Selamun aleyum ben burak 19 yaşındayım bizim peder TRABZON VAKFIKEBİRDEN toki evlerinden ev satın almak istedi birtane bulduk evin fiyatı 50 bin tl dairenin sahibi SABRİ YAYLA anlaşma felan yaptılar bizim peder her ay 400 TL taksitle ödedi 6 ay boyunca dekont felan duruyor dairenin sahibi arabanız varsa 20 bin tl düşerim dedi bizdede FİAT ALBEA 1.3 Mutlijet 2006 model araç vardı bizim pederin üzerineydi arabanın satışı sonra bizim peder TRABZONA gitti aracın satışını SABRİ YAYLA adlı şahısa verdi söz misali düşecekti evin fiyatından ev hakkında hiçbir satış sözleşmesi felan almadık borç bittiğinde TAPUYU üzerimize yapacaktı öyle biliyorum sonradan bu şahıs 10 bin tl daha istedi evin ortak giderleri v.b için bizim peder 10 bin tl daha krediden çekip verdi dekontları faturaları felan elimizde sonra 30 bin tl ödemiş olduk sonra birdaha nakit istemeye kalktı bizim peder TEKRARDAN TRABZONA gitti anlaşamayınca evin sahibi pederden evin anahtarını aldı şimdi biz aracı verdik 20 bin tl ye başta anlaştık arabayı gördü beğendi 5.5 -6 ay sonra aracı satmaya kalkmış bu şahıs arabayı satamayınca istediği fiyata bizim verdiğimiz aracı > geri anlaşmadan dönüverdi aracı başta beğenerek görerek aldı 20 milyara almıştım ben o aracı satış sözleşmesindede yazıyordu değerini bile bile öyle konuştuk öyle anlaştık biz aracın satışını notere gidip bunun üzerine yapmıştık bizden şimdi biz evden vazgeçtik biz parayı alamıyoruz kendisi vermiyor dolandırıcı cıktı birdaha bizden 10 milyar para istiyor ben verdiğim aracı istiyorum ve üste 10 milyar verdiğim parayı istiyorum ve bunları vermiyor benim hukuk olarak nereye başvurmam gerekir ve geri alabilirmiyim yardımcı olabilirmisiniz?

Bu şahısın adresi TRABZON/BEŞİKDÜZÜNDE oturuyor adı SABRİ YAYLA adlı şerefsiz CUMHURİYET MAH.NENE HATUN SK. NO 7 İÇ KAPI NO 5

mahkemeye vermek için nereye başvurmam gerekiyor bu ****sizi