Arife günü makinaya pike atmıştım makinam arıza yaptı pileyi çıkardığımda ıslaktı ama ama akan suyu yoktu. Çamaşırları böcek olduğu için içeri asıyorum.pikeyi dışarı astım.alt komşum geldi çamaşırdan su damladığını biberlerine geldiğini söyledi.komşum huysuz birisiymiş herkesle kavga eden şikayet eden biriymiş.bende makinamın arıza yaptığını asacak yerimin olmadığını balkona astığımı başka yere alamayacağımı biberlerini içeri almasını söyledim.olay ramazanın arefe gününde oluyor. Öyle şeymi olur biberlerim bozuldu oraya asılırmı konuyu uzatmaya başladı yapabileceğim bişi yok kusura bakmayın çocuğumla ilgilenmem gerek diyip kapıyı kapattım.kapımı tekmelemeye başladı çocuğum uyanıp ağlamaya başladı açtım kapıyı sen nasış tekmelersin kapımı dedim elimle geri ittirdim oda üstüme saldırdı ittirmeye başladı üstünü yırttı kollarımı çizdi saçımı çekti bende karşılık verdim tabiki bu şekilde arbede yaşandı.sonra bi şekilde ayrıldık ve o şikayet edeceğini söyleyerek gitti.komşularım dava eder darp raporu al diyerek beni uyardı.bende hastaneye gidip darp raporu aldım sonra jandarmaya gidip ifade verdim ama şikayetçi olmadım 4 aylık bebeğim var mahkemelerde gelgit olsun istemedim.jandarma ifadesini almak için kadına ulaşmaya çalışıyor.sorum ilk defa böyle bir şey yaşıyorum darp raporu alıp ifade veriyorum. Bu durumda ne olur kadın şikayetçi olursa ne olur ne yapabilirim suç kimde olur hukuki süreç nasıl ve kimin lehine işler bilgi almak istiyorum.