydurmuş! bakar mısınız yaw!!! yani sen kalk benim gece kıyafeti olarak giydiğim incili kaftanlarımın incilerini teeek tek sök , ondan sonra da belli olmasın bişiy der kızarım diye istridye kabuklarını dik oralara!!!! bir de demez mi ben o incileri çocukluklarına döndürdüm kralıçammmm!!yanlış anlama incileri almadım yane!!diyip pişmiş kelle gibi sırıtmaz mı???

yok yok..bu böyle olmayacak..bu yerden bitme mısırlı köleyi benim bir şekilde saraydan uzaklaştırmam şarttır azizim.. onun için akşam bize görücü gelin, gelirken şekerinizi çikolatanızı başlık paranızı altınınızı falan da getirin)) (masrafını kurtarmam lazım, kendime yeni köle alcam yaw) ) Zümrüdü anka kuşu çarpsın ki fazla nazlanmadan vercez kızı size..

keloğlana bu köleyi kakaladık mı ondan sonra artık o uğraşsın.. yookkkkkkkkk iç güveysi keloğlanı alın derseniz..yaw delirdim mi ben..arada size gelsinler, arada burda kalsınlara ama tümden istemem.. yaw bıkmışım zaten bu mısırlı kölenin densizliklerinden!!!!

------Kralıçammmmmmmmmmmmm!!!!
    Aha da geldi.. saklanınnnnn..tahtın altına mı girsem, yaw görmesin şimdi beni..yalnız kalıp biraz çalışmak istiyoommmm bennnnn... kuşları, börtü böcekleri sessiz sakinnnnn dinlemek ,şark masalları okumak, musiki dinlemek istiyorummmmmmmmm..bu mısırlı kölenin bet sesini duymayayım yaw azıcık daaaaaaaaaa...offfffffffffffffffffff..

----Kralıçammmmmmmmmmmmmmmmm!! yaw nerdesinnnnn..aha parfümünün kokusuna bakılırsa buralarda bi yerde olmalı.... nirdeeee nirdeeeee nirdeeeeeeee....ahaaaaaa buldum!!! Yaw ne işin var tahtın ardına saklanmışın!!!!
    ----Heytttttttttttttttt!!sana hesap mı vercez beeee...kitabım düşmüş, kalemimin kapağı fırlamış ne biliyim bişiyler olmuş işte ben de onu arıyodum... sonra baktım orası pek bi arahat..HANİ BÖYLE KAFANI KARIŞTIRIP DÜŞÜNMENİ ENGELLEYECEK !SENİ RA-HAT-SIZZ EDECEK İNSANLAR DA YOKKKK!! biraz dedim kalıyım orda..aamaaaaaaaa ne fayda geldin beni orda bile buldun yaww...

Ne istiyosun niye arıyosun sen beni???

---Kralıçammmmm kapıda DUMURİSTANIN yargıtayı danıştayııı hökümetiii her bişiyleri karışmış..KADILAR KAZAN KALDIRMIŞ .derler ki biz çözemedik ,birbirimize bağırdık çağırdık olmadı.. hatta kafalarına kitap mitap bilem atmışlar. hökümet diyo ki onların kitapları ağar daha çok acıtıyooo haksızlık buuu diyo..kanun kitaplarını onun için küçültcez ki başımıza fırlattıklarında canımız çok yanmasın diyolar.. en sonunda kralıçamıza geldik, bize bir çözüm önersin, birbirimizi yeterince yedikkk zatii, çözemedik diyolar.. dışarda bekliyolar diyim gelsinler mi?

----Yaw bi kafa dinleyemedik..iyi gelsinler söyle bakıyım..
    ----Gelin bakalım.. Ne oldu? Yine rahat mı battı??? Ben size demedim mi kimse kimsenin bahçesine girmeycek, kimse kimsenin bahçesine top atmayacak, atarsanız topunuzu keserim vermem bi daha diye.. hıııı!!!! söyle bakalımmmm tayyeddin... nooldu??
    --Karlıçammm yawwwwwwww dumuristanın babayasasını bunlar hep bi deliyor.. neymiş kadılığa müdahaleymiş.. yawwww ne ettik kii? elbiseyi üstümüze göre yapmak için biraz ayarlama yapmaya kalksak hopppppppppppp şike var diye habire bunlar bağarıp duruyor.. biz onlara %40 akçe zam bile yaptık ,yine de yaranamadık yaw..ayıp ayıpppp..oynamıyom yawwwwwwww kralıçammmm!!!
    ---Oğlum tayyeddinnnn, gözün inmiş iyi olmuş.. ama bak dikkat et, bunlar senin öbür gözüne de top atarak beter edecekler gibi))) bağırıp çağarmadan konuş, aranızda halledin.. azcık serin dur be oğlummmm....tamam sen git şimdi ben bu kadılarla bi konuşayım bakalım..

