ben özel bir firmada calısıyorum öncelikle özur diliyorum türkcem iyi degil surekli ing. yazıstıgımızdan arada türkce karakterleri kullanmayı unuta bilirim.türkce yazmak gercekten zormus simdi sorunum su.. bizim sirket uluslar arası tanınan buyuk bır firma.ben bu firmada,o firmanın bunyesınde bulunan bir markanın sorumlu müdürüydüm. Ama benim birde kordine müdürüm vardı ve o isten atılacagını anlayınca tüm ekıbı yanına alıp toplu istifa etmek istedi. Bben bunu kabul etmeyince bana önce psıkolojık oldudaha sonra sıdetın boyutu nerdeyse yumruk atacak kadar ılerıye gitti.. ben mahkemeye gidemedim cünki patronum cok iyi bir insandı ona zararım olsun ıstemedim nitekim onu kovdular..bu arada benı baska bir sehire verdiler aradan 6 ay sonra bana yine eski magazama dön emri geldi..ben buraya dönmek istemiyorum cünki o adam o firmada calısmasada o binanın bulundugu is merkezinde baska bir firmada calisiyor ve ondan korkuyorum.. ben bu adamdan korunmak icin yada o yere gitmemek icin ne yapmaliyım?