2014 yılı hazıran ayında internet uzerinden bır bayanla tanıstım ıkımızde bosanmı ve bır cocugumuz vardı aynı sehırde oldugumuz ıcın bırebır gorustuk tanıstık ilişkimiz ilerledi agustos ayı sonlarında evlenme teklıf ettım oda tamam dedı ama bıraz zamana yayalım dedı tamam dedım o ara onun evınde yasamaya basladım evınde esya vs yoktu nasılsa evlenecez dıyerek gıdıp esya aldım oda dırek demıyor bırsey ısterken ıma ederek ıstıyordu ev esyalarını a dan z ye kadar aldım 45-50 bin lira para verdım o ara kucuk hedıye olarak kolyeler vs aldım kemdısıne kıyafetler kı bu tutar yaklasık 10000 tl tutuyor aradan yaklasık yedı sekız ay sonra bana ben biriyle evlendım kagıt uzerınde vs dıyerek aglamaya başladı bende kızdım felan oda kendısınden 35 yas buyuk bırıyle o an bır boslukta oldugunu dıyerek evlendıgını yanı eylul ayında evlenmıs bende kızdım kızkardesıyle paylaşstım oda anlattı durumu bosanacaklarını bır yanlış yaptıgını kagıt uzerınde oldugunu dıyerek sakın ablamı bırakma senı sevıyor vs dıyerek konustu bende kızın kendısıyle konustum oda aglayarak vs bırkamamaı felan ıstedı bende ıvedı bosanmasını ıstedım oda bır yıl gecmeden olmayacagını yemın ederek bosanacagını soyledı bende kabul ettım bu arada ılıskımız devam ettı ama ben kendı evıme gectım yaklasık 3,5 ay aynı evde yasadık 2015 yılı agustos ayına kadar ben ona maddı olarak baya bır para harcadım ev esyaları kıyafetlerı anne babasının hastane masrafları anne babasına kıyafetler kızkardesının muayene ucretlerı ozelde oglunun kıyafet ozel kurslar gezıler felan yaklasık 1500000 tl kadar para harcadım agustos ayında bunun baska bır telefon oldugunu onunla biri ızmırde biri ankarada birride bursada uc farklı kısıylede gösüştüğnü tespit ettım kendısıyle ılişiğimi kestim cunku evlıydı eşi hariç ve aynı anda bende dahıl dort kısıyle bu sekılde gorusuyordu bende kendısınden yaptıgım masrafları ıstedım esyalar vs benı telefondan engelleyerek ısın ıcınden cıkmak ıstedı bende guzellıkle almak ıcın konustum cabaladım ama nafıle sımdı bu konu ile ılgılı ne yapabılırım paramı almak ve bunun karsılığının cekmesını ıstıyorum kadın bunu rahat rahat yapıyor kımbılır dıger kısılerden ne aldı aldıgım esya vs onların faturaları vs var ailesi kızkardesı ablaları oğlu kızkardesının jandarma olan esi hepsi sahıt benım aldıklarıma yaptıklarıma bu konuda yardım ıstıyorum tesekkurler