:mad: tcdd de koruma ve güvenlik memuru olarak çalışmaktayım.görev alanımız 1500 metre uzunluğunda 300 metre genişliğinde etrafı açık tel örgü ve duvarla kapatılmamış,bu görev alanı sadece 2 koruma ve güvenlik görevlisi ile korunmaktadır.ne bir üst geçit nede bir alt geçiti yoktur.mahalle ve çarşı arasında bir alandadır.mahalle sakinleri demiryollarının sahasının her noktasını yol olarak kullanmaktadırlar.kömür yüklü vagonlar kurumun boşaltım rampalarında deyilde insanların gelip geçtikleri alanda yapılmasından dolayı 7 yaşında bir çocugun ölümüne sebebiyet vermiştir.bu kömür boşaltım işinide mütahit elemanları yapıyordu.kepçe ile vagonun iteklenmesinden kaynaklanmıştır.kepçeyi kullananında ehliyeti yoktur.ben ve nöbet arkadaşım o esnada sahada devriye geziyorduk olay olduğunu görmedik halkın oraya koşuşturması ile olayı fark ettik.emniyette tanık olarak ifade verdik 2003 yılında.2 defa verilen bilirkişi raporlarında adımız bile geçmiyordu.3 cü defa verilen bilir kişi raporlarında 2/8 kusur biz koruma ve güvenlik memurlarına verilmiştir.kurumumuz bize sahip çıkmamıştır.bu durumda ne yapabilir.bu konu hakkında bilgisi olan her kesten bilgi yardımı bekliyorum.her kese sevgi ve saygılarımla.