Teknosa’dan aldığım telefon 5 ay sonra arızalanınca Zorlu Apple swap telefon verdi. Bu telefonda da kamera sorunu vardı defalarca servislere gitti. Sorun iyice artınca Zorlu Center kamera değişimi yaparak test onayından geçmemiş telefonu bana verdiği gibi telefondaki diğer sorunlarda arttığından bir ay boyunca Apple destek hattını aradım. Mağduriyetimden dolayı Hakem Heyeti'ne yönlendirdiler. Karar lehime sonuçlandı. Zorlu Center’a gittiğim de telefon değişikliği yapacaklarını fakat fatura adresinin Teknosa yazılma zorunluğundan tebliğin Teknosa'ya gittiğini ve Teknosa'nın da kendilerine göndermediklerini söylediler. Teknosa'yı aradığımda tebliğ kendilerine gelmediğini söylediler. 15. Günde ise Teknosa müşteri hizmetlerini aradım icraya başvurma zorunda kaldığımı, tebliğin ulaşmış olabileceğini söyledim. Teknosa aynı gün bana Dava açmışlar oysa ki beni dinleselerdi tebliğin kendilerine ulaşmış olabileceğini, Zorlu ya göndermelerini bu nedenle de hukuk departmanını beni araması gerektiğini mağazaya söylemiştim. Hakem Heyeti kararı boyunca 14 gün ilgisiz kalıp ben icra durumunu dile getirdiğimde aynı gün bana dava açarak süreci uzatıp beni daha da mağdur ettiler . Bu durumda icraya başvurmalı mıym? Yoksa dava sonucunu beklemeli miyim? Bu sonuçlar kaç ay daha sürer?