merhaba bana yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkür ü borç bilirim.konuya gireyim.aynı mahallede yıllardır oturuyoruz.kızım ve arkadaşları şu anda zincirleme santaj suçlaması ile karşı karşıyalar.kızımın arkadaşları gel bir arkadaşa gidelim demişler ve gidince arkadaşından para almışlar.kızım soruncada onun erkek arkadaşını anne ve babasına söylemeyin diye kendisi para veriyor demişler kızım uyarmış birkaç kere daha gitmişler kızımda yanlarındaymış ama para almamış.sonra okula babası şikayet etmiş okulda polise bildirmiş fakat davacı olmamışlar.ama haklarında kamu davası açılmış durumda .zincirleme santaj sulamasıyla mahkemeye çıkacaklar.mağdur kıza sordum kızımda yaptımı diye hayır teyze dedi diğer arkadaşlarına da sordum onlarda yapmadı dedi kızımda ben suçsuzum anne vijdanım rahat korkma diyor ama annelik işte.haklarında çocuk mahkemesinde dava açıldı herhangi bir darp yaralama yok.savcının aldığı ifadede hepside kendisi para verdi demiş bu iş nasıl sonuçlanır yardım edin lütfen kanunu bilen arkadaşlardan ve böyle bir olay yaşamış tecrübeli arkadaşlardan yardım lütfen.kızımda ben almadım demiş savcının aldığı ifadede