28 daireli bir apartmanda oturmaktayım apartman yönetimi kendi kafasına göre apartmanda tadilat yapmakta (karar almadan) toplanan demirbaş paraları ve aylık aidatlar olmadık yerlere fahiş fiyatlarla harcanıyor. apartmanda otopark düzeni yok (misafir araç giriyor) güvenlik kameraları çalışmıyor
üç daireye hırsız girdi kamera kayıtları yok. üç kişilik apartman yönetimi apartmanda adeta krallık kurmuş durumda bir buçuk yıldır bu böyle. çok enterasan apartmanda yaşayan o kadar insandan hiç ses yok Öğrenmek istediğim. Apartman yönetiminden karar defterini ve gelir gider defterini kontrol etmek için istiyorum yazılı olarak dilekçe gönderdim. Apartman yöneticisi alamassın dedi çok komilk ertesi sabah yönetimden istifa etti yöneticiliği bıraktı yöneticiliği yönetici yardımcısına bıraktı apartman defterlerini mahkeme kararı ile kontrol edebilirmiyim ben kafaya taktım bu işi defterleri vermezlerse apartmanda kapıcı sigortasız en sonunda gidip kapıcıyı şikayet edicem MAHKEME KARARI İLE DEFTERLERİ KONTROL EDEBİLİRMİYİM NASIL BİR YOL İZLEMEM GEREKİR ... TEŞEKKÜR EDERİM ...