Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben okuldan bu sene mezun oldum. Çalıştığım büroda da avukatlarımız bir program arıyorlardı. İş takibini, dava takiplerini, finans hareketlerini kolayca yönetebildikleri bişey arıyorlardı. Bende internette bir araştırma yaptım bi kaç arkadaşımla da konuştum bu konuyu hani önerebileceğiniz bişeyler var mı diye ? Bir arkadaşım ofislerinde kullandığı programı önerdiler. Evobulutun avukat bulut ürünü. Program tamamen bütün iş yükünüzü alıyor dava kayıtlarını yapabildiğiniz, size bildirimler gönderen işlerinizi hatırlatan, finans hareketlerinizi kasa ve bankalar üzerinden yürütebildiğiniz web tabanlı bir yazılım. Aynı zaman da mobilde de uygulaması var. Elinizin altında direk. Eğer sizinde işleriniz yoğunsa aklınızda bulunsun diye yazmak istedim. Ayrıca destek ekibi sizinle birebir eğitim de yapıyor. Takıldığınız yerde her zaman sorularınızı yanıtlıyorlar. Bana bu konuda aynı şekilde avukatlarımıza da yardımcı oldular. Öncelikle ben programı özümsemiştim onlara daha sonra avukatlara anlatma fırsatım oldu. Hepsi çok beğendiler. Fiyatı da çok makuldü bizde yaklaşık 2 yıldır kullanıyoruz. Link bırakıyorum arkadaşlar incelemek isterseniz 14 gün demo süreci mevcut. İnceleme şansınız olur. evobulut .com