+ Konuyu Yanıtla
6 / 11 Sayfa İlkİlk 1234567891011 SonSon
51 den 60´e kadar toplam 103 ileti bulundu.

Konu: Denetimli Serbestlik (Esrar)

Denetimli Serbestlik (Esrar) Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Denetimli Serbestlik (Esrar)

merhaba
    3 hafta önce esrar maddesi bulundurmaktan alındık içeri ifademiz alındı ve saldılar bizi daha sonra rutin bir konrolde gbt mize bakan memur mahkememizin olduğunu söyledi bize ne tebligat geldi ne başkabişey.olaydan 1 gün sonra sabıka kaydı aldım ehliyet için hiçbişey çıkmadı sabıkada acaba ehliyeti kazanır kartı almaya giderken sorun yaratırmı yardımcı olacaklara şimdiden tşkler

Hukuki NET Güncel Haber

Denetimli Serbestlik (Esrar) konulu yargıtay kararı ara
    Denetimli Serbestlik (Esrar) konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Re: Denetimli Serbestlik (Esrar)

Alıntı sunshinebag rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    iyi akşamlar bende yaklaşık 1 sene önce denetimli serbestlikle serbest bırakılmış üzerinde bir miktar esrar bulundururken yakalanan bir öğrenciyim danışmanımla görüşmeye devam ediorm bakırköye teste gönderme kararı verdi
    Merhaba peki bu karar çıktıktan sonra üniversitede ki durumun ne oldu? Ya da genel sorayım bu tarz olaylar başına gelen arkadaşlara, bu tarz durumlarda okuldan ne gibi tepkiler aldınız?

İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Denetimli Serbestlik (Esrar)

merhaba
    3 hafta önce esrar maddesi bulundurmaktan alındık içeri ifademiz alındı ve saldılar bizi daha sonra rutin bir konrolde gbt mize bakan memur mahkememizin olduğunu söyledi bize ne tebligat geldi ne başkabişey.olaydan 1 gün sonra sabıka kaydı aldım ehliyet için hiçbişey çıkmadı sabıkada acaba ehliyeti kazanır kartı almaya giderken sorun yaratırmı yardımcı olacaklara şimdiden tşkler.YOKMU YARDIMCI OLACAK Bİ HAYIRSEVER

Nerede
    antalya
    İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

ben ne dicemi bilmiyorum 18 yaşındayım ve yaklaşık 6 yıldır bi ilişkim vardı. onun bu sene esrar kullandını örendim ve bu ilişkiye son verdim. bana bırakacağını söyledi ben güvenemedim bu yüzden hastaneye gidelim kan tahlili ol her hafta gider yenisini olursun anLarız dedim kabul etti.. ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bana yardımcı oLurmusunuz?? kimi arkadaşım hastaneye gitmeyin senide içeri aLırLar diyo. Çünkü erkek arkadaşım 1-2 tane deiL 8-10 adet içiyo. onn gözümün önünde eriyip gitmesdine dayanamıyorum bırakmayıda kabul etmişken hastane olayı gerçekten tehlikelimi örenmek istiyorum.. yardımLarınız için şimdiden çok TEŞEKKÜR EDERİM.

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Unhappy Cevap: Denetimli Serbestlik (Esrar)

Hocam kısa ve öz geçicem aslında ben bu işlerin içinde bi insan deilim polislik sınavlarına hazırlanıyordum çok ufak birşeyden dolayı hayatım yandı diye düşünüyorum. Sicilme işlendi bu olay 2 gr olarak.
    Bunun silinmesi mümkünmü?
    Mümkünse 2 yıla kadar silinebiliyormu ?
    Ben polis olamassam eğer daha pis işlere bulaşmaktan korkuyorum.Çünkü sicilimin temiz olması lazım hiçbir devlet dairesine cesaret edemiyorum.
    Lise yeni bitti.
    Benim hiçbir bilgim yok açıklamalı bir şekilde aydınlatırsanız beni çok memnun olurum saygılar.
    Konu gokhan_91 tarafından (12-11-2009 Saat 03:50:13 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

??????????????

İletiler
    8
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Herkese merhaba,

Denetimli serbestlik cezası almış ve adli sicilden bunu sildirmiş biri olarak anlatıcaklarımın hem avukatlar hemde adli sicilini sildirmek isteyen arkadaşlarımın için birinci elden bir kaynak olacaktır.

