Merhabalar, kolay gelsin. Ocak ayında beni emniyetten bir polis memuru aradı ve emniyete gelip ifade vermemi istedi ne için diye sorduğumda yanıt alamadım ve gittim avukat isteyip istemediğimi sordu orada bulunan polis memuru bende neden burada olduğumu bile bilmiyorum avukata ne gerek var dedim. Facebook’ta yapmış olduğunuz paylaşımlar üzerine burada olduğumu öğrendim içeri girdiğimde ifade vermeye Türk halkına hakarette bulunmuşsunuz hakkınızda şikayet var dediler ellerinde de 2016 yılında darbe girişiminden sonra yapmış olduğum bi kaç paylaşımın çıktısı vardı dosya halinde incelememi istediler evet paylaşımları ben yapmıştım fakat artık fikirlerim değişti olarak ifade verdim geriye dönüp kaldırma gereksiniminde de bulunmadığımı söyledim ve bu şekilde ifade verdim dosyamın savcıya gideceğini ve bunun sonucunda da dava açılacağını söylediler e-devletten takip edebilirsin dediler o günden sonra hep kontrol ediyordum e-devletimi ve 14 Şubat’ta davanın açıldığını gördüm ve ağır ceza mahkemesinde dava dosyası olarak hatta dosya numaram 2018/75 böyle bişey mümkün mü yani ağır ceza mahkemesinde dava açılması ve ne kadar ceza alırım cevap verirseniz çok sevinirim doğru yere mi yazdım bilmiyorum ama şimdiden çok sağolun..