Merhabalar, ben 22 yaşındayım çoğunuzun bildiği League of Legends oyununu oynarken yabancı bir serverda karşılaştığım bir Türk oyuncu oyun içinde ağır küfürler etti.Bende ingilizce olarak oyuncunun rapor edilmesini istedim sen nasıl Türksün kanını satıyorsun gibisinden daha fazla hakaretlere maruz kaldım hiç bir şekilde hakaretle cevap vermedim sinirlenip bunu yüzüme söyleyebilirmisin yazdım oyun sonu beni ekledi ve özel olarak yine küfür etmeye başladı ardından numaranı ver yüzüne söveyim gibisinden bi cümle kurdu verdim numaramı görüntülü aradı açmadım whatsappdan yazdı açıkcası elimde delil olsun istedim küfür ettiğini kanıtlayan ama karşımdaki 25 yaşında aklı başında bir adam olunca gerçekten şaşırdım ve bana aynı şekilde küfür etmeye devam etti en fazla mahkemeye verirsin 5 sene sürer bişey çıkmaz gibisinden konuştu sürekli olarak aileme küfür ederek cevap verdi ve engelledi bu kişi izmirde ben istanbuldayım whatsapp konuşmaları delil niteliği taşır mı ve bana ermeni dölü diyerek aileme ettiği hakaretlerden dolayı ceza alırmı yoksa küfür yediğimle kalırmıyım