Öncelikle selamlar.Ailem İstanbul’da ben Edirne’de öğrenciydim.2.5 sene önce bonzai kullanıyordum bağımlıydım ve Edirne amateme yatma kararı aldım gün aldım amatem için.Yatmadan 3 gün önce İstanbuldan 23 fişek bonzai aldım tanesini 10 liradan amateme yatmadan önce son kez içerim diye çok aldım.Edirneye giderken yakalandım.Çantamdan 23 fişek ve 1 tane sigara ucuna koyulmuş içilmeye hazır çıktı.(otobüsten inince içerim diye ayarlamıştım)Nezarette kaldım sabah nöbetçi mahkeme serbest bıraktı.Otobüse binmeden içmiştim idrarımda pozitif çıktı aynı maddeye rastlandı.ticaretten mahkeme açıldı mahkemeye ifademde amateme yatıcağımı yatmadan önce son kez içme gafletine düştüğümü içici olduğumu Edirne’de bulamadığımı söyledim.Ortada herhangi bi delil olmadan 12 sene 6 ay ceza verdiler ve dosyam yargıtaya gitti.2 senedir bekliyorum.Savunmada amatem yatış raporUmu sundum.Onun dışında 2 kez balıklı Rum hastanesinde yattığımı sundum.(özel amatem) 2 kezde Bakırköy’de yattığımın raporlarını sundum içici olduğumu ispatlamam için.Hakime paraya ihtiyacım olmadığını ailemin günde 100 lira hergün hesabıma harçlık yatırdığını söyledim.banka dekontu istedi diğer mahkeme için aylık 3 milyar yapar dedi dekontlarda aylık yatan paramın 3-5 milyar arası olduğumuda kanıtladım.Tüm bu savunmalarım yargıtaya gitti.Avukat abilerim ve ablalarımdan yardım istiyorum Yargıtay kararı onar mj bozar mj ? Gençlik hatasıydı bi çok kez tedavi olarak kullanmayı bıraktım tek isteğim hayatıma devam emek bıraktım da fakat mahkemesiyle uğraşıyorum sizce yargıtaydan ne karar çıkar.Saygılarımla.