Kilitli Konu
2 / 2 Sayfa İlkİlk 12
11 den 19´e kadar toplam 19 ileti bulundu.
    Nerede
    adana
    İletiler
    21
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: İnternet üzerinden dolandırıdım (EBay)

selamlar..mahkemeye intikal etmiştir...doğuş akademi yayıncılık şirketi hakkında şikayet yorumu yazmıştım.AD SOYAD VE TELEFON BİLĞİLERİ TARAFINI SİLMENİZİ RİCA EDİYORUM ? KİŞİSEL BİLĞİYİ PAYLAŞTIĞIM İÇİN PİŞMAN OLDUM…

Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)

Hukuki NET Güncel Haber

Doğuş akademi yayıncılık ltd şti tarafından 10200 tl lik ürünüm gelmedi para iadesi de olmadı, dolandırıldım konulu yargıtay kararı ara
    Doğuş akademi yayıncılık ltd şti tarafından 10200 tl lik ürünüm gelmedi para iadesi de olmadı, dolandırıldım konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    adana
    İletiler
    21
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

sayın yöneticilerden istekte bulunmak istiyorum...yorumlarımın ve üyeliğimin iptal edilmesini rica ediyorum.mümkünmü acama?

Nerede
    adana
    İletiler
    21
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

merhabalar...hukuki bir süreç başlatıldığından dolayı,daha önce huhuki net sitesine yazmış olduğum yorumların silinmesini rica ederim...sayğılarımla...yordan abut

Nerede
    adana
    İletiler
    21
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Merhabalar,

hukuki bir süreç başlatıldığından dolayı daha önce sitenizde yazdığım yorumları silmenizi rica ederim. Silinmesi gereken yorumların linkleri aşağıda verilmiştir. http://www.hukuki.net/showthread.php...ldim&highlight http://www.hukuki.net/showthread.php...madi&highlight

Nerede
    adana
    İletiler
    21
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Doğuş akademi yayıncılık ltd şti tarafından 10200 tl lik ürünüm gelmedi para iadesi de olmadı, dolandırıldım

hukuki bir süreç başlatıldığından dolayı daha önce sitenizde yazdığım yorumların hepsini silmenizi rica ederim. Silinmesi gereken yorumların linkleri aşağıda verilmiştir. http://www.hukuki.net/showthread.php...ldim&highlight http://www.hukuki.net/showthread.php...madi&highlight

Nerede
    adana
    İletiler
    21
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Doğuş akademi yayıncılık ltd şti tarafından 10200 tl lik ürünüm gelmedi para iadesi de olmadı, dolandırıldım

sayın yöneticiler: daha önce yazmış olduğum yorumun en alt kısmında beni nitelikli aldatan o beyefendinin ( ADINI VE SOYADINI )silin lütfen...böyle bir insan için sicilimin bozulmasını riske edemem.10,200 liram gasp edilmiş....moral sıfır..mağdurum.....lütfen hukuki net sitesine yorum yazdığıma pişman etmeyin beni..o konuyu silin... şirket hem 10,200 liramı gasp etti hem bana ihtarname gönderip maddi manevi tazminat davası açacam tehdidinde bulunuyor....ben böyle pişkinlik görmedim...
    itibarı lekeleniyormuş? hem benim 10,200 tl yi hesabına aktar, karşılığında 20x20 boyunda 5 santim kalınlığında 2 kğ plastik yolla.... ne itibar ama... enayi yerine koyulmanın vermiş olduğu öfkeyle bu beyefendinin adını soyadını yazdım.yazmamam gerekirdi. yöneticilere ricam, lütfen o beyefendinin adını soyadını silin..... mahkemeyle uğraşmak istemiyorum. hukuki.net e şikayetimi yazdım belki mağduriyetim giderilir diye ama olmadı...

Nerede
    adana
    İletiler
    21
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Arkadaşlar merhaba bir konuda yardımlarınıza ihtiyacımız var. Çok ACİL

Alıntı Erdoğan Kırcalı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Açtığınız konularda konu başlıklarının soru içeriğiyle ilgili olmasına , öldüm allah yandım billah,acilll, lütfennnn, bi bakarmısınız, gibi garip başlıklar olmamasına özen gösterin lütfen, ki benzer sorunları olan diğer üyelerimiz de konu başlığından kendi sorunları ile ilgili olup olmadığını anlayabilsin, konu hakkında bilgi sahibi olan üyelerimiz de katılımda zorluk yaşamasın.
    Sayın Erdoğan kırcalı beyefendi: Selamlar..Mahkemeye intikal etmiştir...Doğuş akademi yayıncılık şirketi hakkında şikayet yorumu yazmıştım.AD SOYAD VE TELEFON BİLĞİLERİ TARAFINI SİLMENİZİ RİCA EDERİM. KİŞİSEL BİLĞİYİ PAYLAŞTIĞIM İÇİN PİŞMAN OLDUM…DÜZENLENMESİ GEREKEN LİNK AŞAGIDA VERİLMİŞTİR....SAYĞILAR http://www.hukuki.net/showthread.php...-dolandirildim

Nerede
    adana
    İletiler
    21
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Hisseli Tapu ve üzerine diğer hissedarca bina yapılması

Alıntı Erdoğan Kırcalı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Çünkü Bina onun, arsanın bir kısmı sizin, Sİze ait olan kısma düşen bedeli alacaksınız.
    Sayın Erdoğan kırcalı beyefendi: Selamlar..Mahkemeye intikal etmiştir...Doğuş akademi yayıncılık şirketi hakkında şikayet yorumu yazmıştım.AD SOYAD VE TELEFON BİLĞİLERİ TARAFINI SİLMENİZİ RİCA EDERİM. KİŞİSEL BİLĞİYİ PAYLAŞTIĞIM İÇİN PİŞMAN OLDUM…DÜZENLENMESİ GEREKEN LİNK AŞAGIDA VERİLMİŞTİR....SAYĞILAR http://www.hukuki.net/showthread.php...-dolandirildim

Nerede
    Evrensel, Turkey.
    İletiler
    644
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Konu adli makamlara intikal etmiş olduğundan kilitlenmiştir. Hukuki net adli makamların talebi halinde gerekli bilgileri ilgili makamlara sunacaktır.
    www.hukuki.net sitesi yönetimi

Kilitli Konu
2 / 2 Sayfa İlkİlk 12