Merhaba
Benim sorum ben cimere ilçe nufusu şikayett ettim etme amacacım 2 gun sabah 8 akşam 5 orda olmama rağmen sistem hatası deyıp ehliyet alamamam yuzumuze kapı kapanması ve usulsuz gördüğüm şeyler tabi bu süreç sonunda kızgınlık ve öfke ile yazılmış bir şikayet şimdi kurumdan aranıp neden böyle yazdığımı hakkımda savcılığa başvurup hakaret ve tazmınat davası açacaklarını belirttiler.

"merhaba 4 gundur ehliyet almaya çalışıyorum alamıyoruz nufusta kımsenın umrunda değil mesaiye mumur arkadaşlarla başlayıp beraber bitiriyoruz bu sıstem ne zaman düzelecek birde suratımıza kapı kapatmaları cok guzel gunde 17 bardak çay içmek kapı çarpmak nedir nerede düzelen sistem BİRDE İLÇE MUDURESİNİN BİLE MERCEDES E350 CDI MAKAM ARABASI OLMASIDA AYRI MUKEMMEL biz o kadar zengin bir ülkemiyiz 500bın tl lik makam arabası? üstelik ilçe müdürü"

aynen boyle yazım sabah makam giriş kapısında o araçtan indi şoför kapıyı açtı bende heralde makam aracı dedim ancak onlar bir tanıdığımızın aracıydı diyorlar bu davadan bir şey çıkarmı üsteilk ben burda kişi değil kurumu şikayet ettim yani araç konusunda falan kişiyi değil sistemi eleştirmek uyarmaktı amaç kızgınlıkla boyle yazdım bu arada bahsi geçen aracın resmi ve plakası mevcut kisacasi sikayet edilse ne olur ben kamu gorevlisi degilim cimere sikayet sonrasi aranip bu sekilde konusmasi normalmi bu surecte sikayet edilirsem ne yapmam gerekir. konu hakkinda bilgisi olan arkadaslardan yardim rica ediyorum