Olayı kısaca anlatayım. 2.5 senelik ilişkimiz vardı. 3 ay önce bu kızla tartıştık ve ayrıldık. karakterlerimiz çok zıttı sürekli hakaret kavga eden tiplerdik. ilişkimiz sürecinde kız bakireydi ve beraberde olduk. iyi kötü günlerimiz oldu. ben 3 ay ayrıldıktan sonra pişman oldum evlenmek niyetiyle kızın bulunduğu muhite gittim. kızla telefonda konuştum üzgün olduğumu belirttim ağlandım sızladım onu çok sevdiğimi pişman olduğumu söyledim ama kız yanaşmadı bende bi hışımla evlerine girdim. evde annesi vardı oturdum. geçmiş olsun dedim dizinden ameliyet olduğu için. sonra babası geldi oda oturdu yanıma çocuğa yemek ver dedi. bir kase çorba istedim. o sırada annesi kızı aradı kız telefonda köpürdü telefonu beni vermesini istedi. bana bağırdı çağırdı bende üzgündüm zaten uzatmadan çıktım evden. sonra bastım aracımla eve giderken kız aradı madem o insanların karşısına geçeçek ve konuşacak cesaretin var ozaman onlara söylediklerini banada söyle dedi. madem şov yapmadın bekle beni bana da söyle dedi. sonra ben yarı yoldan döndüm kızın evinin oraya geldim. kız ben 3 aydır annemle uğraşıyordum diyip benim döşüme sert sert vurdu sonra bir tokat atıp eve kaçtı. neyse ertesi gün biz bunla normal yazıştık sonra ben zaten psikolojim bozuktu kendi kendime ikinci gün kafamda kurup acaba biriyle berabermi diye o hışımla bunların evinin oraya tekrar gittim kıza tekrar yalvardım yakardım. gel konuşalım seni seviyorum beni affet üzgünüm diye Allah kitap yalvardım. kız çıkmayınca ben tekrar evlerine geldim kapıyı çaldım. kız çıktı anne babasıyla beni iteledi git burdan dedi ben müstakil evlerinin önünde bank vardı oturdum ağlamaya başaldım 3 gündür yemek yemiyor uyuyamıyordum. tansiyonum düştü yere yığıldım. sonra bunlar numara yapıyor vs.. dediler ben kendime geldiğimde 5 dakka falan geçti sanırım. sonra bunlar polisi arayacağız vs.. diye söyleniyorlardı. o sırada dışarı çıktılar kız ayağımı tekmeliyordu anneside eline taş almış vs.. ilginç bir sahne işte . bende zaten psikolojim bozulmuş birde bu şekilde bir davranış karşısında sinirlerim iyice harap oldu. ağzımdan "kızınız benimle bareber oldu" "kıza seslenerek senle yattım diye evlenmek zorundamıyım" diye bağırdım sonra kız bunları videoya çekmiş . asayişe gidip benim hakkımda şikayetçi oldu. benim "Kendisini darp ettiğimi, hakaretlerde bulunduğumu" beyan ederek suç duyurusunda bulundu.

Aile mahkemesi tedbir amaçlı kızın muhutine ve yakınlarına yaklaşmama anlamında tedbir kararı aldı.sonra kızın muhutine gitmedim ama internet üzerinden kızı sanırım bu durumda biraz taciz ettim, onu sevdiğimi üzgün olduğumu panik olduğumu psikolojimin bozulduğunu beni affetmesini üzgün olduğumu vs.. gibi şeyler söyledim. sonra kızın iş yerine özür anlamında mektup gönderdim kargoyla bu sefer yine şikayette bulunmuş

aile mahkemesi ek kararla kızla iletişimimi 3 aylığına yasakladı.

aile mahkemesinden 2 adet teplikat geldi. 1.muhute yaklaşma, 2. iletişim kurma.

ilk sorum ben bunları yapmazsam ve uyarsam bu kararlara bu iş burda biter ve sorun ortadan kalkarmı?

diğer durum ise dün bu sefer aile mahkemesinden değil savcılıktan tebligat geldi.

tebligatı cumartesi olduğu için muhtardan alamadım. savcılıktan gelen bu tebligat hakkımda şikayette bulunduğu ve mahkeme açılıdğınımı gösteriyor ve savcılık soruşturmayla ilgili şikayetçinin şikayetine cevap mı vermemi istiyor.

bu süreç sonucunda ceza alırmıyım. devlet memuruyum. ne yönden beni etkiler.

ikincisi bundan 3-4 yıl önce ev arkadaşım benden para çaldı ve kaçtı birçok kişidenden almış para ve kaçmışıt başka şehire. ve ben buna ulaşmaya çalışırken abisine ulaştım ve abisini rencide ettim ve şikayetçi olmuştu benim hakkımda dava açıldı ve ceza aldım para cezasına çevrildi ve sonra ertelenmişti.

bu yukarıdaki durumu ne yönden etkiler.