----Tamam kralıçammm

---oğlummmmmmmmmm uslu dur..rahat dur.. hadeeeeee..

---see yoouuu kraliçammmm..mucukk mucukkkk

--sulanmaaaaaaaaaaaaaaa..toz olllll!!!

----gelin bakalım kadı efendilerrrrrrrrrrrrrrrrrr...

---Bakınız kraliçe hazretleri.. olay şöyle ve gerekçesi de şunlardır:...................

---Tamam tamam biliyorum... Siz işinize devam edin)) arada bi fren koyun böyle ama ortalığı fazla germeyin...

hadi şimdi benim işlerim var.. kızımmmmmmmmmmmmm!!! mısırlı köleeeeeeeeeeeee...şu bizim pushu bi aratın gelsin..ona bazı emirlerim olacak.. çok sırnaşık bi adam, katlanamıyom yaww..clintontinton dan beter mübarekk..öbürü habire saksafon çalardı bari bi kendine bi de stajerlere zararı dokunurdu..buun zararı kainata beeeee!!! satürndekilere demokrasi götürcem dedi geçen sefer de zor tuttuk haspayı!!!! neyse dumuristan aşkına katlanacaz adamı görmeye...!!

--Bağla kızım önce bi konuşuyummm... aLüüüüüüüüüüüüüüüüüü....This is a bookkk...İt is a pensıllllllllll..yesss yesssss...thats okeyyyy canımmmmmmmmmm...)))

--kız kralıçammmm kırıtmadan konuş bak kral efendiye derim kırıttı diye..vuru seni, töre kurbanı ilk kraliça sen olursun demedi deme...!
    ---hühhhh!!!!!

İletiler
    584
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı 14- Dialoglar.. :)

Hacce Sultan; Madem davet beklerler dersiniz..Tizzzzzzzzzzzz MMA Paşa ve Feyza Sultana haber salın, tebligatta bulunun, Asya Pasifik Dumuristan Krallığına davet edin. Dilerlerse paşalık ve dahiii sultanlık veririz. Kadro sorunumuz yok Allahtan sen zaten kadroyu aldın Valde hacce sultan

Dumuristanın kapıları herkese açıktır!!! Tizzzzzzzzzzzz davulları çalın, hatta tamtamcılara haber edin. Kızılderili kardaşlarımıza diyin dumanla da yayın yapsınlar ama geçen sefer ki gibi yangın çıkarmasınlar, bizim tulumbacılar o günkü yangından hala kendilerine gelemediler ona göre..!! Mehter takımı canlı müzik yapsın. Hatta kuşum aydını çağarın o bağarsın Fatih ürek yılan dansı yapsın bizim soytarı onlara eşlik etsin))))

duyurun işte yaw! gelen gelsin..uğraştırmayın beni..Allaaa alllaaaaaaaaa!!!!

----Kızımmmmmmmmm mısırlııııııııııııııııııııııııı köleeeeeeeeeeeeeeee...havuzu hazırla, süt dökün doldurun...geçen sefer manda sütü doldurmuşunuz, kaymak oldu, çıkamadım havuzdann...hatta bi de manda atmışınız ambians olsun diye ama yemezlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!! sen beni öldürmeye çalışıyomuşsun gibi bi his var sanki içimde ama hadi bakalım hayırlısı..nomal sek süt doldurun pastörize ve lightından.. bi beceremediniz gitti...beee..

İletiler
    584
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Dialoglar.. :)

Asya Pasifik Dumuristan Krallığı sınırlı sorumlu kraliçesi buyurdu: eeeee bu kadar kişi okumuş, be mübarek insanlar, okudum ..hıh fena diilmiş falan diyin bari..Feedback yok mu feedback?:o

----Hey sana söylüyorum kardeşim.. hıh sennnnnn? evet..okuyan insan Bak dudağında bir gülümseme yakaladım, görmedim zannetmeee:p

İletiler
    584
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Kraliçe salına salına gelmesi gerekirken bu sefer apar topar gelir. Bu arada tüm sakarlıkları tek tek yapar. Kaftanının eteklerine basar, tökezler. Tam düşecekken nöbetçi onu tutar..

---Ayyyyy nöbetçi sağol der azcık kırıtır ama geriden kral efendinin fotoğrafı kaş göz edince toparlanır.

