Merhaba ,

Mersin x firmasindan aldigim Koltuk takimlari kurulumu yapildiktan hemen sonra ayni gün Süngerinde yumusama ve koltuk basi mekanizmasi kirildi. montaj yapan ekibi tekrr cagirip bakmalarini istedim ve kirilan parcayi alip KAYNAK yapalim dediler. koltuk takimina ait olan berjerde gicir gicir ötüyor. Berjer evde ayaküstü tamir edildi ama sonra ayni hatayi yapti. Sirkete 20 gündür ne oldu diye ulasmaya calisiyorum beni oyaliyorlar sürekli geliyoruz gelecez diye.Kendiler teslim edilen ürünlerin kagidina hatalri yazmisti. Dün gidip Tüketici mahkemesine basvuracagimi söyledim biz senin icin Yeni koltuk siparis ettik dediler ya ama ben simdi bu koltugu istemiyorum para iadesi istiyorum ama sirketle yapilan sözlesmenin arkasinda söyle bir madde var MODELINI - RENGINI - EBATINI BILEREK VE BEGENEREK ALDIGIM VEYA SIPARISINI VERDIGIM ( ÖZEL SIPARISLERIN ) ÜRÜNLERIN IADE DEGISIM VE SIPARIS IPTALI HAKKIMIN OLMADIGINI KABUL EDIYORUM .bizde koltugun rengini özel istemistik.

Para iadesi alirmiyim ?

THH ye gitmeden ihtarname mi ceksem ? cekeceksem eger bunu bir avukat ile mi yapmaliyim ?

simdiden tesekkür ederim