Eylül 2008 tarihinde ' uyuşturucu madde bulundurma ' suçundan 1 yıl süreli 'Denetimli Serbestik' cezası aldım. Sadece denetim. ' TEDAVİ' YOK. Denetim sürem 11/11/2008 tarihinde başladı. Her ay düzenli olarak denetimli serbestik bürosuna gittim. Bir defaya mahsus olmak üzere ağustos ayında Anatem'e idrar testi vermeye gittim.Sonuç temiz çıktı tabiki. Tam bir yıl sonunda yani 11/11/2009 tarihinde dosyam kapandı ve Denetimli Serbestik bürosundan mahkemenin bağlı bulunduğu 'İnfaz Bürosu' na gönderildi. Burda dosya incelenerek cezayı almış olduğum 'Kadıköy 4 Sulh Ceza ' mahkemesine gönderildi. Kadıköy 4 Sulh Ceza Mahkemesi dosya için ' Tali Karar Fişi' doldurup , tekrar infaz bürosuna bu fişi yolladı. İnfaz bürosuda tali karar fişine istinaden 'Yerine Getirme Fişi' yazdı. Bu fişin bir kopyasını aldım. İnfaz bürosu bu fişi bulunduğunuz yerdeki 'Adli Sicil şefliği'ne' gönderiyor ve buradaki memurlar bu fişi sisteme girerek 'Adli Sicil ve İstatistik Genel Müdürlüğüne' gönderiyor. Fakat siz onları beklemeden bir adet dilekçe, adli sicil fotokopisi, yerine getirme fişi ve nüfus cüzdanı fotokopinizi Adli Sicil ve İstatistik Genel Müdürlüğünün 90-312-4350929 numaralı faksına gönderin.

Süreç bire bir olarak bu şekilde işliyor. Bu süresi hızlandırmak sizin elinizde. Ben hızlandırmak için hem mahkeme kalemine,hem infaz bürosuna , hemde Adli sicil şefliğine baskı yaptım ve sicil dosyam kapandıktan 12 gün sonra silindi.

Her zaman yardımcı olmak isterim. Herkese kolay gelsin.

Nerede
    istanbul
    İletiler
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Selam Arkadaslar,

Yaklasik 2 hafta once uzerimde 4gr esrarla yunuslara yakalandim. Karakoldaki ifademde ailevi sorunlar nedeniyle bunalimda oldugumu ismini bilmedigim bi adamin sokakta yururken bana bu maddeyi teklif etmesi sonucu aldigimi soyledim ve icmeyi beceremedende yunuslara yakalandigimi..
    Karakolda ki polisler hic birsey olmiyacagini 1.5 2 saat karakolda kalip ifademin alinip gonderilecegimi soylediler, israrla eve kagit gelirmi, sabika kaydimda cikarmi diye sormama ragmen gelmez,cikmaz dediler gulup gectiler savcilar bunlarlami ugrasicak dediler, hatta beni yakalayan yunuslardan biri adresini yanlis ver cok korkuyosan dedi.. Neyse 1.5-2 saat surecek islem baya uzun surdu sonra nobetci savciya telefon acildi polisler beni salmaya hazirlanirken nobetci savci 1 gece icerde kalmami soyledi. Geceyi icerde gecirdim sabah kalkip polislerle adliyeye gittik, beni adliyeye goturen polisler bana bakicak savciyi buldu cok iyi cok babacan savcidir dedi rahat ol dedi.. Sonra savci benim yuzume bile bakmadan polisin elindeki kagida birakilsin serbesttir gibi seyler yazmis, ben odasina bile girmemistim.. Polis sonra geldi bak dedi gecmis olsun bisi olmadi dedi. Tekrar sordum eve bisi gelirmi abi diye yok dedi hic bisi gelmez en kotu para cezasi gelir, sabika kaydinda falanda cikmaz sadece polis gbtsinde cikar rahat ol diyip gonderdi beni.

