Bu kış boyunca Merkezi sistem kaloriferin doğru düzgün yanmaması ve en nihayetinde Mart ayının ortasında bir gün ve gece boyunca hiç yanmadan buz gibi olması neticesi yöneticiyi arayıp neden gece yanmadığını bir kış boyunca sürekli sorun yaşamaktan sıkıntı geldiğini hiç olmassa Mart gibi bir ayda gece yakmasını telefonda uyardım, rica fasıllarını 10 kere falan denedik olmadı. Kendisinin müdahil olmadığını otomatik olduğunu söylediği saat, öğlen saat 12 sıcaklık 17 derece ve petekler sıcak, gece peteklerin buz gibi olduğu saat gece 3,30 ve sıcaklık 6 derece, varın siz değerlendirin tersine işleyen otomatik sistemi. Asıl konu bu olaydan sonra, yazı asmış ve 3 senedir kapımın önünde duran 1m2 bile olmayan ayakkabılık için güya apartmana yazarmış gibi kızım sana söylüyorum gelinim sen anla yapmış, ben olsam direk yüzüne söylerim. Bende yıllarca yöneticilik yaptım kural kuraldır, fakat en son katın en son dairesiyim, ayakkabılıktan sonra benim daire var, benden başka kimsenin geçeceği, gideceği yer yok ve hiç kimseye zararı da yok, şikayette yok ve 3 senedir de orada. Gayet temiz ve düzgün bir şey. Apartman girişinden başlayarak özellikle bir iki dairenin kapı önü ayakkabıdan geçilmiyor, çok kişide durumdan rahatsız ama kibarlıktan kimsenin gıkı çıkmıyor, yani anlayacağınız aklı sıra bana tabiri caizse kıllık yapıyor. Sorun değil kimseye zararı olmayan kimsenin şikayetçi olmadığı ayakakabılığı kaldırırım, kurala riayet ederim. Bu kaloriferin keyfe keder yakılması konusunda nasıl bir tespit yapabilirim. Dünyanın parasını ödeyip ısınamamak sıkıntılı. Bundan önceki senelerde aynı yönetici ile gayet iyi yanan kaloriferin bu sene neden bu şekilde yanmadığını da iyi kötü tahmin ediyorum. Bu tesbiti nasıl yaptırabilirim. Teşekkür ederim.