Merhabalar. Türkiyede baya ismi de duyulmuş bir izolasyon şirketinden belli ölçülerde ürün siparişi verdim ve bunu şubesine gidip yüzyüze görüşerek yaptım. Şube sorumlusu bana fiyat çıkardı ve elden nakit olarak verdim parayı. Fakat fatura aklıma gelmedi o an. Firmanında ismine güvendim biraz adamla iletişime geçtiğimde fatura ürün ile teslim edilecek dedi. Ürün sipariş tarihim 26 mayıs 2018 bana teslim edilmesi gereken tarih 08 haziran. Günü geldi aradım. Bi düğün salonun izolasyon işide var birlikte aynı tırda gelcek ürünün kuaura bakma mahcup oldum gibi şeyler söyledi bana 2 gün sonraya gün verdi o gün geldi 3-5 gün sonraya o gün geliyo 2 gün 5 gün sürekli böyle. 1 ayı geçti 16 parça ürün zorla yolladı onuda şirketten habersiz şubedeki göstermelik üründen keserek yapmış bazısı yamuk 3 parça 3üde birbirini tutmuyo eni boyu tutmuyo. Tabi bu arada tüm konusmalar şirket hattı üzerinden oluyo. Sürekli şirketin merkezinden dolayı gelmediğini söylüyodu şubedeki. Malzemelerin gelmemesini şirketin merkezine bağlıyodu. 2 ay geçti aradım artık dedim yeter madem sizlik birşey yok merkezi arıycam yani peşin alırken iyi parayı nasıl yollamıyomuş. Unuttu heralde arkadaş dediki merkezlik bişey yokki kurla alakalı. Ben burda çaktım davayı bu adam paramı yedi.. ben sana en kısa sürede yolluca dedi tekrar. Ve 15 gün aramadı bende aramadım. Sonunda onu değil direk merkezi aradım ve olan biteni anlattım. Onlar bursa sorumlusunu aramıs bursa sorumlusu beni aradım isim ve ürün aldıgım tarihi istedi falan. Verdim geri dönüş yaptı kayıtlarda yokmuş satış. Hangi isimle görüştüğümü sordular kimden aldıgımı söyledim o kişi 15 gün önce işten cıkmış ve böyle bi satıstan haberim yok demiş. Öylemi dedim watsapp üzerinde bana gelen ürünü yolladım yetkiliye zaten yetkilide anladı durumu adamın yaptığını. Daha sonra bu kişi tekrar aradı beni ve önümüzdeki çarsambaya kadar kalan ürünlerimi yollucagını söyledi. Tüm telefon görüşmelerim ve mesajlarım beni doğrular biçimde ve şirket hattıyla yapılan konusmalar aldığım ürün miktarı geçiyo sürekli konusmalarda ve parasını ödediğim. Bu durumda ne yapmam gerekir? Muhattapım şirket mi? Telefon konusma kayıtlarımı vodafone den alabilirmiyim? Elimden gelen bütün herşeyi yapmak istiyorum. Beni çok mağdur ettiler. Yetiştirmem gereken 70 adet proje var 2 ayda yarılamam gerekirken başlayamadım..