2015 yilinda telefonum caldi arayan hepsiburada musteri hizmetleriydi siparislerimin geldigini soyledi ne siparisi falan derken detay istedim.7 bin tl ye yakin urun siparis edilmis.isin daha komik ve ilginc yani adreste benim adresim yaziyor.Ben boyle bir siparis vermedim dedim ve iptal ettirdim.Kotu niyetli biri yapmis olabilir mi dedi hediye olma ihtimali olmadigina gore olabilir dedim.Hesabi kapatin dedim bi kac saat sonra arayip icimede kurt dustu diger alisveris hesaplarim n11 ve aklima gelen tum siteler dahil hepsini arayip kapattirdim.Aradan 2 yil gecti eve mahkeme kagidi geldi meğer o siparisler calinti kredi kartiyla siparis edilmis.Hepsiburada ve n11 hesaplarla ilgili yazili bir beyanda bulunmuyor eve dava kagidi geldi.Ben 17 temmuzda mahkemeye cikacagim.Bu siparisleri ben vermedim.Vermedigim gibi teslimde almadim.Yapan kisi kisisel bilgilerimi kullanmis.Adres telefon hatta ikinci numarami bile kullanmis simdi ben ne yapmaliyim.İlk kez basima geliyor ilk durusmaya avukatla gideyim mi gitmeyeyim mi kararsizim.Ben sucsuzum bunu kanitlayacak tek yerde hepsiburada ve n11 ama hicbir sekilde bilgi vermiyorlar.