2014 yılı eylül ayının 24. günü işe başladığım otomobil yetkili bayisinde sigorta girişim Ekim 10unda yapıldığı gibi aradaki 6-7 gün için tarafıma bir maaş verilmedi. Çalıştığım iş yerine müşteri ilişkileri yöneticisi pozisyonunda servis bölümünde başladım. Daha sonra tarafıma satış bölümü içinde destek olmam için teklif yapıldı. Bende satış ve servis müşteri ilişkileri yöneticisi olarak işime devam ettim. Daha sonra servis ile olan iş ilişkimi keserek işime devam ettim. 2018 yılında dolar kurundan kaynaklı olarak işlerin yavaşlaması ve satış rakamlarının düşmesinden dolayı işveren tarafından tarafıma herhangi bir yazılı tebliğ yapılmadan kendi işim haricinde farklı işlerde verildi. Şu anda müşteri ilişkileri yöneticiliği haricinde resepsiyonist arkadaşımız işten çıkarıldığı için hem onun görevini hemde kredi işlemleri tarafımca yapılıyor. Ayrıca şirket dışında olan işlere de çoğu zaman gidiyorum. Noterden araç satışı verilmesi v.b işler. Burada öğrenmek istediğim SGK görevimde müşteri ilişkileri yöneticisi olarak sigortam yatmaktadır. Ayrıca 2016 yılında yine işim haricinde farklı bir iş için gönderildiğim yerde araç çarpması sonucu trafik kazası geçirdim. İşten ayrılmam durumunda yasal haklarım nedir bu konuda bilgi talep etmekteyim. İşten çıkarsam tüm tazminatımı alabilir miyim.