Asya Pasifik dumuristan krallığından uzakta kalmıştır. Sefer uzun sürmüştür. Pek çok yağmalama yapılmış, deve yükleriyle hediyeler getirilmiştir. Ayrıca saray tozlanmış bu sürede mısırlı köle yan gelip yattığı için etrafı b.k götürmüştür. Yorgundur, tahtına yığılır..
    Tam oturacakken yerinden fırlar tekrar..
    ----ciyyakkkk bu nee?
    Kim bu koydu bu raptiyeyi buraya??? Kesin bu bizim kölenin işidir.. çabukkkkkkkkkkkkkkkkkk gel buraya gözü kör olmayasıca seniiiiiiiiiiii.. anlat bakalım saray halkımız ne durumda. Dumuristan krallığımızda asayiş berkemal midir.. yavaş konuş ama, ortalıkta Midas kulaklılar dolaşıyormuş. Dinlerler falan.. telekulağa malzeme olmayalım şincik durduk yerde..

--kralıçammmmmm hoş gelmişsennnnnn..yaw nerde kaldın, gözümüz yollarda kaldı.. üstelik etraf tozlandı, kralıçam gelse de temizlese pardon temizletse diye bekliyoduk biz de..
    ---hıııı tabi tabii…
    --kralıçam niye paçalar kıvrık? Aaa tacının üstünde de tepeden toplanmış bir topuz.. elde toz bezleri..belde camsil şişesi.. yaw kralıçam tem teşekküllü kameraman gibin gelmişin sen ne o temizlikten mi kaçtın?)))

---yok yaw onlar aksesuar.. al şu elimdeki toz bezlerini, cam bezini ayrı koy.. camlarda leke kaldı mı acaba? Temizlikçim bu sefer sanki beni kandırdı gibime geliyor. Yaw sankim bütün işi ben yaptım . ! bu işte bi terslik var ama ne??? Bi de demez mi bana, yaw hanımım bi çay koy da içelim. Çok yoruldum diyeeeeeee! Camı ben sildim..halıyı ben sildim..onu en son kızın odasında tv de müzik dinleyip göbek kıvırırken gördüm ama herhalde yoruldu böyle dinleniyo gariban diye çok da üstünde durmadım. O dinlenirken hadi bitsin diye ben asıldım işlere.. yawwwww sanki evi ben temizlemişim gibi yoruldum! Yoksam ben mi temizledim.. ?

---hahhhhhhhhhh. kız kralıçam sen bu tongaya nası düştün yaw..bi de gözü açık geçinirsin ölmüşün sen yaw yorgunluktan ağlayanın yok beeeeeee.. milleti temizlik var diye sepetlemişisn ama .. dur sana bi yorgunluk gayfesi getiriyim.. acıdım yaw..

--iyi bari getir de içiyim. Zaten kaç gündür hastayız..çalış çalış harap olduk..

Ne var ne yok bakalım dumuristanda..

---Ooooooo dumuristanı terk etmiş halk sankim. İmparatoriçem işler yoğun di mi. Benim temizlikçiyi sana da yollayayım ooooo komutan yoldaş paşaya geçmiş olsun telgrafı çekin..
    "Komutanpaşa stop geçmiş olsun stop acil şifalar dilerim stop. iyileşince istop oynayalım stop. O kadar kanı alan hemşireye ceza kestim stop .siz iyileşince iki katını ondan geri alırız stop. İlgilenemedik biz de hastaydık yoğunduk stop. Kusura bakmayın stop."

Ev çok soğuk yaw stop.. dur yaw..telgraf bitti.. stop.. off beeeeeeee stop..

---kralıçam gayveni getirdim..
    --sağol valla iyi gelicek kölecim. Ee anlat ne var ne yok memlekette.. seni istemeye gelceklerdi geldiler mi? Kurtulcaz mı umut var mı?
    --Yaw beni kim alır beahhhh! Saraydanherkes fısıltıynan konuşuyo kralıçam. Dinlencez diye korkuyolarmış. Kim dinleycek diye sordum ,söylemediler..sen de kıs sesini alçak desibelden konuş bağarma nöbetçilere falan..

---Yaw beni dinleyecek telekulak daha anasından doğmadı..astırırmmm kestiririmmmm tazminat davası açarımmmmm!

"Öhömmm öhömmmm ses..sesss.. kayıttasınız..az öncekileri iyi duyamadık, tekrar edermisiniz kraliçe hazretleri?"

