3 / 3 Sayfa İlkİlk 123
21 den 26´e kadar toplam 26 ileti bulundu.
    Nerede
    tekirdağ
    İletiler
    84
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Çocuklara ödenen nafaka ve süresi

[Çevrenize bakın aslında bunun çok örnekleri vardır.Bazı erkek çocuklar anneleri evlidirler 50 yaşına gelir evlenmezler anneleri ile yaşarlar.Sabah aynı saatte kalkarlar akşamaynı saatte beraber yemek yerler anı prograımı izlerler.Bunların sadece tenleri birbirine temas etmiyordur ruhları içiçe geçmiştirde haberleri yoktur. Bu durum artık ruh ensestidir.Çoğu anne hayatlarını çocukları üzerinden beslerler ve onların birey olmasına izin vermezler.Bununda örneği etrafta çok.Ben biliyorum ki bir cinayet işleyip gidip annelerinin dizlerinde ağlayan ve anne sana küfrettiği için öldürdüm onu diyen erkekler. Suçlu sizce kim.?

hepsi boşanmış annesiyle yaşayan kişiler mi??? yani bu konudan çıkarabildiğiniz sonuç sadece bu kadar mı???.. bu çok uzun soluklu bir psikolojik ve sosyal vakadır.. öyle iki küçük örnekle anlatılacak bir şey değildir.....
    size ergen dönem psikolojisi çocukluk dönemi psikolojisi kitapları okumanızı tavsiye ederim.. fakat ders kitapları okuyun.. öyle hikayeler değil..

İletiler
    110
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

sayın (!) erendoga
    insanlara önce sağlıksız deyip sonrada bu insanlara midem kalkıyor demek nahoş.
    size iyi akşamlar diliyorum

Nerede
    ankara
    İletiler
    2.727
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı tturcica rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    .........Kanaat edemeyen kaybeder alternatif yaşam peşinde olan kaybeder kırığına güvenen ersiz kalır
    buna katılıyorum..
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

Nerede
    Turkey.
    İletiler
    26
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Smile Re: Çocuklara ödenen nafaka ve süresi

bencede boşanma kardeş çek babam çek annen seni bidaha doğuracak. Bizim kanunlarımız boşanmada adaleti sağlamak için değil erkeğe aman boşanma duman olursun kanunları.Boşanma öl gitsin birde nivanaya inan yeniden doğarsan bir daha evlenmezsin

Nerede
    Turkey.
    İletiler
    26
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Angry Re: Çocuklara ödenen nafaka ve süresi

[QUOTE=bonies;260783]bencede boşanma kardeş çek babam çek annen seni bidaha doğuracak. Bizim kanunlarımız boşanmada adaleti sağlamak için değil erkeğe aman boşanma duman olursun kanunları.Boşanma öl gitsin birde nivanaya inan yeniden doğarsan bir daha evlenmezsin. yok tekrar dünyaya gelmezssen şansına küs

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    35
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Re: Çocuklara ödenen nafaka ve süresi

Bizim kanunlarımız, bizleri katolik nikahıyla nikahlıyor. Boşanmak sözde serbest. Gel de boşan. Boşanmamak için, yuvamı kurtarmak için on yıl direndim. Sağlığımı kaybettim. Kendim olmaktan çıktım. En sonunda hanımefendi gitti başkasıyla görüştü. Yakaladım. İspatladım. aaa ne var bunda sadece görüştüm dedi. Ben onun görüştüğü gibi biriyle gizlice görüşseydim ve bu mahkeme ispat edilseydi başıma ne gelirdi? Cevabını vermeme gerek yok herhalde. Boşanmayın arkadaşlar. Boşanırsanız ölmekten beter olursunuz. Bırakın siz sürüneceğinize onlar sürünsün. Nasıl hayatı size dar ediyorlarsa siz de hayatı onlara dar edin. İnsanlık öleli çok olmuş. Ben bir tane kadın tanımıyorum tamam boşandık bitti gitti diyen. Eski kocasının hayatını karartmak için elinden geleni ardına koymuyor. Ne kadar insani şartlarda ayrılırsanız ayrılın bu durum değişmiyor. Gerçekten yazık. Şimdiki aklım olsaydı boşanmaz ona çektirirdim. Nasılsa suçlu olduğumda da aynı nafakayı ödeyecektim. Haklı oldum da ne oldu? Yine aynı nafakayı ödüyorum.

3 / 3 Sayfa İlkİlk 123