merhaba biz kapıcılık yapıyoruz maaşlı deiliz burdaki yönetici ise bize her yıl bir kira sözleşmesi imzalıyoruz burda kiracı gibi gösteriyor ama kapıcıyız geçen günlerde çop almaya çıktığımızda bana bi yere gitmemi söyledi bende hayır dedim kibarca o bana ağır hakaretler etmeye başladı bağıra bağıra bi kaç gün sonra gene çıktığımda terbiyesiz gibi kelimeler kullandı bi kaç ay öncede anneme ağır hakaretler etmişti (bizim sayemizde ekmek yiyosunuz felan filan bu hafif kelime ağırlarını yazamıyorum) ama biz para ile yapmıyoruz kapıcılığı evde oturma karşılıgı yapıyruz dun ise siğortamıza bağlanmış kablo gördüm apartmandaki inşaat malzemelerini bizim elektriğimizle yapıyormuşlar izinsiz bir şekilde biz gördüğümüzde koparttık attık ama bugun gene takmışlar artık hakaretlerini piskolojim kaldırmıyor bu yönetici hakkında neler yapabiliriz dava acsak sonuc ne olur bizi kiracı gibi gösterip devleti kandırıyor
bu arada yöneticiye evden atar diye birşey de söyliyemiyoruz konu yanlış yerde ise taşırsanız sevinirim

- - - Updated - - -

yardım bekliyorum