Bu isin sonucu ne olur arkadaslar hic bir bilgim yok eve kagit gelir mi sicilime islenirmi burda yazilanlari okudum eger islenirse hayatimiz biter bu isin muptezelide degiliz nolur bilgi verin bana kafayi yicem
    Konu qwerasd tarafından (09-12-2009 Saat 16:34:01 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    18
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı qwerasd rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Selam Arkadaslar,

Yaklasik 2 hafta once uzerimde 4gr esrarla yunuslara yakalandim. Karakoldaki ifademde ailevi sorunlar nedeniyle bunalimda oldugumu ismini bilmedigim bi adamin sokakta yururken bana bu maddeyi teklif etmesi sonucu aldigimi soyledim ve icmeyi beceremedende yunuslara yakalandigimi..
    Karakolda ki polisler hic birsey olmiyacagini 1.5 2 saat karakolda kalip ifademin alinip gonderilecegimi soylediler, israrla eve kagit gelirmi, sabika kaydimda cikarmi diye sormama ragmen gelmez,cikmaz dediler gulup gectiler savcilar bunlarlami ugrasicak dediler, hatta beni yakalayan yunuslardan biri adresini yanlis ver cok korkuyosan dedi.. Neyse 1.5-2 saat surecek islem baya uzun surdu sonra nobetci savciya telefon acildi polisler beni salmaya hazirlanirken nobetci savci 1 gece icerde kalmami soyledi. Geceyi icerde gecirdim sabah kalkip polislerle adliyeye gittik, beni adliyeye goturen polisler bana bakicak savciyi buldu cok iyi cok babacan savcidir dedi rahat ol dedi.. Sonra savci benim yuzume bile bakmadan polisin elindeki kagida birakilsin serbesttir gibi seyler yazmis, ben odasina bile girmemistim.. Polis sonra geldi bak dedi gecmis olsun bisi olmadi dedi. Tekrar sordum eve bisi gelirmi abi diye yok dedi hic bisi gelmez en kotu para cezasi gelir, sabika kaydinda falanda cikmaz sadece polis gbtsinde cikar rahat ol diyip gonderdi beni.

Bu isin sonucu ne olur arkadaslar hic bir bilgim yok eve kagit gelir mi sicilime islenirmi burda yazilanlari okudum eger islenirse hayatimiz biter bu isin muptezelide degiliz nolur bilgi verin bana kafayi yicem
    arkadaşım öncelikle evine bir kağıt gider bu nu bil tabi adresi doğru verdiysen ama şunuda bil bu dosya illaki seni bulur önemli olan ceza almaman onun içinde savcılığa çıktığın kaleme gidip mahkeme gününü öğren ve mahkemeye çık yoksa ilerde ceza alırsın bu ceza ise içicilikten denetimli serbestlik bu şu demek 1 seneboyunca amatem e gidip geleceksin (25-30) günde bir idrar vereceksin 6 tane temiz çıkarsa dosyan yargılandığın mahkemeye gider ve dosya kapanır. kolay gelsin unutma mahkemeye çık muhakkak yoksa 10 ay hapis cezası alırsın bu nuda para cezasına çevirirler buda 6000tl civarı.

Nerede
    adana
    İletiler
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Re: Denetimli Serbestlik (Esrar)

Av. Ragıp ATAY size bir sorum olacakti. Lizard king gibi bende 11.40 gr esrar maddesi ile yakalandim. Mahkemeye cıktım hakim bey denetimli serbestlik karari verdi bir yıl sure ile fakat yurt dısına cıkma ıhtımalim var cıkabilirmiyim cıkamazmıyım ? bir avukata sordum cıkabilirsin dedi mahkeme kalemi cıkamazsın dedi kime inanacagımı şaşırdım...

+ Konuyu Yanıtla
6 / 11 Sayfa İlkİlk 1234567891011 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

denetimli serbestlik esrar

denetimli serbestlik uyuşturucu

denetimli serbestlik idrar testi pozitif

denetimli serbestlik esrar ceza infaz

denetimli serbestlik ilk test

tedavi ve denetimli serbestlik

esrardan denetimli serbestlik

https:www.hukuki.netshowthread.php26819-Denetimli-Serbestlik-Esrarpage7

uyuşturucu denetimli serbestlik

denetimli serbestlik ihlal edilirse ne olur

esrar denetimli serbestlik

amateme gitmezsem ne olur

denetim serbestlik uyuşturucudenetimli serbestlik yurtdışına çıkabilir midenetimli serbestlik esrar idrar denetimli serbestlik ilk test pozitifdenetimli serbestlik idrar testidenetimli serbestlikesrardenetimli serbestlik bitince ne olacak esrarda denetimli serbestlikdenetimli serbestlik yurtdışı yasağı var mıhttps:www.hukuki.netshowthread.php26819-Denetimli-Serbestlik-Esrarpage3denetimli serbestlik ihlali esrarDenetimli serbestlik uyusturucu
Forum