Kim bunlar yaw…? Tahtın altından mı geliyo ses..?(kraliçe kalkar ve tahtın altında saklanmış iki garip adam görür..enselerinden tuttuğu gibi savurur..)

--kralıçammmmm bu haşaratları napam?
    ---önce en çapraz sorguya alın. Siz de onları bi dinleyin bakalım.. sonra bakarız çarelerine…
    --çok hin güldün kralıçam.
    --ben biliyom onları naapcaağımı keh kehh
    Bunları tayyeddinin konuşmalarını dinlesinler diye teçhizatı ona göre ayarlayın. Adam habire bağarıyo zaten, tez zamanda sağır olurlar sonra da işitme engelleri için BEP yapın garibanlara yazıktır günahtır yaw..

--nerde benim toz bezim.. sehpanın üstünde toz kalmış bak.. yawwww basmayın orayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa….offfffffffffffff. . eeeee cezviye hanım hani diyorum akşam oldu azcık kalkıp da şuraları bi silsen..biliyorum kahve keyfi güzeldir de… bizimkiler gelcek yaw.. !

İmparatoriçemmmm şu kurşun döktürmeyi geniş çapta ele alalım. Asya Pasifik Dumuristan Krallığının tümüne kurşun döktürsek diyorum. Ne lazımsa ben karşılarım. Hazırlıklar yapılsın. Tahta mermi kullansınlar olmazsa

İletiler
    584
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Ne vakur eda, ne kraliçelik valla hiç biri umrunda bile değildi Asya Pasifik Dumuristan karliçesinin:o

----heytttttttttttttt beahhhhh!!dedi sırıtarak...sonunda makalelerden biri yayınlandı))) kimseeeeeeeee keyfimi kaçıramaz:o darısı öbürlerinin başına dedi ve daha büyük bir şevkle çalışmaya koyuldu..

---yawwww benim uğurlu kurşun kalemimle tavşancıklı not defterim nerdeeeeeeeeeeeeee???? kim aldıysa çabbuuuukk çıkarsın..onlar olmadan yazamam.

---yaw kralıçamm ağar ol ağarrr, sankim tek makalesi yayınlanan sensin..kimbilir ne menem bişiydir- yayınladıklarına göre..

----çekilllllllllllll kıskanmaaa rezillll köleeeeeeeeee...yiğidi öldür ama hakkını yemeızgın: hadi bizim küçük sultanın balosuna hazırlık yapcaz daha, saç baş yapılacak, ortam dinleniyomuş, hatlar yoğunmuşşşş, dinleyen bulmuşken arzuhalimizi de söylesek aslında şunlara..

----sess sessss.dinliyonuz muuuuuu? hıhhh iyi madem sıralıyorum hazır dinlerken isteklerimizi..halkı dinlemek mi istiyosunuz, adam gibi biz sizinle konuşurken dinleyin.. böyle gizli saklı daha bi zevkli oluyo diyosanız eh ona da çözümü biz mi üretcez? çarşı pazar yanıyor, halk zaten bağrınıyor..oralara doğru bir kaysanız diyorum dinlerken!

Nerede
    Turkiye.
    İletiler
    2.302
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Akademik Sultan rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    ----Hey sana söylüyorum kardeşim.. hıh sennnnnn? evet..okuyan insan Bak dudağında bir gülümseme yakaladım, görmedim zannetmeee:p
    Prenses deniz02 Dumuristan Ülkesinde... :p

İletiler
    584
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı deniz02 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Prenses deniz02 Dumuristan Ülkesinde... :p
    Sayın Prenses Deniz02. Öncelikle Asya Pasifik Dumuristan Krallığına hoşgeldiniz. :o Niye haber vermediniz ama , hemen bizim kölelere kırmızı halıları serdirir sizin için özel bir seranat düzenlerdik. Sarayda bundan sonra meditasyon seanslarını yapıcaz gibi görünüyor.. ohmmmmmmmmm.......ommmmmmmmmm))

Nöbetçilerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... Karşılama töreni ve taç giyme merasimi var..Gereken hazırlıklar yapılsın! Camlar silinsin, geçen sefer tozları halının altına süpürmüşsünüz bi daha olmasın, yakarım çıranızı ona göre.. Tamam hadi çekilebilrisiniz Kırıtmadan yürüyünnnnnnnn...bak bak hiç yakışıyo mu...
    Konu Akademik Sultan tarafından (07-06-2008 Saat 22:53:23 ) de değiştirilmiştir.

+ Konuyu Yanıtla
2 / 3 Sayfa İlkİlk 123 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar: