Merhaba ,
yeni üyeyim sırf bu konu için üye oldum.
2 ay önce kurumsal bir firmadan koltuk takımı aldım. bu ürün teşhir bir üründür. 5600 tl ye alındı.
ilk geldiginde berjerde dikiş hatası vardı teslim alırken yazdırdım. daha sonra ayakların saglam takılmadıgını fark ettik bir iki gün içinde çünkü ayaktan ses gelmeye başladı aradık servis çağrıldı . ayakları cıkarıp tekrar monte ederken kasasını çatlatmışlar. sipariş verdik değiştirelim kasasını dediler. 10.02.18 de geldiler bugün oldu hala kasa masa yok .
kumaş ı bile daha iki gün önce geldi götürdüler değiştirmek için. 10-15 günü bulur getirmemiz dediler. bunlardan daha önemlisi koltuğ oturdugunz zaman değil kalkarken bir yapışıp bırakma sesi geliyor. kuvvetlice heriki koltuktada var. servise değişimini istedigimi söyledim değiştiremeyiz dediler. başka birindede böyle olmuştu içinde yapışkanla lastik var onlar yapışıp ayrlıor onun sesi zamanla geçer bir sene kullanın bkalım geçmezse içine astar dikeriz dediler. ben bu durumu bugun cagrı merkezinden şikayette bulundum. değişimini istediğimi ilettim. bir kaç güne dönüş yapılacakmış.
ürünümün teşhir olması ürünün kusurlu olduğu tespit edildiği halde değişimini engeller mi ?
bundan doğan hukuki haklarım neler ?
çok üzgün ve madurum yorumlarınızı bekliyorum.
sevgilerimle