Merhaba biraz uzun olduu için aşağıda resimleri paylaştım lütfen bana yardımcı olun 1oğlum var 2 yaşıdna işsizim yeşil kartlıyım ve bu kazadan sorna 14 bin liralık eşimin düğündeki takılarıyla aldıpım aracımı 3 bin liraya hurda niyetıne sattım on taraf tamamen gıttı bu davada sanık konumundayım ve ben kırmızı ışıkta beklyirodum kavşakta sola dönmek için yeşil ışık yanınca kavşaktan kontrollü şekilde geçtim diğer arkadaş 15 yaşıdna ehliyetsiz motorun ışığı yanmıyor bir vaziyette kırmızıda geçti önünede bakmadan yolun diğer tarafına bkaarak hızlı bir şekilde geliyordu ben onu son onda farkedip durdum ama sol önden bana çarptı ilk ıfadelerıdne benim duruyor vazıyette oldugumu sonra hareket ettıgımı soyluyor daha sorna ıfade degıstırıp bneı mhızlıca bırden onune cıktıgımı soluyor bunlarda ıfadelerde yer alıyor cocugun avukatı var bneım yok bılırkısıde benı asagıdakı rapora gore mantık dışı bir şekilde asli kusurlu gösterdi lütfen inceleyip ne ypamam gerektiğini itiraz etsem nasıl sonuçlanabileceğini tazminat açsalar sigorta şırketımı bnemı odemek zorudna kalacagımı ve avukat tutup tumamam gerektiği hakkında bilgi verirmisiniz yanı davanın seyri değğişrmi ilk defa haklı olduğum bir konuda haksız olarak gösteriliyorum buda çok zoruma gidiyor kırmızıda bekleyip yeşil yanıdığında hareket ettim kaçmadım başıdna bekledim ambulansı çağırdım hiç bir kamera kaydı falan yok ben yine de insanlık ypatım karşılığında haksız duruma düştüm lütfen yardıcmı olun yol göterin şimdiden çok teşekkür ederim selametle.