Merhaba, ben 2018-5. ayın da türk telekomdan belli bir tarih aralığındaki görüşme kaydımı istedim. 1 veya 2 tl karşılığında adresime gönderebileceklerini söylediler, ben de onaylayıp göndermelerini istedim,15 iş günü için de elimde olacağını söylediler.Fakat 15 iş günü geçtikten sonra 2018- 6. ayına kadar herhangi bir döküm gelmedi. Tekrar aradım bana dökümün gelmediğini söyledim, müşteri hizmetleri'ndeki arkadaş'ın demesine göre ptt ye ulaşmış ama adresinize neden gelmediğini bilmiyoruz dediler, ptt ye gidip sorgulatır mısınız, eğer gelmemiş ise tekrar gönderelim dediler. Ben de ptt ye gitmektense bana barkod numarasını ya da gönderi numarası artık neyse onu verin ptt den sorgulatayım dedim,ellerinde öyle bir numara olmadğını söylediler. Tabi biraz tartışmadan ptt ye gittim oyle bir postanın olmadığını söylediler. sonra tekrar göndermelerini istedim. olay da tamda burdan sonra başlıyor. 2. kez göndermelerinden sonra yine epey bekledim, tekrar türk telekomu aradım çağrı kayıtlarımıın elime ulaşmadığını söyledim;'Beyfendi postanız mustafa sak'a teslim edilmiştir' dedi. Mustafa sak kim tanımam etmem benim bu kadar gizli özelimi neden başka tanımadığım bir insanın elinde, kimliği görmeden nasıl teslim eder ya da türk telekom basit bir zarf ile mi bu bilgilerimi gönderdi ? ptt çalışanı mı titiz davranmadı? sonuç olarak; telefon numaram ve görüştüğüm insanların telefon numaraları Türk telekom veya ptt hatası yüzünden hiç tanımadığım insanların elinde.Özel bilgilerimin başta türk telekom olmak üzere bu kurumlar yüzünden yabancı birinin eline geçmesi tazminat davası acmam için yeterli bir sebep midir?