1 den 7´e kadar toplam 7 ileti bulundu.
    İletiler
    5
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Ornek 51 / Ornek 13

Merhabalar,
    Ornek 51 ile Ornek 13 arasında ne fark vardır? Ornek 51 kullanumdan kaldırılmış ve yerine Ornek-13 mu kuıllanılmaya baslanmıştır? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayrıca ben bu basvuru formlarını internetten indirdim. Kendi yazıcımdan alacagim ciktilari doldurarak Icra Mudurlugune basvuruda bulunabilir miyim?

Tesekkurler.

İletiler
    284
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Ornek 51 / Ornek 13

Alıntı matematika rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    1. Ornek 51 ile Ornek 13 arasında ne fark vardır? Ornek 51 kullanumdan kaldırılmış ve yerine Ornek-13 mu kuıllanılmaya baslanmıştır?
    2.Bu basvuru formlarını internetten indirdim. Kendi yazıcımdan alacagim ciktilari doldurarak Icra Mudurlugune basvuruda bulunabilir miyim?
    1. Evet
    2. Evet

İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sadece örnek 13 yeterli değil galiba?

Bende internetden 1 örnek 13 indirdim ve doldurup icraya müdürlüğüne gittim. Dosya açmanız gerekiyo ve birde harç yatırmanız gerekiyor, bugüne yetiştiremezsiniz, yarın gelin dediler?

1-Bahsedilen harc'ın miktarı nedir?
    2-Birde dosya açmadan kastedilen nedir? Nasıl açılır?

Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

İletiler
    284
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Güzelim, icra müdürlüğüne gitmişsin, neden orada bu soruları sormadın?
    Sorsaydın bizden daha güzel yanıt verirlerdi.
    Alıntı cemil82 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sadece örnek 13 yeterli değil galiba?

Bende internetden 1 örnek 13 indirdim ve doldurup icraya müdürlüğüne gittim. Dosya açmanız gerekiyo ve birde harç yatırmanız gerekiyor, bugüne yetiştiremezsiniz, yarın gelin dediler?

1-Bahsedilen harc'ın miktarı nedir?
    2-Birde dosya açmadan kastedilen nedir? Nasıl açılır?

Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı kareem rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Güzelim, icra müdürlüğüne gitmişsin, neden orada bu soruları sormadın?
    Sorsaydın bizden daha güzel yanıt verirlerdi.
    sordum zaten, ama suratsız herifin biri bilmiyosan bana değil git bir avukata sor dedi...

Nerede
    İstanbul, Türkiye.
    İletiler
    4.257
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

icra iflas yönetmeliğinin 16 ve devamı maddelerini okuyunuz
    Yöneticilere KM İle Soru Sormayınız- Yeni Konu Açmadan Önce Forumlarda Arama Yapınız

http://www.hukuki.net

Hukuk Güzel Bir Sanattır...

İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir..

İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Cevabınız ve ilginiz için çok teşekkür ediyorum.

Sormak istediğim bir soru daha vardı;

Yazılı herhangi bir sözleşme olmadan kiracıya örnek13 adlı icra belgesi yollanabilir mi? Yoksa yazılı sözleşmenin olması şartmıdır?