Öncelikle merhabalar, danışmak istediğim bir konu vardı sizlere yardımcı olabilecek yol gösterebilecek olanınız varsa çok memnun olurum.

2016 eylül ayında X bankasından çekmiş olduğum araç kredimin subattan beri gecikmiş olmasından ötürü Avukata verilmesi sonucu 18.04.2018 tarihinde icra davası açılmış haciz ve yakalama şehri konmuş durumda araç 11.05.2018 tarihinde yakalanıp yedi emin deposuna çekildi. Tabi Bu sürecte ben avukata ısrarla ödemek istediğimi kendileri veya benim yapacagım bir ödeme planı doğrultusunda taksitlendirme talep ediyorum. Avukat o günden beridir bankayla görüşüyorum taksit yapmaları için uğrasıyorum vs.diye benimle görüştü. Dün akşam saatlerinde avukatlık bürosundan aranıp banka paranın tamamını istiyor dedi. Asla taksitlendirme kabul etmiyor. Ana para borcu 30.000 TL avukattaki durumu 34.000 TL şuan benim 10.000 tl kadar param var ben taksitlendirme yaptırtıp satışı durdurmak bankayla anlaşmak istiyorum avukat tüm parayı istemelerinden vazgeçmiceklerini söylüyor. Ben borcumu taksitle ödemek istiyorum. Herhangi bir yolu varmıdır anlaşmanın konu hakkında bilgisi olan Avukat arkadaşların konuya yardımcı olmalarını arz ediyorum.