Merhabalar, 16.11.2016 tarihinde dominos pizzada kurye olarak işe başladım bu iş yeri 15.09.2017 tarihinde franchise oldu ve bu sebeple girdi çıktı yapıldı. Şu an itibariyle hala aynı iş yerinde çalışmaya devam ediyorum. Bunun sonucunda herhangi bir talep hakkımız olmadığına dair belgeler sunuldu ve ben bunları cahilliğimden ötürü imzaladım. Şimdi benim size sormak istediklerim şunlar; birincisi sanırım 2017 de çıkan bir yasa ile 6 aylık çalışanlar 1 haftalık yıllık izne sahip oluyormuş? Benim bu çalıştığım 10 aylık süreçte 1 haftalık izin hakkım doğmuş mudur? Eğer doğduysa bu izin hakkım hakkında ne yapabilirim paraya çevirme şansım var mıdır? Bir de 1 senem dolmadığı için kıdem tazminatı alamadım evet fakat ihbar tazminatını alma şansım var mıdır? Bu da sanırım imzaladığım kağıtlar dolayısıyla yokuşa sürülüyor. İzlemem gereken bir yol veya talep edebileceğim bir hakkım var mı sizden öğrenmek istediğim bu. Çünkü 10 ay boşa çalışmışım gibi bir şey oldu. Her şey sıfırdan başladı şuan 6 ayımı dolduracağım girdi çıktı yapıldığı tarihten bu yana. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden herkese çok teşekkürler